Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
David Gilmour Live

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 20.05.2006 23:29    Post subject: David Gilmour Live Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.davidgilmour.com/livedates.htm

Ide netko nekim slucajem?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 21.05.2006 16:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam mislio al brijem da ću prije na claptona u veronu...
ja se još nadam cijeloj postavi floyda Cool
Back to top
View user's profile Send private message
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 21.05.2006 21:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nema vise floyda.
Poslusaj kako mu bend svira (wright je u bendu) i promjenit ces misljenje. Jedan prijatelj mi je rekao da su ljudi u amsterdamu plakali na koncertu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 22.05.2006 09:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja idem.
samo još nisam skupio ekipu, pa ne znam hoćemo li u austriju ili u italiju...

btw, što se floyda tiče - ionako će pola koncerta svirat floyde Smile
Back to top
View user's profile Send private message
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 22.05.2006 10:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja bi išo al me žena ne pusti Laughing

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 22.05.2006 11:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemam s kim ić T_T
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 22.05.2006 11:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zato i pitam jel ko ide Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 22.05.2006 15:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd ako se skupe neki rijecani ili da bar prolazite kroz rijeku, mozemo se dogovoriti Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 22.05.2006 16:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
ajd ako se skupe neki rijecani ili da bar prolazite kroz rijeku, mozemo se dogovoriti Smile

e, pa vama je venecija na 3 sata vožnje, ja ću se do linza kotrljat makar sat vremena duže...
al si nekak mislim - isplati se.
bio sam 94. na floydima (ajme, prije 12 godina...) i to mi je bio jedan od najboljih koncerta ikad. premda su davno prošli kreativni zenit (prije 30 godina, reklo bi se) - još uvijek su među najboljim koncertnim bendovima. nakon njih rolling stonesi djeluju patetično.
Back to top
View user's profile Send private message
WiCkED



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 95
Location: Varaždin

PostPosted: 22.05.2006 17:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Je, nakon Deep Purplea su mi Floydi božanstveni kao koncertni bend.. Sumnjam da ću ići na Gilmoura, vjerojatno ću u Austriju na Deep Purple opet po ljeti. Ne stigne se sve. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 22.05.2006 18:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vjeko wrote:
Nema vise floyda.
Poslusaj kako mu bend svira (wright je u bendu) i promjenit ces misljenje. Jedan prijatelj mi je rekao da su ljudi u amsterdamu plakali na koncertu.

znam da nema floyda Very Happy
rekli su da se možda ponovno okupe još par koncerata...
za gilmoura sam mislio da će svirat samo svoje solo albume pa mi je bilo glupo otić kad neznam niš..al kad ti tako kažeš onda bi se moglo otić Cool čak mu je i spot bio na Nova Tv na onaj Vip shit something..
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 23.05.2006 12:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dr. guillotine wrote:

za gilmoura sam mislio da će svirat samo svoje solo albume pa mi je bilo glupo otić kad neznam niš..

ma, nemaš beda - prije "on the island" zadnji mu je album izašao 1990, tako da će teško svirati išta svojih starih stvari. siguran sam da će bit makar sat vremena floyda...

btw, na koncertu floyda čuo sam najbolje ozvučenje ikad. a, obzirom da sam hifi freak, čuo sam puuuuno dobrih i prokleto skupih sistema. no, ono što su floydi imali bilo je jednostavno izvanzemaljsko.
Back to top
View user's profile Send private message
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 23.05.2006 12:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
zadnji mu je album izašao 1990


84.

evo playlista iz ny

FIRST HALF: Castellorizon, This Heaven, Smile, Red Sky At Night, Take A Breath, Then I Close My Eyes, On An Island (w/Crosby & Nash), The Blue (w/Crosby & Nash), A Pocketful Of Stones, Where We Start.
SECOND HALF: Shine On You Crazy Diamond (w/Crosby & Nash), Wearing The Inside Out, Dominoes, Fat Old Sun, Breathe/Time/Breathe reprise, High Hopes, Echoes. ENCORE: Wish You Were Here, Find The Cost Of Freedom (w/Crosby & Nash - one of their songs), Comfortably Numb.

prvi dio uvijek svira citav novi album
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 27.05.2006 16:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super playlista... Cool
skinut ću novi album pa da čujem i to Wink
Back to top
View user's profile Send private message
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 27.05.2006 16:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i da..kako to da sviraju na piazzi san marco kad su nakon zadnjeg koncerta floyda u venezii zabranjeni svi novi koncerti zbog buke i jako puno smeća koje je ostalo nakon toga...?
Back to top
View user's profile Send private message
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 27.05.2006 23:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

onda je bilo 200 000 ljudi, sad ce bit par tisuca.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 05.06.2006 18:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

karte su od 80 E do 207 E... mislio sam da će bit oko 50 E Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 05.06.2006 18:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.ticketone.it/newsComplete.jsp?idCat=51&cdNews=21539&idCatPT=529&cdProductSelected=VARI2006GI0805&x=13&y=5
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 29.07.2006 16:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bijah u klamu - odličan koncert.

prvi dio - breathe + stvari sa on the island
drugi dio - floydi (od pipera do division bella) + barettov dark globe
bis - wywh + comfortably numb

echoes su imho bili vrhunac, briljantni fat old sun i astronomy domine, standardno odlični comfortably numb i soycd.

sound i light odlični (premda ne nezemaljski kao na floydima, no ovo je ipak bio mali koncert - 10000 ljudi max), atmosfera malo preaustrijska za moj ukus + redari koji baš nisu imali razumijevanja za pokoji jox.

tko nije bio - nek mu bude krivo.

btw, nikad, ali nikad, nemojte kupovati karte preko wien ticket online shopa. očajni su.
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 29.07.2006 16:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zaboravih - karta za prve redove sa sjedaćim mjestima bila je 95 eura.
mi platismo 65 eura po glavi + 26 eura provizije za 4 karte
Back to top
View user's profile Send private message
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 17.08.2006 19:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i? jel bio netko? ajmo impresije...iako mora da je bilo pre pre pre odlično Razz
Back to top
View user's profile Send private message
Lucifer Sam



Joined: 14 Nov 2006
Posts: 18
Location: Livada

PostPosted: 14.11.2006 19:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam bila. ali dala bi sve na svijetu da mogu.
neznam, ali možda nagovorim rođakinju da ide sa mnom jer je i ona njihov fan.
ali ono.Pink Floydi, nažalost više ne postoje, no glazba je i dalje tu...
I iskreno, neznam kad sam zadnji put poslušala nekog izvođača a da nije bio Pink Floyd...

_________________
Trebam li ja biti samo naranča na navijanje???
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group