Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Eurosong
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 20.05.2006 23:06    Post subject: Eurosong Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo,, cestitke pobjednicima,, inace,, pjesma mi je predobra,, a nastup jos bolji, bas su bili fora i maskirani i nabili rogove ostalima Smile jos jedan dobar product finlanda nakon apocalyptice Smile

inace,, gledao reportazu o sevi tamo i haha,, pitaju ljude 'jel ste upoznati sa predstavnicom hrvatske' -'naravno, pogledao sam film nekoliko puta...'

Quote:
fuj internet


c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 20.05.2006 23:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.lordi.org Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 20.05.2006 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

site je down,, navala..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 20.05.2006 23:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni to sve jos malo cudno Smile
BiH zasluzila visoko mjesto, Rusija bas i ne
Nasa Seve lose
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Fortress



Joined: 25 Nov 2005
Posts: 51
Location: Beograd

PostPosted: 20.05.2006 23:35    Post subject: Izem ti evropski ukus ! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je pobednička pesma totalni shit !
Ne volim te klovnovske varijante.
Lejla je super prošla sobzirom na činjenicu da Hari nije pevao na engleskom jeziku. Hari je sjajno otpevao,maestralno ! Lepo,kulturno obučeni, rekla bih-dostojanstven nastup, jak emotivni naboj koji ima pesma...ali to je nešto što možemo da razumemo mi sa ovih podneblja,to je nešto blisko nama. Ne može Lejla da pogodi u srce one koji ne razumeju tekst, fantastičan tekst.
Jedno je sigurno, iako nema SSSR-a, uvek će Ukrajina,Rusija, Belorusija,Jermenija, ...glasati jedni za druge, baš kao što će uvek Kipar dati 12 poena Grčkoj, Grčka Kipru (ja tebi ti meni) Rumunija Moldaviji, Andora Španiji a severne zemlje jedne druge počastiti poenima,pa će glasanje uvek biti manje više predvidivo i dosadno.

_________________
optimizam je posledica nedostatka informacija
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 21.05.2006 00:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, bosna stvarno ima dobru pjesmu.kakve riječi...
Quote:

Lejla

niz polje vjetar miriše
i bol me prati kao sjena
dal negdje za mnom uzidšeš
gdje si od mene sakrivena

u kosu stavi ruzmarin
i jedan cvijet kraj šadrvana
lejla

zar bi mogla ti drugog voljeti
lejla

ako te sutra zaprose
znaj tamo neću biti ja
lako se tuge oproste
al samo ljubav nikada

zar bi mogla drugo voljeti

golube, moj golube
nosi joj suze mjesto pjesme

ja odlazim ko da sam kriv
što voljeh onu koju ne smijem

golube, moj golube
nosi joj suze mjesto pjesme

odlazim ko da sam kriv
što voljeh tebe koju ne smijem

što voljeh tebe
lejla
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 21.05.2006 08:50    Post subject: Re: Izem ti evropski ukus ! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortress wrote:
Meni je pobednička pesma totalni shit !
Ne volim te klovnovske varijante.

LOL. nije, nego je samo drugacija. ja mislim da na dobar nacin predstavlja zemlju odakle dolazi. a klovnovska? imali su bolji nastup od seve definitivno, a i od vecine.

Fortress wrote:

..Lepo,kulturno obučeni, rekla bih-dostojanstven nastup, jak emotivni naboj koji ima pesma...ali to je nešto što možemo da razumemo mi sa ovih podneblja,to je nešto blisko nama. Ne može Lejla da pogodi u srce one koji ne razumeju tekst, fantastičan tekst.
Jedno je sigurno, iako nema SSSR-a, uvek će Ukrajina,Rusija, Belorusija,Jermenija, ...glasati jedni za druge, baš kao što će uvek Kipar dati 12 poena Grčkoj, Grčka Kipru (ja tebi ti meni) Rumunija Moldaviji, Andora Španiji a severne zemlje jedne druge počastiti poenima,pa će glasanje uvek biti manje više predvidivo i dosadno.


ok, ovo je ovako vec niz godina tako da nije nista novo.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 21.05.2006 10:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=POO33XjtAws
http://www.youtube.com/watch?v=vtN1i6hXXfA
Back to top
View user's profile Send private message
killa



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 277
Location: zagreb

PostPosted: 21.05.2006 10:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lordi kick ass Smile)

_________________
[killa bee]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 21.05.2006 11:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i ja sam malo gledao euroviziju Embarassed

Quote:
In a brief segment on the BBC reporting about the band attending the Eurovision Song Contest 2006, they were shown lounging beside the pool in full sunlight, while wearing their costumes. During the segment Mr. Lordi remarked that the costumes and the heat didn't mix, but despite their discomfort they appeared to be fully willing and dedicated to their art.


Smile

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
ON AIR
Guest





PostPosted: 21.05.2006 13:40    Post subject: -hehe Reply with quote

pjesma lorda je super ko voli takve, ali 'lejla' je moj favorit, bila je i biti ce moje omiljeno bice.
Svaka cast citavoj ekipi koja je stajala iza kulisa B&H.
Mozda naredne godine bude više sreće, ako se crna gora odvoji, imamo 12 extra bodova, a bilo bi fino kada bi se ove naše državice još malo raspale, barem radi eurosong.a, rusi su znali sta rade . . .
hehe, lol lol , hehe he
Back to top
stumble



Joined: 29 Mar 2006
Posts: 187

PostPosted: 21.05.2006 14:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

no comment
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 21.05.2006 15:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stumble wrote:
no comment

hehe, priznaj snimala si eurosong na vhs!!!! :)

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
stumble



Joined: 29 Mar 2006
Posts: 187

PostPosted: 21.05.2006 15:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:
stumble wrote:
no comment

hehe, priznaj snimala si eurosong na vhs!!!! Smile

vhs?... prije na dvd

Very Happy
ooops....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 21.05.2006 18:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni su daleko bili najjaci "We Are the Winners" iz Litve.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 21.05.2006 18:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Potvrda da je Eurosong trash natjecanje.. ma mislim sva ta velika natjecanja.. Grammy, MTV, sve je to trash ali ipak je Eurosong veće smeće

Svi kojima su Lordi zanimljivi.. uberite http://www.gwar.net/
Lordi su samo bljeda kopija.. GWAR ima cijelu svoju priču.. imaju stripove, igračke (nešto kao Mastersi), imaju svoje neprijatelje pa se na koncertu pokolju s njima.. njih se još sjećam sa Beavisa i Buttheada..

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 21.05.2006 19:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
Potvrda da je Eurosong trash natjecanje.. ma mislim sva ta velika natjecanja.. Grammy, MTV, sve je to trash ali ipak je Eurosong veće smeće

Svi kojima su Lordi zanimljivi.. uberite http://www.gwar.net/
Lordi su samo bljeda kopija.. GWAR ima cijelu svoju priču.. imaju stripove, igračke (nešto kao Mastersi), imaju svoje neprijatelje pa se na koncertu pokolju s njima.. njih se još sjećam sa Beavisa i Buttheada..

to je sve istina, ali je zanimljivo kak su finci pobjedili :)

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 21.05.2006 20:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

he he djeco, vec je netko is bosne jednom pjevao lejlu na eurosongu
a ja sam tad imala 9 godina Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 21.05.2006 21:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

teto tetoooooooo recite nam. recite Laughing Very Happy Razz . btw vidi se da ima štih joksimovića u lejli Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
loodi.sale



Joined: 15 Feb 2006
Posts: 99

PostPosted: 21.05.2006 21:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Heh, finci pobijedise zato sto su u svim zemljama svi zivi rokerui punkeri metalci and rest of shit glasali za njih bez trunke razmisljanja... znaci ne na osnovu kvalitete vec, ee ja volim ono ajmo za njih glasat, nema veze ako ima boljih pjesama :/

Bilo bi mi draže vidit rusiju na prvom mjestu... onaj cirkus finaca definitvno nije za eurosonga :/
Back to top
View user's profile Send private message
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 21.05.2006 21:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa jesu Very Happy ipak je eurosong treš i freakshow. čast iznimkama, dok se ne promijeni način glasanja bit će i dalje treš kontest.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 21.05.2006 22:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobro, možda se nešto i promijeni nakon ovoga.
Možda su shvatili da je ljudima dosta uvijek istih pjesama sa pokretne trake makar
se svi trude pokazati "nešto novo" svake godine.

A i da se ne promijeni, who cares! Tko još prati festivale, natjecanja za miss i reality show-ove. Promijeniš program i adio. Eurosong ionako najviše prate male zemlje zbog nekih kompleksa.

Ima i pametnijih stvari u kojima se možemo natjecati.

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
loodi.sale



Joined: 15 Feb 2006
Posts: 99

PostPosted: 21.05.2006 22:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OT: jeli tko gledao veceras laku noc hrvatska, bila parodija na seve: "u govno je stala moja stiiiklaaa...."

loooolčina, jel ima neko na kompu?
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 22.05.2006 00:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

abeja: meni isto!! makar sam samo nju čuo, i još dvije prije nje (totalni shit)

bio mi je zakon solo sa violinom dok onaj lik 'pleše' Laughing

ostatak zavijanja sam čuo iz sobe, užas... tim ljudima treba zabrana da otvaraju usta -- naše pijane cure u parku bolje pjevaju Confused

shuba: Tko još prati festivale, natjecanja za miss i reality show-ove? Svi (koje znam)... ljudi vole gledati druge kako rade budale od sebe jer se nakon toga osjećaju bolje Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 22.05.2006 07:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da su dali mogucnost da se glasa i preko telefona a ne samo preko sms-a prica bi bila drugacija i BIH bi vjerojatno pobjedila... ovako se eliminiralo populaciju penzionera koja je obicno na telefonskim glasovanjima dobro zastupljena. sad su glasala djeca i mladjarija sto je iz rezultata ocito.
btw pobjednicka pjesma nije losa i dosta dobra za svoj zanr ali nije nikako pokazatelj stvarne situacije. po meni je ovo glasovanje sms-ovima poveci zajeb u organizaciji

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group