Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Eurosong
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 22.05.2006 09:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

abeja wrote:
meni su daleko bili najjaci "We Are the Winners" iz Litve.


meni isto!! Very Happy

a pobjednici.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 22.05.2006 09:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
da su dali mogucnost da se glasa i preko telefona a ne samo preko sms-a prica bi bila drugacija i BIH bi vjerojatno pobjedila... ovako se eliminiralo populaciju penzionera koja je obicno na telefonskim glasovanjima dobro zastupljena. sad su glasala djeca i mladjarija sto je iz rezultata ocito.
btw pobjednicka pjesma nije losa i dosta dobra za svoj zanr ali nije nikako pokazatelj stvarne situacije. po meni je ovo glasovanje sms-ovima poveci zajeb u organizaciji


pa mislim da je bila mogucnost glasanja i telefonom.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 22.05.2006 09:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

loodi.sale wrote:
Heh, finci pobijedise zato sto su u svim zemljama svi zivi rokerui punkeri metalci and rest of shit glasali za njih bez trunke razmisljanja... znaci ne na osnovu kvalitete vec, ee ja volim ono ajmo za njih glasat, nema veze ako ima boljih pjesama :/

Bilo bi mi draže vidit rusiju na prvom mjestu... onaj cirkus finaca definitvno nije za eurosonga :/


riiiight! a za seve su glasovali ljubitelji aka narodne muzike, turbofolka i ostalog trasha.. haha zasto je bila na toj poziciji,, a i to ne zahvaljujuci pjesmi vec filmu.
neznam koje ti razmisljanje imas za glasanje, ali sta i isto ne glasas na principu 'ee ja volim ono ajmo za njih glasat' ? ili se bavis visom analizom haha?

kao da uvijek pobjedi najbolja pjesma?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 22.05.2006 09:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
he he djeco, vec je netko is bosne jednom pjevao lejlu na eurosongu
a ja sam tad imala 9 godina Wink

Seid Memić-Vajta,ja sam imao 19 Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 22.05.2006 10:09    Post subject: Re: Izem ti evropski ukus ! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortress wrote:
Meni je pobednička pesma totalni shit !
Ne volim te klovnovske varijante.
Lejla je super prošla sobzirom na činjenicu da Hari nije pevao na engleskom jeziku. Hari je sjajno otpevao,maestralno ! Lepo,kulturno obučeni, rekla bih-dostojanstven nastup, jak emotivni naboj koji ima pesma...ali to je nešto što možemo da razumemo mi sa ovih podneblja,to je nešto blisko nama. Ne može Lejla da pogodi u srce one koji ne razumeju tekst, fantastičan tekst.

pardon, ali moram...
što je točno "fantastično" u klasičnoj derivaciji sevdaha? što to točno ima u toj pjesmi, a da već nije par stotina puta provučeno kroz žanr? sevdah, behar miriše (pardon, vjetar), golubovi lete, on pati, a nje nema... plus, hari škilji i cereka se kao da je mrtav napušen. dosadno, brate.
činjenica da ti se lejla više sviđa od finaca više govori o tebi nego o te dvije pjesme. da si kojim slučajem odrastao na mtv-u i trash metalu 80-ih - popušio bi fince. na kraju, obje su pjesme jednako neinventivne. mene najviše veseli što bi iduće godine na euroviziji moglo bit 5-6 metal bendova.

Fortress wrote:
Jedno je sigurno, iako nema SSSR-a, uvek će Ukrajina,Rusija, Belorusija,Jermenija, ...glasati jedni za druge, baš kao što će uvek Kipar dati 12 poena Grčkoj, Grčka Kipru (ja tebi ti meni) Rumunija Moldaviji, Andora Španiji a severne zemlje jedne druge počastiti poenima,pa će glasanje uvek biti manje više predvidivo i dosadno.

za razliku od nas balkanaca, koji gledamo isključivo glazbenu kvalitetu.
Smile
bosna je najviše bodova dobila od susjeda + turci + zemlje u kojima ima puno iseljenih bosanaca (švedska, švicarska, nizozemska, danska, njemačka).
uvijek je tako bilo, i uvijek će tako biti.
osim što se grci i makedonci baš i nisu pomirili (kao ni grci i turci), a nitko ne voli francuze.
čak ni monako.
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 22.05.2006 10:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

abeja wrote:
jojo wrote:
da su dali mogucnost da se glasa i preko telefona a ne samo preko sms-a prica bi bila drugacija i BIH bi vjerojatno pobjedila... ovako se eliminiralo populaciju penzionera koja je obicno na telefonskim glasovanjima dobro zastupljena. sad su glasala djeca i mladjarija sto je iz rezultata ocito.
btw pobjednicka pjesma nije losa i dosta dobra za svoj zanr ali nije nikako pokazatelj stvarne situacije. po meni je ovo glasovanje sms-ovima poveci zajeb u organizaciji


pa mislim da je bila mogucnost glasanja i telefonom.


istina, moglo se i telefonski glasovati. onda i ova teorija pada u vodu. Rolling Eyes

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 22.05.2006 10:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemogirl wrote:
abeja wrote:
meni su daleko bili najjaci "We Are the Winners" iz Litve.


meni isto!! Very Happy

http://www.winnersofeurovision.com/
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 22.05.2006 11:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LOLrdi

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mturkov5



Joined: 24 Mar 2006
Posts: 216
Location: Rijeka

PostPosted: 22.05.2006 12:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja nisam niti gledao!
Back to top
View user's profile Send private message
Fortress



Joined: 25 Nov 2005
Posts: 51
Location: Beograd

PostPosted: 22.05.2006 12:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja ću morati da promenim nick, svi misle da sam muško...čak sam i stavila ovakav avatar da se zna da sam žensko ali..neki će izgleda misliti da sam pederčić...
Dunga, ja imam 36 godina, odrasla sam slušajući Talking heads, Simple minds, Joy Division...itd itd...Najlepša ,najbolja muzika je baš bila u vreme moje mladosti. I zato ti mogu reći da pobednička pesma nije rock. Ko zna šta je rock muzika, zna da ovo nije rock pesma već obično sranje kao i ceo Eurosing. A što se tiče reči...kažeš,sto puta ponovljeno,on pati, lete ptice... pa to ti je ljubav...volela je moja baka, volela je moja majka ,volim ja...to se ne menja ,a ljiudi uvek vole na isti način pa su i reči iste. jedino što će se promeniti što će uskoro muškarci da pevaju muškarcima...dragi moj sviđa mi se tvoj...
A tek reči grške pobedničke, you are the one my number one...ajd prevedi, ti si moj broj jedan jedino bogatstvo koje imam..itd..da dobiješ proliv... ukrajinka je pobedila na hormone,izašla sa bičem zamanula par puta ,Severina se skinula u gaćice na kraju, a neke su i nastupile tako....gomila vulgarnosti i kiča.
Zato kažem da se Hari razlikovao, odskočio je od svih ostalih, bio je kulturan,umeren, dostojanstven.

_________________
optimizam je posledica nedostatka informacija
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unLog!c



Joined: 27 May 2004
Posts: 185
Location: Osijek

PostPosted: 22.05.2006 13:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni se pobjednička pjesma isto kao i stil predstavljana svidio! Oni su probili led i sad će valjda još metal, rock, punk bendova dolaziti i tjerati ovu ostalu gamad! Svaka čast Bosancima, ali ja jednostavno ne volim takve stvari niti ih želim voliti..

Kučku Severinu bi zatukao i nebi joj dao pravo da se uopče pojavljuje u medijima!!! Predstavila je hrvatsku kao neku pravu kič zemlju gdje su stanovnici upitnih sposobnosti raspoznavanja i zaključivanja kad takvu drolju puste da ih predstavlja...

_________________
Why dont you go out and play hide and go fuck your self like all other NORMAL kids?
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 22.05.2006 13:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stribor wrote:
Predstavila je hrvatsku kao neku pravu kič zemlju gdje su stanovnici upitnih sposobnosti raspoznavanja i zaključivanja kad takvu drolju puste da ih predstavlja...


kakva zemlja takav predstavnik Laughing
malo je vulgarna to da, al sad dijelit "kucka, drolja" ne kuzim po kojoj osnovi, ko da ti je komada ispred nosa odnijela Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 22.05.2006 15:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

loodi.sale wrote:
svi zivi rokerui punkeri metalci and rest of shit

bih li se trebala osjecati uvrijedjenom?

nisam gledala eurosong niti cula jos te famozne fince, ali bar su im pokazali sto ljudi stvarno misle o tom festivalu. da sam kojim slucajem bila u HR i da nisam takva skrtica, glasala bi za njih iz protesta Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 22.05.2006 15:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gledao sam EV, primjetio sam odličan nastup plesačica uz, čini mi se, Armenskog predstavnika, a Tina iz Ukrajine mi je bila jako simpatična (uz par pokreta bokovima puno izazovnija od naše sevke koja je trgala odjeću sa sebe)
http://www.tinakarol.com.ua/rus/foto/12_01.htm
http://www.tinakarol.com.ua/image/foto/12/13.jpg Wink

drago mi je što su Finci pobjedili, šteta što prije par godina nismo poslali Kawasaki 3p - 'Antonija' bili bi glavne face Very Happy

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 22.05.2006 16:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortress wrote:
Ja ću morati da promenim nick, svi misle da sam muško...čak sam i stavila ovakav avatar da se zna da sam žensko ali..neki će izgleda misliti da sam pederčić...
Dunga, ja imam 36 godina, odrasla sam slušajući Talking heads, Simple minds, Joy Division...itd itd...Najlepša ,najbolja muzika je baš bila u vreme moje mladosti. I zato ti mogu reći da pobednička pesma nije rock. Ko zna šta je rock muzika, zna da ovo nije rock pesma već obično sranje kao i ceo Eurosing. A što se tiče reči...kažeš,sto puta ponovljeno,on pati, lete ptice... pa to ti je ljubav...volela je moja baka, volela je moja majka ,volim ja...to se ne menja ,a ljiudi uvek vole na isti način pa su i reči iste. jedino što će se promeniti što će uskoro muškarci da pevaju muškarcima...dragi moj sviđa mi se tvoj...
A tek reči grške pobedničke, you are the one my number one...ajd prevedi, ti si moj broj jedan jedino bogatstvo koje imam..itd..da dobiješ proliv... ukrajinka je pobedila na hormone,izašla sa bičem zamanula par puta ,Severina se skinula u gaćice na kraju, a neke su i nastupile tako....gomila vulgarnosti i kiča.
Zato kažem da se Hari razlikovao, odskočio je od svih ostalih, bio je kulturan,umeren, dostojanstven.

pardon za brkanje spolova. kriva je moja ljenost - da sam kliknuo na profil - sve bi bilo jasno.

no...
ni talking headsi ni joy division nisu rock. čak štoviše - i jedni i drugi predstavljaju reakciju na ono što je rock bio u to vrijeme (jedni kroz new wave, drugi kroz rani goth - nazovi ga kako god želiš). simple minds su (imho loš) pop.
lordi su loša kopija alice coopera, kissa i sličnih trash metal bendova (minus motorhead, koji su zakon). e, jesu li kiss rock - o tome bi se dalo (premda su krenuli kao provokatori, završili su kao najcrnji mainstream establishment - negdje na nivou abbe).
u svakom slučaju - lordi su (po meni logična) reakcija na patetične dosadne štanceraje kojih je prepun eurosong. je li to dobro? nije, zato što će iduće godine biti 5 metal bendova na eurosongu, pa ćemo imati patetične loše metal štanceraje. no, tko, ionako, ozbiljno shvaća eurosong?

što se harijevih riječi tiče - to što ponavljanje sličnih fraza raspaljuje sevdah svekolikom balkanskom puku - više spada u domenu psihologije nego poezije (uvjetovani refleks - "vjetar, tuga, ljubav" i odma su ruke i zraku, i mladost je prošla, i...).

btw, zašto bi, točno, glazba ili glazbenici trebali biti "kulturni, umjereni, dostojanstveni"?
nije li to pomalo radikalno ograničavanje slobode izražavanja, kreativne slobode, ideje i koncepta?

btw2, ako smatraš da se najbolja i najpljepša muzika radila za vrijeme tvoje mladosti - onda si, nažalost, odustala od muzike.

ps - nadam se da ovo ne shvaćaš kao neko hard-core flejmanje, nažalost - izražavam se dosta direktno, pa nehotice mogu uvrijediti sugovornika. no to mi nije cilj.

pps - sori na podužem postu
Back to top
View user's profile Send private message
unLog!c



Joined: 27 May 2004
Posts: 185
Location: Osijek

PostPosted: 22.05.2006 17:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

malo je vulgarna to da, al sad dijelit "kucka, drolja" ne kuzim po kojoj osnovi, ko da ti je komada ispred nosa odnijela Laughing


Ma, neznam kako drugačije da ju opišem Smile to je jednostavno skup svega što ja mrzim u jednoj osobi... I da, štikla je bila, kako se kaže, kap koja je prelila čašu...

Onak, prijatelj iz njemačke me kontaktira prek MSN-a i začuđeno me pita zar su hrvati stvarno toliko blesavi da tako šta pošalju na eurosong Very Happy

_________________
Why dont you go out and play hide and go fuck your self like all other NORMAL kids?
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
WiCkED



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 95
Location: Varaždin

PostPosted: 22.05.2006 17:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da i ja nabacim komentar..

Recimo da sam očekivao više od finaca.. Ono, na slici nisu izgledali preloše al onda sam ih čuo i recimo da sam ostao razočaran. Premlako i ni blizu hard rocku koji se spominje u naslovu.

Al eto, s druge strane nikako nisam razočaran time što su napravili odmak od svega ostalog viđenog na eurosongu, puno mesa i golotinje, gayizama i sličnih stvari koje prodaju. Ionako nitko od nas ne sluša eurosong da bi uživao u kvalitetnom metalu/rocku, a bome ovo je prvi eurosong nakon 4-5 god koji sam pogledao i nije baš da se puno promijenilo.. Haljine kraće i uže, pjesme dosadnije i na isti kalup i to je otprilike to Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 22.05.2006 23:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
LOLrdi

Laughing ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 22.05.2006 23:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

o đizzzz.
kakve dubokoumne rasprave...
ja godinu dana ne upalim TV i onda dođem na tulum kod frenda i ovi se svi smiju a kad tamo Lordi na euroviziji..hahahah..kakav piš...
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 22.05.2006 23:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja vam kažem, Doru treba gledat, ne Euroviziju ... Dora je naj naj humoristična u nas ... Very Happy

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Fortress



Joined: 25 Nov 2005
Posts: 51
Location: Beograd

PostPosted: 23.05.2006 00:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dunga:
Hej,pa mi smo vršnjaci!
Gle,pa znam ja da Headsi nisu rock Very Happy ali ipak znam šta je rock a ovi finci nisu rock.
Ne mislim da izvođači trebaju da budu uštogljeni ali ovo prevazilazi granice ukusa,generalno,na svetu ima sve više prostakluka ,vulgarnosti,u muzici,na filmu, na ulici,u svim segmentima društva, pad svih ljudski i moralnih vrednosti pa je i ovakva nekada prestižna manifestacija svedena na vašar. Ljudi ne biraju sredstva da bi skrenuli pažnju na sebe. Verovatno će uskoro neko da stavi govno na glavu...samo je to preostalo..sve je drugo već urađeno da bi se skrenula pažnja.

_________________
optimizam je posledica nedostatka informacija
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 23.05.2006 04:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortress wrote:
znam šta je rock a ovi finci nisu rock.

Naravno da to nije rock! To je...HEAVY METAAAAAAAAAAL!!!! (ovi a-evi se čitaju sa visokim glasom heavy metal pjevača poput onoga iz iron maidena)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 23.05.2006 08:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jao koliko sranja na hrpi...
Pa sta ak nije rock, dobra je pjesma.
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 23.05.2006 11:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stribor wrote:
Onak, prijatelj iz njemačke me kontaktira prek MSN-a i začuđeno me pita zar su hrvati stvarno toliko blesavi da tako šta pošalju na eurosong Very Happy

za razliku od njemaca koji su poslali country band.
Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 23.05.2006 11:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
Stribor wrote:
Onak, prijatelj iz njemačke me kontaktira prek MSN-a i začuđeno me pita zar su hrvati stvarno toliko blesavi da tako šta pošalju na eurosong Very Happy

za razliku od njemaca koji su poslali country band.
Laughing


oteo si mi rijeci iz tastature Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group