Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
PShop.Freaky things.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 28.01.2004 12:38    Post subject: PShop.Freaky things. Add user to your forum ignore list Reply with quote

Photoshop je super, stvarno mrak i vec godinama radim u njemu i volimo se medjusobno i ne predstavlja mi nikakav problem.. ali s vremena na vrijeme pocne me zezat, vjerovatno da probije monotoniju i onda recimo, cijeli jedan session dok mi je upaljen, u trayu pored njegove ikone pise "Adobe Photoshop (NOT RESPONDING)" premda mi radi super, sve ok, normalno. Da ne spominjem kada imam vise layera (to smo vec raspravljali) otvara mi po 10/20 prozora Windows Explorera sa Photoshop Helpom.
Onda recimo isto kada otvaram nekakav veliki rad (aren't they all big sized?!) ako slucajno (dok on otvara) odem ALT-TABOM na nesto drugo tipa browser ili Windows Commander - on otvori rad, sve super ali mi ga otvori tako da ne vidim onaj glavni aktivni title bar, dakle ne mogu seljakat image, onda mi se ga se nekad da zatvorit i ponovno otvoriti ali nekada se onda igram sa "Hand Toolom" i seljakam gore dolje.. bah'..

Obozavam ga ali mi te neke stvari tako nekada zasmetaju.. Smile
Ima toga jos ali se ne mogu sjetiti sad..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 28.01.2004 17:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stari dobri Photoshop......je...zna on tu i tamo iznenadit.........kao recimo mene danas.......sruši se pri podizanju..........razlog.........preferences iz tko zna kojeg razloga...spremi u application data folder nekog petog usera na kompu i moš' se frigat. Ja ko' kreten deinstall, install.....pa ubio registry entry-e od čitavog CS-a, deintstalirao isti i opet ništa.....tek nakon generalnog čišćenja svih spomenutih foldera i ponovne instalacije...radi. A ovo sa helpom x 50....
Back to top
View user's profile Send private message
orange71



Joined: 04 Dec 2003
Posts: 85
Location: OSK

PostPosted: 03.02.2004 22:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma dobar je on čovjek, proputovao cijeli svijet....al opet je tu, sretan, smješka se....
sve se više zaljubljujem u njega još od 3.0 verzije.
svi ga znamo, svi ga volimo... uvijek je bio sposoban i najzahtjevnije zadatke uradit,
nikad se nije bunio osim tu i tamo kojeg cd keya... al niko ga ne krivi, nije on kriv.

me+photoshop forever in love, best friends!
Back to top
View user's profile Send private message
Blue Fusion



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 92
Location: Detroit

PostPosted: 03.02.2004 23:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ahahahaha Smile Bila je to ljubav na prvi pogled. Od tada ne skidam pogled sa njega. I'm not gay or something like that - I just love him. Photoshop Wink Rolling Eyes

_________________
Brija Dot Com
@ www.brija.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.02.2004 10:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da i ja ga isto volim.. pogotovo od kada sam si nabavio plugin tj. tzv. "FUFME" plugin, tako da mi FUFME radi sa photoshopom.. sad komuniciramo vise nego ikada..

YAHOOOOO!! Razz

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group