Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
gavrilovic

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 26.05.2006 19:11    Post subject: gavrilovic Add user to your forum ignore list Reply with quote

malo mi cudno da nije nitko komentirao reklamu na tvu od gavrilovica. slozena na shemu 'minority reporta' ali svejedno,, jel su to nasi radili ili?
vidio sam je samo jednom i cini mi se super izvedeno..

c

ps. ako nije gavrilovic,, jebiga,, al mislim da je heh Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 26.05.2006 22:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma je gavrilović je ... al meni to lagani isfur ... uopće mi se ne sviđa ...

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
ariesZG



Joined: 12 Mar 2006
Posts: 153
Location: Zagreb

PostPosted: 26.05.2006 22:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

poslije te reklame više neznam kaj su reklamirali: uredski namještaj, mobitele, MP3 playere. plazma televizore?
reklama je odlično napravljena ali je pretenciozna do besvijesti..
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 26.05.2006 22:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je bez veze jer nema baš nikakve veze s gavrilovićem. previše mi je hi tech za reklamiranje salame sa dugogodišnjom tradicijiom. po meni totalno fulan koncept. iako bi dobro poslužio za skupni za samsung Wink Laughing

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 26.05.2006 22:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja jedva čekam kad će netko složit reklamu za "posebnu".
Samo zamislite mogućnosti Cool

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 26.05.2006 23:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, meni se ne pocne jesti nista kada to pogledam , tako da reklama bas i nema smisla, osim da mi teku sline da imam takve igracke Smile

ali izvedivost je ono super,, nadam se da se nitko nece uvrijediti, ali za nase pojmove mi je prejebeno napravljeno.

pa eto,, jos stoji pitanje,, dal su to radile nase agencije ili?

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 27.05.2006 01:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

snimala se u zg...tako da mislim da jesu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 27.05.2006 11:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ta reklama bi kao ono trebala biti simpatićna i funny a u isto vrijeme da pokazuju kako su hi-tech i tradicija i izvoz i kvaliteta.. po meni previše toga udrobljeno i konceptualno jako neuredno.. Primjećujem općenito da sve takve reklame koje bi me kao ono trebale nasmijati.. stvore mi nekakavu neugodnost i promjenim kanal na teveu.. to mi je kao kad slušam nekoga ko ne zna ispričati vic - neugodno mi je

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
cheezus



Joined: 20 Sep 2004
Posts: 15

PostPosted: 27.05.2006 15:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

živo njesra... pa kakve to ima veze s kobasicama? trebalo je biti funny, al rezultat otužan... produkcijski čak neloshe, al konceptualni promašaj...
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.05.2006 16:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, steta da je to na taj nacin rijeseno, ovo je bilo kao nekakvo dokazivanje moci 3d a i vizualizacije na sasvim krivom proizvodu.. da je np3 za neku novu telekomunikacijsku opremu ili slicno,, ajde, ali kobasice,, bo,,
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 27.05.2006 17:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jednom rječju - preseravanje

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 27.05.2006 17:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hehe, samo sam cekao kad ce netko postati o toj reklami Wink
Kopiraju Minority Report sto mi se uopce ne svidja, a opet i nema neke veze sa Gavrilovicevim proizvodima.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.05.2006 21:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sta znas, mozda Tom Kruz tamani gavrilovicevu jetrenu pastetu za dorucak Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Foxxy



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 115
Location: Osijek

PostPosted: 28.05.2006 08:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma meni je zakon ta reklama! Uvijek me nasmije Very Happy Gavrilović bar zna bacit pažnju na sebe, i o njegovim se reklamama uvijek diskutira. Takva reklama ne može biti loša!

_________________
+++ MARINSHE - http://www.marinshe.com - FOTOGRAFIJA - http://marinshe.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
agonyii



Joined: 02 Oct 2003
Posts: 153
Location: Croatia, Zagreb

PostPosted: 28.05.2006 12:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U prvi mah sam pomislio da je reklama za Orbit. No to je samo podsvjest reagirala na kvazi high-tech look, izostanak bilo kakve logike i ideje. Ispolirana je samo da stvori overload mojih osjetila, ništa više.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 11.06.2006 11:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sigurno ste vidjeli nastavak one reklame.. sad se pojavi taj sef Đuro Gavrilović.. i neke James bond šeme oko krađe recepta njegovih proizvoda.. ja bi se trebao kao nasmijat na to sve.. ne mogu ni to - ta reklama je toliko glupa da mi je neugodno gledati, prebacim na neki drugi program makar bila misa na tom drugom

još nisam vidio niti jedan dobar promidžbeni materijal od Gavrilovića, ove posljednje tv reklame su tek zadnje u serijij užasa.. najgora reklama za njih je ipak ona - jumbo plakat preko kojega je goli ženski torzo, a između sisa ide divovska zimska salama

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 11.06.2006 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
sigurno ste vidjeli nastavak one reklame.. sad se pojavi taj sef Đuro Gavrilović.. i neke James bond šeme oko krađe recepta njegovih proizvoda.. ja bi se trebao kao nasmijat na to sve.. ne mogu ni to - ta reklama je toliko glupa da mi je neugodno gledati, prebacim na neki drugi program makar bila misa na tom drugom

haha ... o toj reklami mi je frendica pričala ..
Gavrilović, Đuro Gavrilovića .... Ubih se od smijeha ... Laughing Laughing Laughing Laughing

Rinac, Kaka Rinac Very Happy

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group