Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Prodaja galerije

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
E30



Joined: 09 Dec 2005
Posts: 56

PostPosted: 28.05.2006 15:31    Post subject: Prodaja galerije Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav,

Imam ponudu da prodam galeriju (tačnije dizajn) sa svim sadržajem koji sam postavio. Radi se o Coppermine Photo Gallery za koju sam uradio dizajn: http://www.autoportal.co.ba/galerija/

Koliko bi ste vi tražili novaca za pomenutu galeriju. Uzmite u obzir i trud koji je uložen u postavljanje gotovo 1000 wallpapersa (brižljivo odabranih Very Happy

_________________
www.teretana.ba ¤ www.suplementi.info
Back to top
View user's profile Send private message
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 29.05.2006 19:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne kužim kaj hoćeš napraviti....samo pogledaj www.desktopmachine.com i sve ti je jasno kaj se autiju tiće...

_________________
BOlje biti mrtav Pijan nego mrtav Trijezan...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 29.05.2006 20:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Julius wrote:
Ne kužim kaj hoćeš napraviti....samo pogledaj www.desktopmachine.com i sve ti je jasno kaj se autiju tiće...


kako ne kuzis? covjek hoce prodati skin. nemas bas puno sta ne kuziti.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
E30



Joined: 09 Dec 2005
Posts: 56

PostPosted: 31.05.2006 15:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
Julius wrote:
Ne kužim kaj hoćeš napraviti....samo pogledaj www.desktopmachine.com i sve ti je jasno kaj se autiju tiće...


kako ne kuzis? covjek hoce prodati skin. nemas bas puno sta ne kuziti.


Upravo to, nema sta da se kuzi. Dobio sam ponudu da prodam skin... i sada pitam za vase misljenje o cijeni.

_________________
www.teretana.ba ¤ www.suplementi.info
Back to top
View user's profile Send private message
Diomed



Joined: 26 Sep 2004
Posts: 14

PostPosted: 21.06.2006 13:21    Post subject: pozdrav Add user to your forum ignore list Reply with quote

Poz

Imam ja jednog druga koji bi mozda bio zainteresiran da kupi..

Posalji ponudu svoje cijene na privat..
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group