Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Hotel-jaska.hr

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 29.05.2006 19:09    Post subject: Hotel-jaska.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajd recite kak vam se svidja, kaj bi mijenjali i to...

http://www.hotel-jaska.hr

_________________
BOlje biti mrtav Pijan nego mrtav Trijezan...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 29.05.2006 19:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne sviđa mi se meni

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 29.05.2006 19:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je malo čudan ovaj izbornik koji mi "bježi" kad odem na rollover. nekako mi to čudno. i sporo - kao da nije 25fps nego 15. i ajde složi da se klikom na link početna ne ide ponovo na intro stranicu sa izborom jezika nego na pravu početnu stranicu sa "dobrosošli spikama" ili već čime....

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 29.05.2006 19:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne svidja mi se - boje su monotone, sve je skupa nekako prazno, kod je los...
Kakva je ono apstraktna ptica u headeru?
Malo poradi na color shemi, daj ljudima jace do znanja da se radi o hotelu...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 29.05.2006 20:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nema mi smisla da ide na o nama jer postoji link o nama. Bolje da ide na skroz početnu di je slika i jezici. KAj se tiće menija išao sam na neku jednostavnost.Kaj se tiće price to je logotip hotela. Kaj se tiće boja sve je to trebalo izgledati potpuno drukčije, tj ovako http://www.hotel-jaska.hr/hotel_Web.png , ali vlasnica je rekla da je to njoj pretamno.

_________________
BOlje biti mrtav Pijan nego mrtav Trijezan...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 29.05.2006 20:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Julius wrote:
KAj se tiće menija išao sam na neku jednostavnost.

onda ti je fleš nepotreban ... imho

Quote:
Kaj se tiće price to je logotip hotela.

a jel može bez glow-a?

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
ON AIR
Guest





PostPosted: 03.06.2006 15:35    Post subject: Reply with quote

ja bih savjetovao samo da maknes loadinge sa menia i desnog hedera, ostavi boju pozadine kao loding, ovako mi se brzo ucita i taj loding stvarno me nekako bode, a boje mi i nisu tako lose, samo kada bi promjenio pattern pozadine, ubacio neke cvjetice ili nesto slicno, da brate igleda otmjeno - onako hotelski . . .
Back to top
ON AIR
Guest





PostPosted: 03.06.2006 15:37    Post subject: Reply with quote

da i htjedoh reci da mozda rubove malo zaoblis, site centriras po stranama svijeta, i ubacis malo gradienta u gornji desni, i naravno makni taj glow sa ptice i tajp hotel jaska probaj staviti ispod loga - lijevo desno, ma šta ja znam ovako mi nešto fali . . .
Back to top
jeger



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 25

PostPosted: 04.06.2006 22:47    Post subject: reply Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne treba ti intro page..zaboravi trazilice..flash meni...

A i meni sam po sebi ne djeluje nesto atraktivno..to si mogao rjesiti i sa
slikama..

Meni - bolje stavi nekakav jednostavan underline..i posvjetljenje te tockice prije..

_________________
Mobile news | Mobile reviews | Free ringtones
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group