Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Mi3 down?
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Prijava bugova
View previous topic :: View next topic  
Author Message
J*man
Guest





PostPosted: 30.05.2006 10:37    Post subject: Mi3 down? Reply with quote

Evo upravo sam pokušao otvorit mi3dot.org stranicu ali mi izbacuje ovaj error:

Database error: Metadata query failed.
MySQL Error: 1016 (Can't open file: 'reviews.MYI' (errno: 145))
Session halted.

Evo i slike:
htp://img110.imageshack.us/img110/4554/mi3dot7va.jpg
Back to top
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 30.05.2006 13:18    Post subject: Spor do jaja Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zasto je usporila stranica do jaja, cekam i do pet minuta da nesto otvori imam osjecaj da sam opet na dial up-u ( fuj) Sad Sad Sad Sad Shocked

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 30.05.2006 13:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mi3 često ima problema sa bazom Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 30.05.2006 14:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cijeli dan je stranica u qrcu..
ni radovi se ne mogu uploadat
Back to top
View user's profile Send private message
sanja



Joined: 13 Jan 2005
Posts: 4
Location: Zagreb

PostPosted: 31.05.2006 13:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Danas je koma! Crying or Very sad
Od jutra pokušavam i tek sad sam se uspjela logirati????
U zadnjih tjedandana je jakooooo usporen ali danas je koma. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 31.05.2006 13:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vjerojatno znate, da upload radova u galeriju neradi... od jučer, tejk danas je forum proradio.
znam da je ogroman posao, dršte se Wink

očekujemo report na kraju Very Happy

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
noiz
Guest





PostPosted: 31.05.2006 13:19    Post subject: Reply with quote

zašto forum radiiiiii Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
jutros oko 5 idem vidit ovaj topic a forum ne radi, ali zato, uz downloadanje koje mi je zauzimalo cilu brzinu, su se radovi otvarali u par sekunda, ma milina je bila, nauživa sam se ka šta davno nisam Laughing
Back to top
srajla



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 7
Location: Zagreb

PostPosted: 31.05.2006 13:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da da mi3dot junkiji se tresu, ajde ajde neka dodje vrijeme da se ponovno druzimo prezentirajuci svoje radove i gledajuci druge majstore.... HELLO MR. SCIENTIST!!!111
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
noiz
Guest





PostPosted: 31.05.2006 16:18    Post subject: Reply with quote

srajla wrote:
Da da mi3dot junkiji se tresu, ajde ajde neka dodje vrijeme da se ponovno druzimo prezentirajuci svoje radove i gledajuci druge majstore.... HELLO MR. SCIENTIST!!!111

Question
ali to trenutno ne radimo Smile
Back to top
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 31.05.2006 17:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

galerija još uvjek ne radi. Nebih ponovo postao da nisam vidio obavjest na vijestima di piše da sve radi i da eventualne bugove treba prijaviti. Nemogu postat rad.
Ispiše mi samo query...

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 31.05.2006 17:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

feelfree wrote:
galerija još uvjek ne radi. Nebih ponovo postao da nisam vidio obavjest na vijestima di piše da sve radi i da eventualne bugove treba prijaviti. Nemogu postat rad.
Ispiše mi samo query...


tnx, evo sad radi

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 01.06.2006 11:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zdrale.

nismo jos preselili mi3 ali smo napravili optimizaciju preko nekoliko queryja tako da sada stvari ipak rade nesto brze.

naime, nas dragi mi3 je u ovih par godina malo narastao.

trenutno ima 8000 radova, 73000 komentara na radove, 3000 njuza, 95000 postova i 3500 reganih korisnika. mjesecna posjecenost cca 150k visita, 1.1mil stranica i 50Gb bandwidtha

uskoro cemo ga prebaciti na drugi server pa cemo vidjeti kako ce se tamo ponasati.

uskoro hopefully vise informacija
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 01.06.2006 12:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

o da, brzina se osijeti, jedva čekam da se sve kompletira Very Happy
:onajSmajliŠtoČaga:

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 01.06.2006 17:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
mjesecna posjecenost cca 150k visita, 1.1mil stranica i 50Gb bandwidtha

Uvijek me zanimala ta statistika, stvarno dojmljivi podaci. Nije ni čudo da server ima problema u životu Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 01.06.2006 17:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

njava wrote:
trenutno ima 8000 radova, 73000 komentara na radove, 3000 njuza, 95000 postova i 3500 reganih korisnika. mjesecna posjecenost cca 150k visita, 1.1mil stranica i 50Gb bandwidtha

oh ne.... prodajete mi3!! Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 01.06.2006 17:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
njava wrote:
trenutno ima 8000 radova, 73000 komentara na radove, 3000 njuza, 95000 postova i 3500 reganih korisnika. mjesecna posjecenost cca 150k visita, 1.1mil stranica i 50Gb bandwidtha

oh ne.... prodajete mi3!! Crying or Very sad

Dalo bi se i zaradit na tome! Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 05.06.2006 10:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kod prvog ulaska na stranicu ( početnu ) zbacuje mi često ovaj query :
Code:

Database error: Invalid SQL: CREATE TEMPORARY TABLE tmp_news SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS t.news_id as news_id, t.title as title, t.date_created as date_created, t.content as content, u.user_id as user_id, u.user_avatar as user_avatar, u.username as username, u.user_fname as user_fname, u.user_lname as user_lname FROM news t, phpbb_users u WHERE t.active = '1' AND t.type = 'admin' AND t.user_id = u.user_id ORDER BY t.date_created DESC LIMIT 0, 8
MySQL Error: 3 (Error writing file '/tmp/#sql4c7e_dc14_0.frm' (Errcode: 28))
Session halted.

Nakon refresha ( jednog il više ) stvar se riješi sama od sebe.

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 05.06.2006 11:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

feelfree wrote:
Kod prvog ulaska na stranicu ( početnu ) zbacuje mi često ovaj query :


Nakon refresha ( jednog il više ) stvar se riješi sama od sebe.


kupi novi komp
Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 05.06.2006 11:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
feelfree wrote:
Kod prvog ulaska na stranicu ( početnu ) zbacuje mi često ovaj query :


Nakon refresha ( jednog il više ) stvar se riješi sama od sebe.


kupi novi komp
Laughing


odi si kupi pol kile mozga

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 05.06.2006 11:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

feelfree wrote:


odi si kupi pol kile mozga


ajd javi di si ti uzeo Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 07.06.2006 16:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

obavjesti o komentarima na rad stižu ili nestižu random...
isto vrijedi i za postove na forumu

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
spooch



Joined: 23 May 2006
Posts: 129
Location: Upravo ovdje iza monitora

PostPosted: 23.06.2006 11:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel danas opet stranica bila u kvaru? pokušavo se ulogirati od 7 do 11 i stalno mi javljalo neki error. neš se to prečesto događa u zadnje vrijeme

_________________
listen to grunge!
http://sub-pop.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 23.06.2006 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spooch wrote:
jel danas opet stranica bila u kvaru? pokušavo se ulogirati od 7 do 11 i stalno mi javljalo neki error. neš se to prečesto događa u zadnje vrijeme


da, radimo na tome... budite strpljivi :(

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spooch



Joined: 23 May 2006
Posts: 129
Location: Upravo ovdje iza monitora

PostPosted: 23.06.2006 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
spooch wrote:
jel danas opet stranica bila u kvaru? pokušavo se ulogirati od 7 do 11 i stalno mi javljalo neki error. neš se to prečesto događa u zadnje vrijeme


da, radimo na tome... budite strpljivi Sad

np stari samo me zanimalo
Idea

_________________
listen to grunge!
http://sub-pop.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 26.06.2006 11:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mi3 mi već tjednima u prosjeku radi pola sata pa ne radi nekih 15 minuta - svaki dan isto? to je sve radi radova na serveru ili su kod mene na mreži nešto zaj...?

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Prijava bugova All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group