Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Burza plovila
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 01.06.2006 14:37    Post subject: Burza plovila Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pušteno online: www.boatshop.com.hr

Nekoliko napomena:

- Site pušten u "live" testiranje, korisnici će sada početi dopunjavati inicijalnu bazu plovila
- 10 jezika, zbog zahtjeva klijenta engleski je default.
- Posebno smo ponosni na admin sučelje, ali to vam ne mogu pokazati Smile

Sadržaj na svim jezicima je popunjen, preostaje nam fine tuning i uklanjanje eventualnih pogrešaka.
Back to top
View user's profile Send private message
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 01.06.2006 15:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Super je, samo me ovi meniji lijevo podsjećaju na windouze xp lol
jako dobar site ...

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 01.06.2006 15:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ufff, odlično, svaka čast, dugo nisam vidio ovako nešto na hr. webu...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ON AIR
Guest





PostPosted: 01.06.2006 15:23    Post subject: Reply with quote

meni ovo odlično
Back to top
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 01.06.2006 15:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odličan site, svaka čast Smile

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 01.06.2006 16:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Applause Nemam niš drugo za reć! Bravo!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 01.06.2006 17:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jako lijepo
Zasto ste stavili sve ona zastavice gore ako se ne moze kliknuti ni na jednu od njih, vec iskoci mali menu? Mozda da ste stavili neki tekst pa da iskoci menu...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 01.06.2006 17:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wow Surprised

quote sve ovo gore... meni izgleda sve na mjestu, bulletproof

jedina zamjerka su mi thumbnailovi... resize-aju se bez resamplinga pa su nazubljeni Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 01.06.2006 17:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Niksy: Sustav odabira jezika mijenjao se nekoliko puta na traženje klijenta, trenutni je kompromis njegovih želja i naših prijedloga

@Sulien: komponenta koja trenutno "melje" upload fotogafija od strane korisnika u pozadini i nije najbolja na svijetu Smile I mene svrbe fotografije u izdvojenoj ponudi na naslovnici (kako deformacijom, tako i kilobajtažom). Smislit ćemo nešto i za to kad se uhvati vremena Wink
Back to top
View user's profile Send private message
ON AIR
Guest





PostPosted: 01.06.2006 17:48    Post subject: Reply with quote

a koliko dugo i koliko ljudi je razvijalo ovaj site, i dali ste vi radili na kopletnoj implemetaciji više jezične postavke ?
Back to top
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 01.06.2006 18:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

In Air wrote:
a koliko dugo i koliko ljudi je razvijalo ovaj site, i dali ste vi radili na kopletnoj implemetaciji više jezične postavke ?


Na čitavom siteu su radila dva čovjeka (dizajn i development), klijent koji je prikupljao materijale i prevoditelji. Uz prekide zbog drugih poslova nekoliko mjeseci rada.
Back to top
View user's profile Send private message
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 01.06.2006 19:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odlično odrađeno Very Happy
Čisto informativno, jel access baza u pozadini?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ON AIR
Guest





PostPosted: 01.06.2006 19:49    Post subject: Reply with quote

naišao sam na jedan feler,
naime na sajtu kliknuvši na link submit ur ad sajt se suzio za par pixela, i time malkice poremetio kompletan koncept
- - -
furam 1600x1200, i vajrles (768Kb/s), pa se vidi, mozda vecina posjetitelja ovo i ne primjeti, ali gledaj da to ispravis, bilo bi tužno da oavako ostane . . .
- - -
Back to top
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 01.06.2006 20:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

In Air wrote:
naišao sam na jedan feler,
naime na sajtu kliknuvši na link submit ur ad sajt se suzio za par pixela, i time malkice poremetio kompletan koncept
- - -
furam 1600x1200, i vajrles (768Kb/s), pa se vidi, mozda vecina posjetitelja ovo i ne primjeti, ali gledaj da to ispravis, bilo bi tužno da oavako ostane . . .
- - -


Hm, stranica koju si naveo nema scroller, jesi li možda na to mislio Smile . Uzmi screen ruler ili prtscrn pa u Photoshop i mjerkaj...svi pikseli su na broju Smile
Back to top
View user's profile Send private message
ON AIR
Guest





PostPosted: 01.06.2006 20:48    Post subject: Reply with quote

a joj, onda je sve duure, nisam obracao paznju na scroller
- a mozda bi ipak bilo bolje da postavis scroller, samo kazem mozda . . .
Back to top
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 01.06.2006 22:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma jednostavno izvrsno .... bravo ...

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 02.06.2006 07:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svidja mi se dizajn, mozda su mi jedino oni valovi u backgroundu malo out u odnosu na ostalo, ali inace - good work!
Wink
Back to top
View user's profile Send private message
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 02.06.2006 18:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Intreseuje me na koji ste način riješili višejezičnu varijantu stranice, dali se u tablici recimo brod naleze kolone brod_hr brod_de brod_... ili? i na koji način prilikom odabira jezika se sa jednog linka recimo boatshop/language.asp?lanID=1 prebacuješ na prijašnji (tj na kojem si bio prilikom odabira jezika i nakon odabira jezika gdje te prbaci (radi se o istoj stranici samo prilikom odabira jezika mijenja se sadržaj na željeni jezik)) pomoću kupljenja url-a trenutnog i redirekcije na isti nakon promjene stanja jezika ? gdje spašavaš vrijednost jezika (u cookies ili sessions) il nešto treće.

Ima se dosta naučiti iz vaše stranice pa bi bilo dobro da podijeliš barem nešto sa nama Smile

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ON AIR
Guest





PostPosted: 02.06.2006 19:29    Post subject: Reply with quote

jest vala, mogao bi nam to reci Wink
Back to top
pixel



Joined: 16 Feb 2006
Posts: 14
Location: Zagreb

PostPosted: 07.06.2006 17:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sexyyyy.... svaka cast, cisto, stylish, pregledno

_________________
I want to download the Internet. Do I need a bigger hard disk?
Back to top
View user's profile Send private message
GoGGY-ARC



Joined: 18 May 2006
Posts: 39
Location: Zagreb

PostPosted: 11.06.2006 04:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ugodan dizajn, jako pregledno i svrsi shodno.

Ne znam zašto ali donji desni kut ( mislim na kvadratiće ) me asocira na dizajn m3dot.org
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 12.06.2006 09:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Izgleda ništa od odgovora na moja pitanja Smile

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
mateo98
Guest





PostPosted: 12.06.2006 21:52    Post subject: Reply with quote

Ukupan dojam je odličan, ali mislim da si mogao puno lakše odraditi stvar u asp.net-u, još u ovoj dvici. Čovječe, strašna je. Design je prva liga, a i za programiranje nemam zamjerki, samo kažem kako je moglo puno lakše.
Back to top
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 13.06.2006 08:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ćaća mi kupuje barku već godinu dana, sad mu je ja lijepo odaberem preko weba
dobar site

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 13.06.2006 09:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fun.ky wrote:
Izgleda ništa od odgovora na moja pitanja Smile


Sorry, ženih se ovaj vikend i nisam bio pri sebi Smile, a i sada mi treba još koji dan, tjedan da se "rehabilitiram" Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group