Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
mi3 moved!
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Prijava bugova
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 08.06.2006 17:49    Post subject: mi3 moved! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dakle,

mi3 je preseljen na novi server. DNS propagacije i sl. se desavaju, pa ce neki vidjeti ovo prije, neki kasnije, ali eventually ce biti svima vidljivo.

U procesu su (btw) nestali samo .jpg fileovi od zadnja 3 rada iz galerije, a autori radova su preko private-a zamoljeni da samo odu na edit tih svojih radova i ponovno uploadaju rad. Hvala im unaprijed.

Isprike autorima (i visitorima), ali kako su stvari u jednom trenu krenule, moglo je biti PUNO PUNO gore, tako da smo sa ova 3 izgubljena .jpg file-a zapravo prosli fenomentasticno Wink

Trenutno radimo na sredjivanju ostalih djecjih bolesti od kojih obicno pate novi serveri: sendmail kasljuca recimo, apache i php se malo vole, malo ne, jos cemo vjerojatno tweaknut mysql malo, a i sigurno ce se u procesu pojaviti jos pokoji sitan detaljcic...

Uglavnom, bear with us, sve je to u cilju da mi3 bude brzi, bolji, veci, jaci... /cheers

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 08.06.2006 20:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Joj, dobro da si rekao, moram sad update-at bookmark! Smile

(kidding)

phpBB se žali na sendmail vjerujem Sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Fortress



Joined: 25 Nov 2005
Posts: 51
Location: Beograd

PostPosted: 08.06.2006 20:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nek je sa srećom "selidba" !
Ne idu privatne poruke, izađe obaveštenje, failed sending php

_________________
optimizam je posledica nedostatka informacija
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Fortress



Joined: 25 Nov 2005
Posts: 51
Location: Beograd

PostPosted: 08.06.2006 20:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Aha...piše da nije otišla poruka a ipak jeste... isto je i sa komentarima na forumu...?!
Confused

Last edited by Fortress on 09.06.2006 11:55; edited 1 time in total

_________________
optimizam je posledica nedostatka informacija
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 09.06.2006 01:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pise da nije uspjelo slanje maila, ali sama poruka (privatna, post, stogod) uredno ode u bazu, ili kud vec treba... Hopefully ce biti sutra sredjeno to oko slanja mailova iz php-a, sendmail se nesto cudno ponasa...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 09.06.2006 11:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni se pojavljuju tu i tamo bugovi.. kad otvorim u IE new window.. ove informacije sa desne strane (forum, radovi, profil) - ne loadaju se

tako isto sinoć mi je genius poslao pp. i dobio sam ih 8 istih komada.. ali buduci da neke od njih imaju razliciti naslov skužio sam da ih je on sam poslao a vjerovatno je mislio da nešto trokira pa ih je upirao

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 09.06.2006 11:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se malo otvara, malo ne otvara... pa dođe ona fina porukica da se vraćate za 10 min Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 09.06.2006 11:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

esens wrote:
meni se malo otvara, malo ne otvara... pa dođe ona fina porukica da se vraćate za 10 min Very Happy

ORA ORA ORA ORA ORA
Laughing

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 09.06.2006 14:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
Meni se pojavljuju tu i tamo bugovi.. kad otvorim u IE new window.. ove informacije sa desne strane (forum, radovi, profil) - ne loadaju se

Moram priznat da ne kuzim tocno o cemu se radi, moze screenshot mozda kad se sljedeci put desi? Naime, koliko god pokusavam, ne uspijevam reproducirati... thx unaprijed.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 09.06.2006 14:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da, kad kliknem gore na "galerije" neće da se otvori jer ide na adresu http://www.mi3dot.org/gallery/all/ , a otvara bez ove zadnje /. tako da....fix that
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 09.06.2006 14:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zašto sendmail, zašto ne postfix? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 09.06.2006 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
Dead Man wrote:
Meni se pojavljuju tu i tamo bugovi.. kad otvorim u IE new window.. ove informacije sa desne strane (forum, radovi, profil) - ne loadaju se

Moram priznat da ne kuzim tocno o cemu se radi, moze screenshot mozda kad se sljedeci put desi? Naime, koliko god pokusavam, ne uspijevam reproducirati... thx unaprijed.


događa se i meni čestu u ff. neloada se desna kolumna di je ispis najnovijih postova sa foruma i ostale điđe miđe.

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 09.06.2006 14:32    Post subject: Reply with quote

Da, meni se isto to par puta desilo u Safariju, znači nije do browsera. Ne treba screenshot, jednostavno se desna strana ne loada, a ovo livo se rastegne sve do kraja...
Back to top
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 09.06.2006 14:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I nema nikakvih mysql errora, cudnih outputa, bilo cega?
Pokusavam refreshati milion puta vec, u svim browserima koje imam, i nikako da mi se dogodi to o cemu pricate... zato bih volio vidjeti screenshot, da vidim jel nesto drugacije nego inace, koji je url u igri, jel se ostatatk site-a ucita kako spada ili negdje crkne na pola etc...

Jel se desava samo na tom jednom url-u, ili nema veze sta gledas na siteu, jel u neko otprilike isto vrijeme, blablabla... milijarda stvari je moguca

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 09.06.2006 14:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
I nema nikakvih mysql errora, cudnih outputa, bilo cega?
Pokusavam refreshati milion puta vec, u svim browserima koje imam, i nikako da mi se dogodi to o cemu pricate... zato bih volio vidjeti screenshot, da vidim jel nesto drugacije nego inace, koji je url u igri, jel se ostatatk site-a ucita kako spada ili negdje crkne na pola etc...

Jel se desava samo na tom jednom url-u, ili nema veze sta gledas na siteu, jel u neko otprilike isto vrijeme, blablabla... milijarda stvari je moguca


pri ovoj grešci ne ali zna izbacit query za temporary table tu i tam na mjesto logina ili pak samo guery bez da se sajt loda ili pak phpBB critical error. Ima toga Very Happy

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 09.06.2006 14:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

feelfree wrote:
pri ovoj grešci ne ali zna izbacit query za temporary table tu i tam na mjesto logina ili pak samo guery bez da se sajt loda ili pak phpBB critical error. Ima toga Very Happy

Toga je svega bilo prije prelaska na novi server. Da li vam se to sve desavalo i nakon mog incijalnog posta jucer?

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 09.06.2006 14:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

danas nije a jučer, nemogu točno reći. ako se ponovi, postat ću.

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 09.06.2006 15:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da i ja isto

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 09.06.2006 17:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je cijeli dan sve ok, osim odgovora na POST kad komentiram na galeriji... treba mu dosta duže da isprocesira, dok GET-ovi lete...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 09.06.2006 17:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Meni je cijeli dan sve ok, osim odgovora na POST kad komentiram na galeriji... treba mu dosta duže da isprocesira, dok GET-ovi lete...

Hmm... mozda je vezano uz mod_security, ce da vidimo sljedeci tjedan jel se pojavljuje sto sumnjivo u logovima... thx for noticing

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 09.06.2006 21:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nešto su počele štekati obavjesti o primljenim komentarima na radove ...
ne primam ih

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 21.06.2006 20:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Code:

Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server during query in /usr/home/mi3dot/public_html/lib/db_mysql.inc on line 75
Database error: connect(localhost, mi3dot_db, $Password) failed.
MySQL Error: ()
Session halted.


Code:

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
noiz
Guest





PostPosted: 21.06.2006 21:59    Post subject: Reply with quote

@feelfree:
"phpBB : Critical Error
Could not connect to the database"

Laughing Laughing
Back to top
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 21.06.2006 22:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
@feelfree:
"phpBB : Critical Error
Could not connect to the database"

Laughing Laughing


neznam šta je smiješno al evo da nadodam :
Code:

phpBB : Critical Error

Error clearing sessions table

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
noiz
Guest





PostPosted: 22.06.2006 18:16    Post subject: Reply with quote

feelfree wrote:
::noiz:: wrote:
@feelfree:
"phpBB : Critical Error
Could not connect to the database"

Laughing Laughing


neznam šta je smiješno al evo da nadodam :
Code:

phpBB : Critical Error

Error clearing sessions table


pa smišno je to šta ti stvarno nema smisla naglašavat taj error, najpoznatiji error kod phpBB-a ikad Smile
I sumnjan da admini nisu primijetili minorni bug od nekog cilog dana Very Happy
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Prijava bugova All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group