Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
mi3 moved!
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Prijava bugova
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 22.06.2006 18:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: pa nie minoran ako je učestal Very Happy nisam ja postao na prvu.

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
noiz
Guest





PostPosted: 22.06.2006 19:47    Post subject: Reply with quote

...kako može bug bit minoran i trajat cili dan, s time da se uopće ne može uć na sajt.. bija san ironičan Confused
Back to top
Fortress



Joined: 25 Nov 2005
Posts: 51
Location: Beograd

PostPosted: 12.07.2006 00:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Od kada je mi3 na novom serveru,dešava se da se sajt ne može otvoriti po nekoliko sati.Juče a i danas sam pokušavala u par navrata i neće pa neće! Cannot find server, cannot find server,cannot find server...
prošle večeri,čak i kasno u noć,nije radio i evo opet se večeras blokirao, ukoči se strana-nestanu delovi strane,ne mrda i na kraju cannot find server...
Definitivno je problem u sajtu,jer svi drugi sajtovi mi se otvaraju.Probala sam preko Mozille,ista priča.
Dok ste bili na starom serveru to mi se nikada nije dešavalo.Ovde stvarno postoji neki veći problem,ajde 10 minuta,ali,nekoliko sati blokade svaki treći dan je stvarno previše...
Pozdrav!

_________________
optimizam je posledica nedostatka informacija
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
noiz
Guest





PostPosted: 12.07.2006 05:21    Post subject: Reply with quote

To šta je rekla fortress. Svako malo je cannot find, prvo san mislija da je do mene ali očito nije.. nešto je trulo na serveru novom Laughing
Back to top
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 12.07.2006 05:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

+meni nije to neg pak could not connect to database...
(sad vidim da je i drugima, dakle jos uvijek je to problem)

its dead Jim
Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Prijava bugova All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group