Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Nemrem a da ne kazem...
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 13.06.2006 16:31    Post subject: Nemrem a da ne kazem... Add user to your forum ignore list Reply with quote

NAPRIJED HRVATSKA!!

Naprasicemo Brazil samo tako

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
chris



Joined: 28 Oct 2005
Posts: 151
Location: Zagreb

PostPosted: 13.06.2006 16:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hahahahaha!

otvaram i mislim si "kae sad opet..." Laughing

kad ono... jeeeeeeeeee! Laughing

_________________
"Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail better." S. Beckett
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 13.06.2006 16:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bude li 1:1 nitko sretniji.. jbga al tako stvari stoje.. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 13.06.2006 16:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bojim se da je Tudor ipak dobro rekao, citiram: Možemo samo skinut gaće i čekat... Smile
Volio bih više od svega da završi drugačije...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 13.06.2006 16:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odi u rac... Very Happy ja mislio, opet neko flejmanje do bola Laughing

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
muljatorica



Joined: 30 Sep 2004
Posts: 452

PostPosted: 13.06.2006 17:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hahahah a jesi frajer
ja mislila opet neko glumi za ocjene

Dancing Dancing Dancing ou jea!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Foxxy



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 115
Location: Osijek

PostPosted: 13.06.2006 18:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jedva čekam da izgubimo i da sva ta pompa oko ničega prođe Razz Naprijed Brazil ili tko god! Laughing

_________________
+++ MARINSHE - http://www.marinshe.com - FOTOGRAFIJA - http://marinshe.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Heptanon



Joined: 22 Sep 2005
Posts: 33

PostPosted: 13.06.2006 19:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja se samo nadam da necu da budem jedini koji nece gledat utakmicu..........

_________________
ready?????
Back to top
View user's profile Send private message
keder



Joined: 07 Feb 2005
Posts: 178
Location: Zagreb

PostPosted: 13.06.2006 20:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Heptanon wrote:
ja se samo nadam da necu da budem jedini koji nece gledat utakmicu..........


neces biti jedini
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 13.06.2006 20:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keder wrote:
Heptanon wrote:
ja se samo nadam da necu da budem jedini koji nece gledat utakmicu..........


neces biti jedini

A HA, HERETICI !!!!
Malleus Maleficarum
Laughing

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
ON AIR
Guest





PostPosted: 13.06.2006 20:57    Post subject: Reply with quote

želim Vam sve najbolje, pratim vas za koji minut . . .

sretno !
Back to top
noiz
Guest





PostPosted: 13.06.2006 21:01    Post subject: Reply with quote

feelfree wrote:
odi u rac... Very Happy ja mislio, opet neko flejmanje do bola Laughing


a prika ti i ja ćemo se zavadit, nema druge... opet si mislija potaknit flejm prije mene, a Very Happy

"ja se samo nadam da necu da budem jedini koji nece gledat utakmicu..."

koja budala bi gledala utakmicu kad ima live prijenos čim otvori prozor? Ja već po sata slušan radio by pijana rulja, puštaju cilo vrime nerazgovijetne AAAAAAAAAAAAAA BLJERJVIUSPO i pokoju navijačku u promašenoj ljestvici Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 13.06.2006 21:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ne gledam tekmu, ja ne gledam tekmu, ja ne gledam tekmu, ja ne gledam tekmu,
Laughing
al je zato indirektno pratim, :noiz:-ovom metodom.
Majko mila ako neopalim na živce, niko neće.
Budete čitali u novinama uskoro, poludjeli web dizajner gol trčao po Rijeci i mišom i fotoaparatom utukao pijane navijače..

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 13.06.2006 22:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

haha, kako je lik uletio u stadio..pa to nije normalno + bengalke. Very Happy Very Happy

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 13.06.2006 22:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

F@NTOM wrote:
haha, kako je lik uletio u stadio..pa to nije normalno + bengalke. Very Happy Very Happy

di kad ko' kako???

naš sto posto Embarassed

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 13.06.2006 23:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OOOOOOOOOOPTI MI ZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 13.06.2006 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

feelfree wrote:
F@NTOM wrote:
haha, kako je lik uletio u stadio..pa to nije normalno + bengalke. Very Happy Very Happy

di kad ko' kako???

naš sto posto Embarassed

a nego čiji Very Happy Very Happy
i baklje su majstori balkanski profurali Very Happy

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 13.06.2006 23:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

feelfree wrote:
F@NTOM wrote:
haha, kako je lik uletio u stadio..pa to nije normalno + bengalke. Very Happy Very Happy

di kad ko' kako???

naš sto posto Embarassed


reziser nije htio ni sekund pokazat tog lika, neko je kamera na tren preletila u tom smjeru i vidilo se samo kako lika prati neki iz osiguranja. A kako su samo bengalke uspjeli unjet pored milijun ljudi iz osiguranja? Smile

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 14.06.2006 00:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

F@NTOM wrote:
feelfree wrote:
F@NTOM wrote:
haha, kako je lik uletio u stadio..pa to nije normalno + bengalke. Very Happy Very Happy

di kad ko' kako???

naš sto posto Embarassed


reziser nije htio ni sekund pokazat tog lika, neko je kamera na tren preletila u tom smjeru i vidilo se samo kako lika prati neki iz osiguranja. A kako su samo bengalke uspjeli unjet pored milijun ljudi iz osiguranja? Smile


a kako je uspio uletit pored njih 100 oko terena? mora da je bila neka zanimljiva akcija u tom trenu kad ga nitko nije ni primjetio, ne sjećam se Very Happy
inače, ponosna sam na naše dečke, stvarno su se dobro držali...malo sreća nije bila na našoj strani al eto... bit će bolje, iako je i ovo dosta dobro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 14.06.2006 00:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam radio i gledao, naime projekcija na platno u centru ... bila dobra atmosfera koja uključuje baklje, vatromet (neki ručni), bacanje limenki na platno, petarde, jaaaaako puno alkohola, zastava i crvenih i bijelih kockica i tri policajca koji su se izgubili negdje i pojavili (hvala bogu) na samom kraju da kažu " .... cccccc pa da moj sin to radi bi ga ubio itd".

+ obraćanje neimenovanih navijača u stilu "a jel imate mikrofon pa da dignemo atmosferu malo" i "ako izgubimo razbit ću sve, majke mi"

.. uglavnom bilo je zabavno, naprijed hrvatska i sve to idem spat ....

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
noiz
Guest





PostPosted: 14.06.2006 02:12    Post subject: Reply with quote

"A kako su samo bengalke uspjeli unjet pored milijun ljudi iz osiguranja?"

think gay Smile

"ja ne gledam tekmu, ja ne gledam tekmu, ja ne gledam tekmu, ja ne gledam tekmu"

ja san gleda tekmu... moj grijeh, moj grijeh, moj grijeh, moj grijeh Smile

iša sam uletit vidit šta ima, i čim sam upalija tv pao gol, i skupa s njim ja na pod od smijeha, jer je to već pobilo 90% izjava sa dnevnika "5:0" "3:0" bla bla bla, i onda sam se nekako uspija navuć. I bogme začudilo me kako smo dobro igrali tj kako je brazil loše igra. A sad jeli ta njihova igra bila namjerno takva cilo drugo poluvrijeme, ko će to znat... kad je protivnik puno jači onda on može diktirat tempo i sve, tako da je moguće da su sve one šanse bile i malo "poklonjene". ali poklonjene ili ne, šta je je igrali smo rame uz rame uz brazil. I NISMO pobijedili. I NISMO prvaci svita. Sad da je to utuvit u glavu ovin hardcore fanovima >.<
Back to top
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 14.06.2006 06:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

esens wrote:
F@NTOM wrote:
feelfree wrote:
F@NTOM wrote:
haha, kako je lik uletio u stadio..pa to nije normalno + bengalke. Very Happy Very Happy

di kad ko' kako???

naš sto posto Embarassed


reziser nije htio ni sekund pokazat tog lika, neko je kamera na tren preletila u tom smjeru i vidilo se samo kako lika prati neki iz osiguranja. A kako su samo bengalke uspjeli unjet pored milijun ljudi iz osiguranja? Smile


a kako je uspio uletit pored njih 100 oko terena? mora da je bila neka zanimljiva akcija u tom trenu kad ga nitko nije ni primjetio, ne sjećam se Very Happy
inače, ponosna sam na naše dečke, stvarno su se dobro držali...malo sreća nije bila na našoj strani al eto... bit će bolje, iako je i ovo dosta dobro


Komentatori su se isto tome cudili i govorili kakva je to sramota za njih itd. Smile

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 14.06.2006 11:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
NISMO pobijedili. I NISMO prvaci svita.

Shhh (čuti će te)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spooch



Joined: 23 May 2006
Posts: 129
Location: Upravo ovdje iza monitora

PostPosted: 14.06.2006 12:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam mislio da će i mene kresnuti navijačka groznica ali *ebiga događa se.
samo nek ovako igraju protiv australaca i koreanaca i sve će biti dobro. idemo naši

_________________
listen to grunge!
http://sub-pop.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 14.06.2006 12:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rrrrrrruuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuu uu uu zoooooooooooo
moja ruuu zzziiii ceeeeeee
Laughing

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group