Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
peticija za zaštitu životinja---POTPISUJTE!!!
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mist



Joined: 06 Dec 2005
Posts: 43
Location: Zagreb....

PostPosted: 04.07.2006 19:00    Post subject: peticija za zaštitu životinja---POTPISUJTE!!! Add user to your forum ignore list Reply with quote

KLIKNI!!

Evo kao što sam naslov kaže,ako volite životinje potpišite,one ne mogu govoriti,ali mi možemo... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ON AIR
Guest





PostPosted: 04.07.2006 19:03    Post subject: Reply with quote

potpisujem
Back to top
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 04.07.2006 19:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

potpisano

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
keder



Joined: 07 Feb 2005
Posts: 178
Location: Zagreb

PostPosted: 04.07.2006 19:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Potpisujem
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 04.07.2006 19:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ali ne vrši se mučenje (pravilan naziv bi bio experimentiranje) nad životinjama iz nekog našeg obijesnog i zlog razloga već zbog dobrobiti čovječanstva, stvaranja novih lijekova koji riješavaju ljudske probleme i bolesti. stoga je ova peticija kontraproduktivna za ljudski rod kao takav. Cool

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 04.07.2006 19:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bolje životinje nego ja Smile

edit: ima toliko gladnih i bolesnih na svijetu, jebo životinje, ajmo radije za njih potpisivati neku peticiju...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ON AIR
Guest





PostPosted: 04.07.2006 19:36    Post subject: Reply with quote

http://www.mi3dot.org/gallery/work/15336/
Back to top
ON AIR
Guest





PostPosted: 04.07.2006 19:38    Post subject: Reply with quote

gog wrote:
Bolje životinje nego ja Smile

edit: ima toliko gladnih i bolesnih na svijetu, jebo životinje, ajmo radije za njih potpisivati neku peticiju...


tako je !
Back to top
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 04.07.2006 19:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Bolje životinje nego ja Smile

edit: ima toliko gladnih i bolesnih na svijetu, jebo životinje, ajmo radije za njih potpisivati neku peticiju...
Back to top
View user's profile Send private message
spooch



Joined: 23 May 2006
Posts: 129
Location: Upravo ovdje iza monitora

PostPosted: 04.07.2006 19:57    Post subject: evo Add user to your forum ignore list Reply with quote

potpisah

_________________
listen to grunge!
http://sub-pop.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gianni



Joined: 06 Jun 2006
Posts: 31

PostPosted: 04.07.2006 20:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

potpisano

!!!!!!!!!!!!!!!!! F O R Z A I T A L I A !!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
- " Naša Vjernost Je Naš Ponos " -
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mist



Joined: 06 Dec 2005
Posts: 43
Location: Zagreb....

PostPosted: 04.07.2006 20:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bolje životinje nego ja Smile

edit: ima toliko gladnih i bolesnih na svijetu, jebo životinje, ajmo radije za njih potpisivati neku peticiju...

e to mi je već sebičnost i licimjernost,istina je da ima gladnih ljudi u svijetu kojima treba pomoć,njima se i pomaže koliko je to moguće,mada pola toga ode u krive ruke manipulatora(nažalost)...ako postoji za to neka peticija samo daj... Smile
ali oko testiranja na životinjama zbog kozmetike i gluposti mi je užas,trebaju nam ljekovi,al neka nađu nešto drugo za testiranje,danas je tehnologija uznapredovala,pa neka probaju, osim toga postoje i krivolovci,te ljudi koji nose krzna,ne znam jesi li vidio kako tuljane ubijaju,samo radi krzna,ili kako mačke i pse ubijaju strujom itd. pa mi se onda molim te javi.... i reci bolje životinje nego ja Evil or Very Mad ..Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dablbabl



Joined: 05 Jul 2005
Posts: 118

PostPosted: 04.07.2006 20:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

potpisano


► drushtveni_otpadnik & gog

hmda...
http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.hr.php?id=289

Ako to nije mučenje onda sam ja Petar Pan!
http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.hr.php?id=326
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 04.07.2006 20:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mist: što, imaš nešto protiv Edisona? Smile

Ljudi ne ubijaju životinje jer im to pruža neko bolesno zadovoljstvo nego zato što postoji potražnja (ljekova, kozmetike, mesa, krzna...). Drugim rječima ljudi koji to čine su najmanje krivi od svih. Ako želiš spriječiti da to rade, zaustavi potražnju. Baš me zanima kako ćete potpisima i slikicama svojih "ljubimaca" nagovoriti ljude da prestanu jesti meso i koristiti ljekove i kozmetiku Smile

ovo sa vivisekcijom se slažem sa dablbablom Confused za to postoji šansa da se ukine ako se ljudi dovoljno potrude

people wrote:
Animals matter to me

Je, super su, dok su dobre i tihe Smile čim peso malo pukne i ugrize ukućana, ide tata po pušku

Tu u Dugavama imamo udrugu "ljubitelja" životinja (mačaka zapravo)... Udrugu čine pameću šenule starije gospođe koje svakodnevno hrane mačke i grade im 'skloništa' od kartona i dasaka i to - pazite gdje - najčešće na parkiralištima (točnije ispod auta) Rolling Eyes

Nedavno sam po noći vidio divnu bijelu perzijsku mačku nasred ceste kod Nacionalne (možda pobjegla iz dvorišta) kako nešto jede. Kad sam se približio vidio sam da jede ostatke od druge pregažene mačke... Confused Kad se semafor upalio, perzijska se nije ni pomakla, čak ni kad su svjetla 3-4 automobila bila skroz blizu. Vozač koji ju je pregazio nije nimalo usporio pred njom (vjerojatno je u mraku mislio da je to plastična vrećica), tek kad ju je osjetio pod kotačem, ali je od jezivog prizora brzo pobjegao: njeno mrtvo tijelo se na pločniku divlje trzalo još dugo nakon toga

Frendica ispod zgrade ima susjede sa velikim dvorištem. Susjedi su (svojem klincu vjerojatno) kupili štenca vučjaka i svezali ga prvog dana lancem za kućicu nasred dvorišta. Rekla je da u više od godinu dana nije vidjela niti jednom kako je pušten sa lanca, ali da zato redovito dolazi taj isti klinac kad mu je dosadno i sa sigurne daljine ga draži i lupa štapom

Nakon prvog filma "101 dalmatiner" svijet je masovno kupovao dalmatinere radi njihove "pameti i hrabrosti", samo da bi saznali da su dalmatineri flegmatična i pomalo živčana pasmina (nimalo pametna) te su ih masovno ostavljali po ulicama

Izraz "raining cats and dogs" potječe iz starog Londona gdje bi obilne kiše izazvale bujice u njegovim kanalima i utapale pse i mačke lutalice, čije bi lešine po lokvama Englezi komentirali sljedeće jutro...


Životinjama ne štete najviše znanstvenici, nehumani farmeri ili oni koji ih ubijaju i jedu. Najviše im štete oni koji ih "vole", potpisuju ove peticije, muče dovodeći ih u grad gdje se nekontrolirano razmnožavaju ili čame na nekom lancu ili u skučenom stanu, oni koji ih prežderavaju, oblače i odvode u salone za uređivanje iz "ljubavi", oni koji ih uživaju gledati u kavezima u zoološkom vrtu Sad svih ovih "10 milijuna" slika iz galerije su slikali ljudi koji na neki način sudjeluju u svemu što sam naveo gore... naravno, lijepo im je jer ne razmišljaju o tome, nitko ne priča o tome - to je najlakše. Ajmo kupit mačku ili psa, on će nas 'voljeti' po definiciji

Životinje ne mogu govoriti pa mi moramo umjesto njih? Hvala bogu da ne mogu govoriti, inače mi nam rekle "get a life!"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
noiz
Guest





PostPosted: 04.07.2006 21:27    Post subject: Reply with quote

suljo za precjednika. ne potpisujem sve dok ne maknete huskije iz gradova gadovi sadistički.
Back to top
mturkov5



Joined: 24 Mar 2006
Posts: 216
Location: Rijeka

PostPosted: 04.07.2006 21:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u potpunosti se slazem sa Sulienom!
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 04.07.2006 22:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Nedavno sam po noći vidio divnu bijelu perzijsku mačku nasred ceste kod Nacionalne (možda pobjegla iz dvorišta) kako nešto jede. Kad sam se približio vidio sam da jede ostatke od druge pregažene mačke... Confused Kad se semafor upalio, perzijska se nije ni pomakla, čak ni kad su svjetla 3-4 automobila bila skroz blizu. Vozač koji ju je pregazio nije nimalo usporio pred njom (vjerojatno je u mraku mislio da je to plastična vrećica), tek kad ju je osjetio pod kotačem, ali je od jezivog prizora brzo pobjegao: njeno mrtvo tijelo se na pločniku divlje trzalo još dugo nakon toga


WHYYYY, zakaj ja nikad ne vidim takvu neku bolestinu, znam da sam weird fucked up beaver al bas bi htio cut kad auto macku pregazi (frend jean to vidio i iso fotkat odma, ima neku sick fotku sa okom van glave Very Happy)...

meowwwww Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 04.07.2006 23:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:

WHYYYY, zakaj ja nikad ne vidim takvu neku bolestinu, znam da sam weird fucked up beaver al bas bi htio cut kad auto macku pregazi (frend jean to vidio i iso fotkat odma, ima neku sick fotku sa okom van glave Very Happy)...

I? Jesi potpisao?

Smile

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 04.07.2006 23:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Potpisano ...

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 05.07.2006 00:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

potpisano

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
mist



Joined: 06 Dec 2005
Posts: 43
Location: Zagreb....

PostPosted: 05.07.2006 00:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sulien:
ok,nisam napisala i nabrajala sva maltretiranja,tj. ubijanja životinja,to što govoriš da ljudi drže u stanu životnije i po gradu hrane mačke s tim se slažem u potpunosti,
nije humano, te oblačit cucka u robu(te osobe ne shvaćaju životinje,jer se prema njima ne smije odnosit ko prema ljudima,
iz takvog razloga nemam psa,jer ga nebi htjela mučit u stanu da jadan trpi i svako malo mora čekat da izađe van obavit nuždu,po meni psi nisu za stanove ko ni mačke...),
na zečevima zarađivat i ostavljat ih gladne i žedne na ulici itd. naravno da je bolesno...
al ne možeš preći preko toga da postoje bolesni ljudi koji vuku mačku po cesti ili stavljaju u guzicu petarde i takve stvari,te gaze životinje na cesti,
joj kad bi sad nabrajala gdje bi došla..
uglavnom sam smisao peticije je da ljude potakne na normalno razmišljanje i normalni odnos prema životinjama...... Very Happy
ipak su na svijetu prvo bile životinje,a onda mi ako se ne varam,one su dio hranidbenog lanca i potrebne za opstanak ljudi,
nemam ništa protiv životinjskog mesa itd. ipak je to prirodno,al kad netko iz zajebancije mrcvari životinje poludim na to Evil or Very Mad
ne znam jesi li vidio onu reklamu koliko su činčila ubili za krzno... Rolling Eyes
Ako se ne varam na mlađima svijet ostaje,ako klinci ne shvate razlikovat dobro od zla onda stvarno ne znam kad će,ako ih stariji u to ne upute....
Što se tiče ljudske vrste o tome mogu pričat do sutra,al što je žalosno čovjek ubija svoju vrstu iz gluposti,dok životinja ubija zbog preživljavanja,pa onda čija je vrsta pametnija... Question Idea
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
zelenko



Joined: 29 May 2004
Posts: 107

PostPosted: 05.07.2006 00:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Životinje RULZ ! Smile Potpisano Very Happy !

_________________
Oj djevojko Hercegovko suzo moja moje oko, srce si mi ukrala Smile !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 05.07.2006 00:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ON AIR wrote:
gog wrote:
Bolje životinje nego ja Smile

edit: ima toliko gladnih i bolesnih na svijetu, jebo životinje, ajmo radije za njih potpisivati neku peticiju...


tako je !

jebo nas...ionako nas je previše...mislim piplsa, ne Hrvata Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 05.07.2006 01:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a zašto nitko nije komentirao da je potpisivanje peticija besmisleno.
a da ne govorimo o potpisivanju internet peticija d'oh!

ajd dobro, potpisao sam Wink

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
mali.



Joined: 07 Jul 2004
Posts: 128
Location: Zagreb

PostPosted: 05.07.2006 01:18    Post subject: Re: peticija za zaštitu životinja---POTPISUJTE!!! Add user to your forum ignore list Reply with quote

mist wrote:

peticija za zaštitu životinja---POTPISUJTE!!!
KLIKNI!!


Neću Very Happy
Koji stav e.. Rolling Eyes
plus, three exclamation marks, the sure sign of an insane mind. Wink

enivej... ma ok je to, ali neće ništa promjenit, jer će uvjek bit bolesnika ko ovaj tu jedan poster Shocked , a i ono, face it, svi se mi prije brinemo za sami sebe, svijet nije pravedan ni za ljude, a kamoli životinje i bla bla neda mi se više.
aj gud lak...

_________________
http://mali.3dfuturebits.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group