Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
nespavanje
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
spooch



Joined: 23 May 2006
Posts: 129
Location: Upravo ovdje iza monitora

PostPosted: 08.07.2006 07:14    Post subject: nespavanje Add user to your forum ignore list Reply with quote

ljudi ajde da čujem kakva vi imate iskustva sa održavanjem budnosti dulje od jednog dana bez spavanja
ja danas obaram svoje rekord od 25 sati i čini mi se da ga pomičem na 36 sati
Brick wall
mrtav sam već a spavat nemrem prije 16 sati ići

_________________
listen to grunge!
http://sub-pop.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 08.07.2006 09:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To ti je zbog muzike Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spooch



Joined: 23 May 2006
Posts: 129
Location: Upravo ovdje iza monitora

PostPosted: 08.07.2006 09:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
To ti je zbog muzike Laughing

pa i je. bio večeras na zatvaranju sezone u močvari. bilo je ludnica. stmosfera prejebena a ljudi gro. radio sam jučer od 7 do 18i30, digao se u 20do6 i poslje posla otišao van. došo doma ujutro u 5 pa mi se nije isplatilo spavat 1 sat jer se nebi probudio ak bi zaspao. tako da me na životu održavaju voltareni, litra i po kave i vitamini. imam simptome halucinacija i ludnica mi je. jedino sam malo hiperaktivan od kave ali uz umor me jedino to praktički pokreće. bulaznim već Canadian
ps se trebam zabrinuti ak vidim bjele zečeve kak trče po radioni Question

_________________
listen to grunge!
http://sub-pop.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 08.07.2006 10:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako neželiš da završi masovnim "pokoljem" svih oko sebe, odi sapavat i to odmah Very Happy

btw 3 dana

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
spooch



Joined: 23 May 2006
Posts: 129
Location: Upravo ovdje iza monitora

PostPosted: 08.07.2006 10:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

feelfree wrote:
ako neželiš da završi masovnim "pokoljem" svih oko sebe, odi sapavat i to odmah Very Happy

btw 3 dana

dobar si stari. ja da ne radim još bi ok bilo i izdržo bi ali. pokušavam se klonit strojeva i pila i ostalih oštrih alata. stvar je u tome da moram radit do 2 najmanje Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
listen to grunge!
http://sub-pop.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 08.07.2006 12:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4 dana, samo taj 4. dan nisam bio pretjerano živ... udario sam u drvo dok sam hodao cestom Confused

čovjek treba spavati!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.07.2006 12:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djeco moja, spavajte dok mozete jer kad se razmnozite necete vise! ako vam se "posreci" ko meni imati cete budjenje svaku noc od 2-6 puta u trajanju od jedno 3 godine. ko kineske torture.
al sto me ne ubije ojaca me, evo me ovdje deblja nego ikad Laughing

svi u krevet! Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 08.07.2006 13:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

20 godina Laughing ja inace jako jako malo spavam, ono po 4-5 sati... evo ovaj tjedan sam bio budan tri dana i u ta tri dana polozio jedan pismeni i dva usmena Cool jebes budalu hehehhe

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spooch



Joined: 23 May 2006
Posts: 129
Location: Upravo ovdje iza monitora

PostPosted: 08.07.2006 13:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

istina istina. ja sam nakon ovoga već lud ko šiba. samo mi neke psihodelije padaju na pamet i mozak mi je u komi. inače rekord mi je dan ali nije da mi ga se ruši.
već mi se opako spava ali još malo Sick

_________________
listen to grunge!
http://sub-pop.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 08.07.2006 13:15    Post subject: Reply with quote

Ja volim spavat, i spavam, i super se osjećam. Kad zarondam dugo i nenaspavam se onda su mi 2 dana ispred sjebana... bolje se naspavat.
Back to top
spooch



Joined: 23 May 2006
Posts: 129
Location: Upravo ovdje iza monitora

PostPosted: 08.07.2006 13:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
4 dana, samo taj 4. dan nisam bio pretjerano živ... udario sam u drvo dok sam hodao cestom Confused

čovjek treba spavati!

Laughing Laughing Laughing Laughing
koja ludnica. stvar je u tome da ja još radim cijeli tjedan prekovremeno do 18 sati svaki dan i iscrpljen sam jer kao što gore napomenuh radim u stolariji. nije mi posao skroz fizikalija jer radim i u uredu ali zna se dogodit da sam cjeli dan na utovaru i istovaru, a još k tome sam se nočas iskakao kak se već dugo nisam. jbg bila je ludnica vani Smile

_________________
listen to grunge!
http://sub-pop.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 08.07.2006 13:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

68 sati u komadu, i to za kompom ... sa pauzama od 5 minuta za tuširanje ... nakon otprilike 40 sati počmeš kužiti da trošiš neku životnu energiju koja se baš i ne vraća tako lako ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
spooch



Joined: 23 May 2006
Posts: 129
Location: Upravo ovdje iza monitora

PostPosted: 08.07.2006 13:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
68 sati u komadu, i to za kompom ... sa pauzama od 5 minuta za tuširanje ... nakon otprilike 40 sati počmeš kužiti da trošiš neku životnu energiju koja se baš i ne vraća tako lako ...

G.

e ti si propali slučaj.
da pogodim WoW ili nešto slično si igrao pa si se navuko

_________________
listen to grunge!
http://sub-pop.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spooch



Joined: 23 May 2006
Posts: 129
Location: Upravo ovdje iza monitora

PostPosted: 08.07.2006 14:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gotov s poslom i odoh doma spavati. napokon. je da bum zaspal u tramvaju ziher ali dva tri kruga trinajsticom mi ne gine. see yaa za 2-3 dana kad se naspavam Very Happy

_________________
listen to grunge!
http://sub-pop.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Fortress



Joined: 25 Nov 2005
Posts: 51
Location: Beograd

PostPosted: 08.07.2006 14:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kao što vidiš, nisi jedini sa tim problemom. ja inače malo spavam a bilo je slučajeva da ne spavam dve,tri noći zaredom, ili evo nedavno spavala sam po 2 sata 4 noći, pa ti vidi, 8 sati sna za 4 dana! Došlo mi je da plačem od muke,besa i očaja.
Tada sam i napravila onu animaciju Dobro jutro.
Nije mi jasno kako, iako beskrajno umorna nekada ne mogu da zaspim, telo gubi kordinaciju,stvari mi ispadaju iz ruku,vrti mi se u glavi,nemam koncentraciju, legnem i piljim u plafon. Ne pijem tablete,ali nedavno mi je komšinica dala jednu,popila sam je i probudila se nakon 3 sata Confused
Ne mogu da zaspim kada znam da trebam da ustanem rano ujutru.

_________________
optimizam je posledica nedostatka informacija
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 08.07.2006 14:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spooch wrote:
grzzi wrote:
68 sati u komadu, i to za kompom ... sa pauzama od 5 minuta za tuširanje ... nakon otprilike 40 sati počmeš kužiti da trošiš neku životnu energiju koja se baš i ne vraća tako lako ...

G.

e ti si propali slučaj.
da pogodim WoW ili nešto slično si igrao pa si se navuko


ma kakav WoW ... trebalo je poslat časopis u tisak, poskriptat i to, a sve se rušilo, fontovi pucali, a rok se morao ispoštovati ... katastrofa ... dan danas se smrznem kad se sitim ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 08.07.2006 15:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
4 dana, samo taj 4. dan nisam bio pretjerano živ... udario sam u drvo dok sam hodao cestom Confused

čovjek treba spavati!

slazem se, ja sam isto imo jednu fazu dok sam ovako zivio ko komandos, al sam dosao do zakljucka da cu si na taj nacin kad-tad ujebati zdravlje, pa cu bit jednom jedan od onih staraca koji ce pricat "joj da sam ja bio pametniji dok sam bio mladji", pa sam si malo normalizirao bioritam i ritam spavanja. ista stvar sa prehranom i ostalim sranjima.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
noiz
Guest





PostPosted: 08.07.2006 16:22    Post subject: Reply with quote

Sulien wrote:
4 dana, samo taj 4. dan nisam bio pretjerano živ... udario sam u drvo dok sam hodao cestom Confused

čovjek treba spavati!


same here, vrh vrhova mi je 4 dana i brate no thanks, radije ne bi opet. U školu uletija sa knjigama od krivog dana jer sam totalno izgubija pojam o vremenu (i prostoru), a da o zbunjenosti i brzini reakcije ne govorin... Sad mi se zalomi 2 dana ali to je to, onda me svlada san (i bolje)..
Back to top
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 08.07.2006 17:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam kompletno druga osoba kad ne spavam po par dana... jednom se tako nepotrebno zajebah i nikad više... imala napisat 4 maturalne radnje u roku tjedan dana, plus milijun svojih stvari obavit.. išla bi leć tek kad bi mi sunce granulo kroz prozor onaj svako drugi dan ili čak ne ni tada jer bi za sat vremena trebala bit budna pa ne bi bilo izvedivo... mrzim nenaspavanost, hodam okolo ko zombiiiiiii
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 08.07.2006 17:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4 radnje ? dobra si...hahaha..nadam se da si dobro naplatila Very Happy
ja nakon 6 dana neispavanosti sam po najvećem pljusku od umora zaspao na zidu i onda se srušio u lokvu i nastavio spavat (tako kažu)...probudio sam se u nekom portunu Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 08.07.2006 17:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dr. guillotine wrote:
4 radnje ? dobra si...hahaha..nadam se da si dobro naplatila Very Happy
ja nakon 6 dana neispavanosti sam po najvećem pljusku od umora zaspao na zidu i onda se srušio u lokvu i nastavio spavat (tako kažu)...probudio sam se u nekom portunu Laughing


damn, zastranio si debelo Very Happy al znam neke ljude koji imaju slična iskustva iito svako malo pa se više ne trzam previše na to Very Happy

a naplatila....pa i ne baš...ako uzmeš u obzir da je dogovor bio po radnji, a ne po stranicama (jer sam kontala da će bit oko 20 strana, zapravo je 20 dozovoljeno, pa su na kraju dvije bile preko 40....)

nikad višeeeeeeeeeeee
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 08.07.2006 18:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa to znači da si 3 radila za neke frendove...? nisi valjda 4 radila za sebe pa birala koju ćeš predat hahaha Cool
Back to top
View user's profile Send private message
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 08.07.2006 18:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dr. guillotine wrote:
pa to znači da si 3 radila za neke frendove...? nisi valjda 4 radila za sebe pa birala koju ćeš predat hahaha Cool


4 izvan moje, moja je bila peta Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Virus69



Joined: 06 Jul 2005
Posts: 98
Location: Zgb City

PostPosted: 08.07.2006 22:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

esens wrote:
dr. guillotine wrote:
pa to znači da si 3 radila za neke frendove...? nisi valjda 4 radila za sebe pa birala koju ćeš predat hahaha Cool


4 izvan moje, moja je bila peta Very Happy


marljiva cura..... Cool
ja sam jedva i svoju uspio napisat,a ya to mi je trebalo vise od mjesec dana.aj bar sam dobio 5. Very Happy

_________________
Be the best or die tryin
Back to top
View user's profile Send private message
WiCkED



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 95
Location: Varaždin

PostPosted: 08.07.2006 23:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tri dana.. Bila su to vremena. Radis ko lud dva dana pa onda treci dan priprema dokumentacije za projekt do 6 ujutro, putovanje 3h i onda prezentacija. Na cistom adrenalinu i kofeinu se izdrzalo, al nakon toga sam bio gotov..

Sad nastojim imati 6-7 sati sna, izdrzis koji dan i sa manje al se nakon toga usporis 50%, kao da te neko downclockira Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group