Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Trebam ime za domenu

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 12.07.2006 08:42    Post subject: Trebam ime za domenu Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kada bi ste posjećivali forum na kojem se malo više priča o "internet" programiranju, hostingu, html-u, css, javascriptu administraciji i sl. stvarima vezanima uz internet, a malo manje o dizajnu, a o dizajnu koji nema veze sa webom nimako, koju domenu bi ste smatrali prikladnom za tako nešto?

Eto, trebam pomoć, nikako da smislim nešto zvučno a da je domena slobodna (po mogućnosti .com , osim ukoliko se neka druga ne uklapa u samo ime, kao što naprimjer SavicaNET ima savica.net domenu Smile )

Ako nije problem molio bih da mi prijedloge pošaljete PM-om ili mailom na gog <majmun Smile > info-mob.com .

Viziju imam u glavi, zakapario bih i hostig, ali fali mi ime!

Ako imate neki komentar za podijeliti vezano uz ovu tematiku bio bih zahvalan. Čini mi se da jednostavno nedostaje jak forum ove tematika.

p.s. Volio bih izbjeći hr, cro i 385 u imenu Smile

p.p.s. Nadam se da nikoga neće smetati što tražim savijet na ovom mjestu, radi se o forumu koji ionako ne bi bio konkurencija mi3-u...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 12.07.2006 08:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

plati copywritera Smile
Back to top
View user's profile Send private message
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 12.07.2006 08:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Platit ću hosting Smile Nije da mislim od toga zarađivati Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ON AIR
Guest





PostPosted: 12.07.2006 10:09    Post subject: Reply with quote

ja vec odavno smisljam nazive, i mogu ti rec da zabavan je to posao, ali ipak bih zelio ostati amoninan
Back to top
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 12.07.2006 10:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.slobodnadomena.com

a kad je tvoja onda ju prmojenis u www.zauzetadomena.com Idea Cool
Back to top
View user's profile Send private message
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 12.07.2006 10:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

... da i onda mozes reci imam zauzetu domenu Smile
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 12.07.2006 13:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

diveljop.com
kavaicigarete.com
nistadizajn.com
grijeskaukodu.com
ljubavuzaledju.com

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pellmat



Joined: 01 Sep 2004
Posts: 85
Location: Zagreb

PostPosted: 12.07.2006 14:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

trebamimezadomenu.com

_________________
+++ e-knjige.net +++ trinet +++
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
muljatorica



Joined: 30 Sep 2004
Posts: 452

PostPosted: 12.07.2006 16:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

srcenijekamen.com (iliti zabranjenaljubav.com)
Back to top
View user's profile Send private message
ilme



Joined: 18 Mar 2005
Posts: 5
Location: u oblacima

PostPosted: 12.07.2006 17:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sklopnjak.com

_________________
zivot je lijep Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 12.07.2006 17:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a da izmisliš neko ime koje nema veze s ničim a dobro zvuči Question

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 12.07.2006 18:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

webote.com Laughing

ima web, ima bot, šta .... Wink

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 12.07.2006 19:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Care Smile

Domena je registrirana, vidio sam ime i rekao sam to je to Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 12.07.2006 19:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd nemoj zajebavat, nisi valjda .... Embarassed

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 12.07.2006 19:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bez zajebancije Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 12.07.2006 20:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U webote, netko mi je ukrao ime za domenu!

Ma webi se ti i tvoja familija...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 12.07.2006 21:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto, javio se i jedan od moderatora novog sajta Smile

p.s. webi se i ti Smile

p.p.s. Ukoliko netko želi odriješiti kesu i pokloniti licencu za vbulletin, bilježim se sa štovanjem Smile

$i=0;
while ($i<3) {
echo 'p.';
}
s. Evo, domena je već aktivna, samo nema ništa gore Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gale



Joined: 04 Apr 2005
Posts: 120

PostPosted: 12.07.2006 23:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja bi posjecivao webote.com Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lipeno



Joined: 03 Jun 2005
Posts: 100
Location: Zagreb

PostPosted: 13.07.2006 00:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Eto, javio se i jedan od moderatora novog sajta Smile

p.s. webi se i ti Smile

p.p.s. Ukoliko netko želi odriješiti kesu i pokloniti licencu za vbulletin, bilježim se sa štovanjem Smile

$i=0;
while ($i<3) {
echo 'p.';
}
s. Evo, domena je već aktivna, samo nema ništa gore Smile

Uff moram priznat da ne vjerujem da je vec "aktivna", jer da bi bila treba min. 24h sata da je NS serveri "nauče", bar prilikom mojih bargain kupnji domena Rolling Eyes .
vBulletin thubms down u tvojoj situaciji, a znaš zašto? Zato jer tražiš da ti je netko pokloni. U takvim slučajevima je uvijek bolje uzet alternativu, kolko god čudno to zvučalo. Probaj sa SMF-om + hand coding.
Čestitam na domeni, nije loša ali mislim da ne bi ja išao s njom(zapravo mi je lagani dejavu na jebemu.com na kojem je bila riječ o emulatorima Laughing ).
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 13.07.2006 02:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ha ha, moraš me stavit negdje kao kuma Laughing

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 13.07.2006 09:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fruitlord wrote:
Uff moram priznat da ne vjerujem da je vec "aktivna", jer da bi bila treba min. 24h sata da je NS serveri "nauče", bar prilikom mojih bargain kupnji domena Rolling Eyes .


BTW, ne znam što ti znači kupnja bargain domene, niti kako ti uopće znaš gdje sam domenu kupio, pogotovo ako nije aktivna po tvome? Rolling Eyes

Meni webote.com radi...

Quote:
vBulletin thubms down u tvojoj situaciji, a znaš zašto? Zato jer tražiš da ti je netko pokloni. U takvim slučajevima je uvijek bolje uzet alternativu, kolko god čudno to zvučalo. Probaj sa SMF-om + hand coding.
Čestitam na domeni, nije loša ali mislim da ne bi ja išao s njom(zapravo mi je lagani dejavu na jebemu.com na kojem je bila riječ o emulatorima Laughing ).


Ne razumijem baš zašto ne vbulletin i kakve to veze ima sa tim što ja tražim? Ako nekoga interesira već će se javiti. Da nisam solo i imam s kime podijeliti licencu rastegao bih se još malo ionako idem na more samo tjedan dana Sad Admin sam na jednom vbulletin forumu i znam zašto valja.

Što se SMF-a tiče imam CVS verziju sa podrškom za UTF-8 jer sam malo pomagao na izradi UTF-8 podrške. No kod njih je tamo u zatvorenom dijelu foruma gdje se radilo na podršci za utf-8 nema postova već mjesec, 2, 3 tako da nisam baš ziher da ću ići sa tim. Idem na more u nedjelju pa ću imati tjedan dana za razmisliti što i kako Smile

Last edited by gog on 13.07.2006 09:50; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 13.07.2006 09:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shuba wrote:
ha ha, moraš me stavit negdje kao kuma Laughing


Dogovoreno Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lipeno



Joined: 03 Jun 2005
Posts: 100
Location: Zagreb

PostPosted: 13.07.2006 13:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako znaš zašto vBulletin, onda skupi pare i deri, držim ti fige Wink.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group