Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
"Zizu" heroj naših dana
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zelenko



Joined: 29 May 2004
Posts: 107

PostPosted: 14.07.2006 08:30    Post subject: "Zizu" heroj naših dana Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fora - http://www.net.hr/tehnoklik/page/2006/07/13/0306006.html .

Materazzi kralju Wink !

_________________
Oj djevojko Hercegovko suzo moja moje oko, srce si mi ukrala Smile !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 14.07.2006 08:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma idiot se zabio u stup.. Very Happy

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spooch



Joined: 23 May 2006
Posts: 129
Location: Upravo ovdje iza monitora

PostPosted: 14.07.2006 08:38    Post subject: Re: "Zizu" heroj naših dana Add user to your forum ignore list Reply with quote

zelenko wrote:
Fora - http://www.net.hr/tehnoklik/page/2006/07/13/0306006.html .

Materazzi kralju Wink !

živio zizu

_________________
listen to grunge!
http://sub-pop.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 14.07.2006 11:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zizou legenda Smile . najbolji je. da ostane još jednu sezonu pa da tuče kad igra za real. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 14.07.2006 12:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

....... da da

http://linuxteam.at/~philip/zidane.html
Back to top
View user's profile Send private message
marx



Joined: 27 Jun 2006
Posts: 48
Location: Laduč

PostPosted: 14.07.2006 12:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa kad mu je Materazzi reko da je Niko Kranjćar bolji igrač od njega......... Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 14.07.2006 12:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vjerovatno ste ovo već vidjeli:

http://www.youtube.com/watch?v=OB55K6l-YIg&search=zidane%20problem

http://www.youtube.com/watch?v=kOJessTQiDM&search=zidane%20problem

zidanu dajem dozvolu da gazi sve talijane.. volio bi da svrati na Hvar, tamo ima puno puno posla Twisted Evil

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
zelenko



Joined: 29 May 2004
Posts: 107

PostPosted: 14.07.2006 16:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

FORZA ITALIA, jedan je Marcco Materezzi, Legendo Smile ! To je sastavni dio nogometa i on je najbolji u tome... Tko je igrao nogomet zna koliko ima je.... obitelji na utakmicama, uvreda i sl. tako da je postupio kao krajnji neprofesionalac, a to mu nije prvi put, u karijeri je imao dosta glupih i nasilnih ispada... Very Happy

_________________
Oj djevojko Hercegovko suzo moja moje oko, srce si mi ukrala Smile !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 14.07.2006 16:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa i mi kad igramo mali nogomet subotom isto karamo mame al najboljim igračima se to ne govori Smile. samo seru što ne dodamo Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 14.07.2006 18:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zelenko wrote:
FORZA ITALIA, jedan je Marcco Materezzi, Legendo Smile ! To je sastavni dio nogometa i on je najbolji u tome... Tko je igrao nogomet zna koliko ima je.... obitelji na utakmicama, uvreda i sl. tako da je postupio kao krajnji neprofesionalac, a to mu nije prvi put, u karijeri je imao dosta glupih i nasilnih ispada... Very Happy


Da, očito nije jedini -> http://www.youtube.com/watch?v=EpG4AHlZrL4&mode=related&search=materazzi
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 14.07.2006 18:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

frajer je krvnik! Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 14.07.2006 19:11    Post subject: Re: "Zizu" heroj naših dana Add user to your forum ignore list Reply with quote

zelenko wrote:
Fora - http://www.net.hr/tehnoklik/page/2006/07/13/0306006.html .
Materazzi kralju Wink !

ako vam je to bilo fora onda ćete voljeti original Very Happy
http://www.metacafe.com/watch/179978/zidane_vs_materazzi_the_movie/

zvuk obavezan!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 14.07.2006 20:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hahah suljo zakon! di to iskopa Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
ON AIR
Guest





PostPosted: 14.07.2006 22:34    Post subject: Reply with quote

Back to top
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 14.07.2006 22:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe. btw to je magurno shape rajt Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
zelenko



Joined: 29 May 2004
Posts: 107

PostPosted: 14.07.2006 22:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Samo za informaciju Zidane ima mislim jedan crveni karton više od Materazzia, moram točno provjeriti podatak. Istina karijera Zidanea duže je trajala, ali mora se uzeti u obzir da Materazzi igra stopera i posao mu je da radi prekršaje, dok je Zizou iako igra na poziciji napadača radio brutalne prekršaje i nije mu prvi put da udara suigrača Wink !

_________________
Oj djevojko Hercegovko suzo moja moje oko, srce si mi ukrala Smile !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 14.07.2006 22:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nakon groznih prekrašaja nad njim. i ja bi vratia i vratim nakon brutalnih prekršaja. najbrutalniji je onaj udarac glavom kad je dobio 6 utakmica neigranja...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 15.07.2006 02:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja bi tu majicu... tvoj dizajn ili skinuto od nekud?

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
gianni



Joined: 06 Jun 2006
Posts: 31

PostPosted: 15.07.2006 09:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zelenko Legendo! To je sve napravljeno namjerno da se umanji pobjeda Italie , prica se vise o tome kaj mu je Materazzi rekao nego da su taliani prvaci, rekao mu je sta mu ide zna on zasto a i mi. Viva Italia Viva materazzi ITALIA CHAMOION DER MONDO

_________________
- " Naša Vjernost Je Naš Ponos " -
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ON AIR
Guest





PostPosted: 16.07.2006 09:09    Post subject: Reply with quote

0viking0 wrote:
Ja bi tu majicu... tvoj dizajn ili skinuto od nekud?


http://www.brain-one.at/
Back to top
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 16.07.2006 11:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gianni wrote:
prica se vise o tome kaj mu je Materazzi rekao nego da su taliani prvaci

Pa da, ali nije talijanski narod prvak nego su talijanski reprezentativci. A ako su isti ti totalno pokvareni i izopačeni onda to dosta umanjuje njihovu pobjedu Confused zato ljudi žele znat što je rekao, jer ne znaju što da misle...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
gianni



Joined: 06 Jun 2006
Posts: 31

PostPosted: 16.07.2006 13:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
gianni wrote:
prica se vise o tome kaj mu je Materazzi rekao nego da su taliani prvaci

Pa da, ali nije talijanski narod prvak nego su talijanski reprezentativci. A ako su isti ti totalno pokvareni i izopačeni onda to dosta umanjuje njihovu pobjedu Confused zato ljudi žele znat što je rekao, jer ne znaju što da misle...


Nisu ni drugi bash nevina janjad, nije moje da o tome raspravljam ko kaj, nek si svako protumachi kaj hoche.

_________________
- " Naša Vjernost Je Naš Ponos " -
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 16.07.2006 14:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gianni wrote:
Nisu ni drugi bash nevina janjad

agreed! zato puno ljudi više ni ne mari za SP, jer se izgubio duh igre...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 16.07.2006 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to je bolna istina. zadnje prvenstvo sa duhom. 1994 usa (iako je tada počelo, ubojstvo kolumbijskog nogometaša Escobara zbog autogola).

Baš se nauživam kad vidim one stare repke, dresove i ostalo. Pogotovo pamtim slavlje nekog
talijanskog igrača (to je strast igre, mislim sjećam se sa televizijskih vodiča Razz ).
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
gianni



Joined: 06 Jun 2006
Posts: 31

PostPosted: 16.07.2006 16:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bravo garden, to je prvenstvo fakat bilo i imalo duha, josh uvjek pamtim slavni repich R Baggia (a i njegov promaseni jedanajsterac), kao i svu ekipu. tada sam bio klinac i to mi je ostalo S.P. u sjecanju tako da je i to jedan razlog zakaj sam naviao za taliane.

danas je to drugi svjet, pravila za berbu love(npr. zaledje) i suci koji nebi vidjeli prekrsaj ni da imaj Canonov image stabilazer, al kaj cesh. Tak valjda mora bit nechemo mi promjenit svjet (mozda James Bond- prokleti tajni agent ).

Btw a fudbe sve na reprezentativnom nivou, uh da se nisam obrio na celavo, mogao bi do sljedeceg prvenstva uzgoit jednu i to sa šiškama i obrijanim zulufima, ha ha ha

_________________
- " Naša Vjernost Je Naš Ponos " -
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group