Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
NATJEČAJ ZA REDIZAJN WEB STRANICE (templates) = 1000 kuna

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dinograf



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 13

PostPosted: 23.07.2006 00:19    Post subject: NATJEČAJ ZA REDIZAJN WEB STRANICE (templates) = 1000 kuna Add user to your forum ignore list Reply with quote

"NATJEČAJ" ajmo tako reći tj. nudim 1000 kuna za redizaj tj. idejno rješenje grafičkog templatesa već postojeće web stranice:
http://www.marina-sport.com/
ustvari tražim idejno rješenje u vidu osnovnog grafičkog tamplatesa u koji ću ja poslije stavljati sve ostale slike i tekstove sa sadašnjih stranica, sve slike imate na stranici kao i tekstove a u slučaju da trebate neko dodatno objašnjenje ili neki element u vektorima ili fotografiju slobodno me kontaktirajte na email
poželjno bi bilo da stranica bude u tamno plavome tonu ali nije presudno, te širine 800 pixela, te da slike ostanu ako ništa makar približne veličine kao sadašnje
hvala svima unaprijed!

eto prepravio sam malo "natječaj" za odabrano rješenje temlatesa nagrada autoru je 1000 kuna

mail za sve ostale informacije u vezi natječaja je: dinograf@globalnet.hr

Last edited by dinograf on 23.07.2006 09:54; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 23.07.2006 01:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Tvrtka danas zapošljava preko pedeset uposlenika...

oduzmi im svakom od plaće po 100kn.
eto, vidiš da se može kad se hoće.

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dinograf



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 13

PostPosted: 23.07.2006 01:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rađe pet nezadovoljnih tu nego pedeset tamo kod mene Smile

sva dodatna pitanja i komentari u vezi natječaja molim vas na moj email: dinograf@globalnet.hr
Back to top
View user's profile Send private message
pixelpusher



Joined: 12 Feb 2004
Posts: 123
Location: Rijeka

PostPosted: 23.07.2006 09:27    Post subject: Re: NATJEČAJ ZA REDIZAJN WEB STRANICE Add user to your forum ignore list Reply with quote

dinograf wrote:
"NATJEČAJ" ajmo tako reći tj. nudim 500 kuna za redizaj!

good luck Rolling Eyes

_________________
a di da idem kad nemam di ić?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Critical



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 86
Location: Croatia

PostPosted: 23.07.2006 10:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prije nego sto skocim pred rudo samo da skuzim o cem se radi, jel ti radis u nekom dizajnerskom studiju pa kao taj studio drzi natjecaj, ili nemas para da platis studio pa ides po freelancerima ?
2. totalno razlicite stvari, cisto me zanima...

_________________
that what doesn't kill you, must have missed you !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dinograf



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 13

PostPosted: 23.07.2006 10:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ni jedno ni drugo
nego mu ja više manje održavam stranice, tj. svako malo stavim po koju sličicu na stranicu a natječaj sam dao ja jer trenutno se ne stignem baviti time a kamoli da još dizajniram a usto i smatram da ima ovdje puno boljih od mene u tome
Back to top
View user's profile Send private message
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 23.07.2006 13:29    Post subject: Re: NATJEČAJ ZA REDIZAJN WEB STRANICE (templates) = 1000 kun Add user to your forum ignore list Reply with quote

dinograf wrote:

eto prepravio sam malo "natječaj" za odabrano rješenje temlatesa nagrada autoru je 1000 kuna

Prepravi natječaj još par puta pa možda i bude zainteresiranih.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dinograf



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 13

PostPosted: 23.07.2006 13:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

misliš da dodam još par nula Smile
Back to top
View user's profile Send private message
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 23.07.2006 14:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dinograf wrote:
misliš da dodam još par nula Smile


tako nešto...

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
ilme



Joined: 18 Mar 2005
Posts: 5
Location: u oblacima

PostPosted: 24.07.2006 10:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
ustvari tražim idejno rješenje u vidu osnovnog grafičkog tamplatesa


Jesam li to dobro skuzio: no HTML & CSS required. Samo graficko rjesenje?

_________________
zivot je lijep Smile
Back to top
View user's profile Send private message
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 24.07.2006 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ilme wrote:
Quote:
ustvari tražim idejno rješenje u vidu osnovnog grafičkog tamplatesa


Jesam li to dobro skuzio: no HTML & CSS required. Samo graficko rjesenje?


ma jesi ti normalan?

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
noiz
Guest





PostPosted: 24.07.2006 12:17    Post subject: Reply with quote

astolitu wrote:
ilme wrote:
Quote:
ustvari tražim idejno rješenje u vidu osnovnog grafičkog tamplatesa


Jesam li to dobro skuzio: no HTML & CSS required. Samo graficko rjesenje?


ma jesi ti normalan?


ej! ne kvari mu doživljaj, vidiš mu po sigu da mu je život lijep, pusti ga još malo da uživa Smile

inače, ja bi se prijavija na natječaj da znam da je organizator pismen, ovako nisan baš uvjeren
Back to top
ico00



Joined: 08 Jun 2005
Posts: 8
Location: Zagreb

PostPosted: 24.07.2006 12:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Otvaram "natječaj" za sve one koji znaju sa autima. Treba mi malo srediti Meganea. Malo je zgreban, nekaj mi katalizator sere, mislim da mi negdje baca ulje, a nekaj i struja kenja.
Nagradni fond je 990 kn, ali plaćam 1000 kn pa majstoru ostane i za kavu.
Sve ponude šaljite na mail-
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 24.07.2006 18:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fakat serete bezveze, tko hoće raditi neka radi, tko neće, ne mora...

edit: posipam se pepelom, sad tek vidim da se radi o frimi koja prodaje "jahte" Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dinograf



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 13

PostPosted: 24.07.2006 18:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nema smisla da komentiram dalje ali onaj ko je zainteresiran nek se javi a onaj koji očekuje 10000 kuna i više nemora se javljati neka čeka da mu to ponude t-com ili ina jer netražim nikakvo specijalno programiranje ni održavanje već samo grafičko rješenje u obliku templatesa
ipak zahvala svima onima koji su se javili a ima ih dosta vjerujte već sada za ovih par dana
i pozdrav svima čak i onima koji pljuvaju bez razloga (maklar ja tako mislim)
Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group