Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
linkingpark

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jokla



Joined: 30 Oct 2004
Posts: 113
Location: Right behind you

PostPosted: 23.07.2006 12:36    Post subject: linkingpark Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo moga linkingparka . . . Još se minimalno moram zezati oko linkova u IE-u i Operi

_________________
"If this world makes you crazy, than everything is ok with you" - ~demony
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 23.07.2006 14:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sviđa mi se izgled.
ne sviđaju mi se prenaglašeni odrazi posvuda, ja bi ih smanjio.
sviđa mi se ideja.
ne sviđa mi se asocijacija u nazivu.
sviđaju mi se linkovi.
ne sviđa mi se što navigacija nije u listi.
sviđa mi se čitkost teksta.
ne sviđa mi se fiksna veličina fonta.
sviđa mi se image-replacement za podnaslove.

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unLog!c



Joined: 27 May 2004
Posts: 185
Location: Osijek

PostPosted: 23.07.2006 14:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sviđa mi se dizajn definitivno, ime je super Smile
ali ideja mi je pomalo glupo izvedena, kad sam došao na site prvo sam pomislio da će biti nešto tipa live bookmarks, znaći registriraš se i praviš svoje bookmarkse, a onda možeš odlučiti hoćeš li ih podjeliti s ostalima ili ne Smile

_________________
Why dont you go out and play hide and go fuck your self like all other NORMAL kids?
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 23.07.2006 14:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam također mislio da je to neki online sistem. ovkao je site na kojem su tvoji bookmarki. malo mi to, ono :) dunno

1. ne svidja mi se 2much odraza, kao sto mile rece
2. ne svidja mi se stav u faq sekciji

super mi je ime.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 23.07.2006 15:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1+ na 2much odraza Sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jokla



Joined: 30 Oct 2004
Posts: 113
Location: Right behind you

PostPosted: 23.07.2006 15:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@mile
- da bi smanjio refleksiju onda kao da ni ne bi bilo . . . pa zato da ne bi stranica bila preprazna ima sljene, možda jedino kod naslova malo manje
- ime . . . to je ono, nisam ja imao ideju za ime, nego jedan frend, i to samo iz šale je rekao a ja sam preuzeo . . . samo da bi mogao otkupiti sad domenu, tako vako linkingpark.com nitko ne koristi . . . to je netko kupio i sad čeka da im linkinpark plati masovnu lovu . . . jel kad pogledam log . . . hrpa ljudi koji traže linkinpark nađu ovu stranicu
- ajde slijedeči put kad pravim stranicu onda ču napraviti ju s listom . . . ako mi se da onda ću i ovu prepravit
- koristim fixnu veličinu fonta da bi u svakome browseru bilo isto . . . da koristim npr 80% ili 90% ond abi bilo malo razlike u operi . . . ili je to IE . . . aaah god damn i ti browseri


@unLog!c
baš je to bila moja ideja . . . samo nemam znanost da to napravim a ima već tako nešto na netu ( ne baš najbolje napravljeno ) . . . trebao bi otkupiti domenu, sjest s par programera i web developera koji znaju šta rade i kreniti napraviti site.

mogli bi ljudi imati mogućnost uploadati bookmarks file od mozille i odlučiti koje linkove da share-aju s ljudima a koje ne . . .

kao što sam napisao . . . stranica je primarno tome da JA imam pristup svojim ( nekim ) bookmarksima online . . . a može i drugima biti korisno


@blackduke
moj stav . . .misliš ono . . . ne moram staviti ako ne želim . . . pa naravno da ne moram . . . ja pogledam stranicu i ako je nešto što meni treba/pomaže/sviđa onda ću staviti u bookmarkse . . . a ako je u bookmarksima onda će biti i ovdje


Sulien
ne želim ja dobiti web oscara za stranicu Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
"If this world makes you crazy, than everything is ok with you" - ~demony
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 23.07.2006 15:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sviđam ime
I to šta nisi pretjerao sa dizajnom

a opet ni meni se ne sviđa pretjerana upotreba odraza, posebno zato šta ih svaki drugi site koristi ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 23.07.2006 17:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nešto kao zamjena za onu FF ekstenziju za shareanje bookmarka?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 23.07.2006 20:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unLog!c wrote:
...ali ideja mi je pomalo glupo izvedena, kad sam došao na site prvo sam pomislio da će biti nešto tipa live bookmarks, znaći registriraš se i praviš svoje bookmarkse, a onda možeš odlučiti hoćeš li ih podjeliti s ostalima ili ne Smile

pa malo bi bilo čudno da jokla sam napravi full-blown bookmark sharing service Smile

iskreno, meni je linkingpark predizajnirana i preozbiljno shvaćena realizacija jednostavnog i već davno isfuranog koncepta "check my links"

također, da jednu listu staviš u 3 kolumne ne trebaš je razbiti u 3 liste... pazi malo na semantiku kad već toliko truda posvećuješ ovome
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 23.07.2006 21:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super mi je i ideja i sajt Wink.. dobio si dobrih savijeta ovdje... manje prepravke su dobrodošle

što se tiiče liste evo lijepog primjera

i par primjera kao to postići:
primjer jedan
primjer dva

i pametni čika gugle Very Happy

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 23.07.2006 22:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala ti, feelfree, na posve nepotrebnim linkovima Razz

čovjek zna napisati "float:left" na list itemu i dati mu širinu, molim lijepo
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 23.07.2006 22:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

onda je i ova tvoja rečenica nepotrebna :
sulio wrote:

također, da jednu listu staviš u 3 kolumne ne trebaš je razbiti u 3 liste.

Wink
ja sam se samo nadovezao s primjerima Very Happy..

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
jokla



Joined: 30 Oct 2004
Posts: 113
Location: Right behind you

PostPosted: 24.07.2006 01:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@kakarinac
svi imamo svoje načine


@pike
pa za to nisam čuo


@Sulien
nisam se htio registrirati na bilo kakavu stranicu . . .

što se tiće multicolumnsa . . . ta to znam . . . zašto nisam koristio . . . to je jedna od onih misterija koje nikada nečete saznati, jel ni ja sam nemam odgovor na to


smenatika kod ove stranice nije bitna . . . jel mi nije namjera imati PR 10 . . . mogao sam sve baciti samo ovako na web ali nisam htio

ako već se priča o semantici onda pomozite mi oko ovoga http://www.prilux.de/hp . . .


i još nešto, izgleda da večina vas misli da sam tek sad napravio stranicu . . . ali nije tako . . . to već duže imam samo sam sad stigo nešto smučkati oko izgleda . . . anyway

_________________
"If this world makes you crazy, than everything is ok with you" - ~demony
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 24.07.2006 13:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jokla wrote:
svi imamo svoje načine

neki su bolji, neki lošiji Smile

Quote:
@Sulien
nisam se htio registrirati na bilo kakavu stranicu . . .

i na mi3 si se jednom morao registrirati Confused bookmark sharing servisi pružaju ono što trebaš - besplatno - i puno više što otkriješ kad počneš koristiti

provjeri moje

Quote:
što se tiće multicolumnsa . . . ta to znam . . . zašto nisam koristio . . . to je jedna od onih misterija koje nikada nečete saznati, jel ni ja sam nemam odgovor na to

ja imam Smile voliš na teži način

Quote:
smenatika kod ove stranice nije bitna

ispravka: semantika je bitna Smile to što semantika tebi nije bitna nije baš neki kriterij

Quote:
. . . jel mi nije namjera imati PR 10 . . .

semantika sajtova podiže PR? Wow, od kad to? Surprised

Quote:
ako već se priča o semantici onda pomozite mi oko ovoga http://www.prilux.de/hp . . .

navigacije trebaju biti u listi; isti problem sa 3 kolumne / 3 liste; "Sie suchen Ersatzteile..." je H3, treba biti P ali ne nužno; ono što si izvodio DIV-ovima da izgleda kao tablice trebaju u stvari biti tablice; "go to top" je link unutar H4, treba maknuti H4 i možda ga staviti u listu da bude jedni item (Maratz to advocira), isto to za druge H4 među proizvodima; target atribute sa linkova makni; lista linkova u footeru treba biti lista, tu i tamo imaš nepotrebih BR (jedino gdje su opravdani jest na adresi); za staru / novu cijenu gdje stara ima striketrough mi pada na pamet da bi stara mogla biti unutar DEL
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jokla



Joined: 30 Oct 2004
Posts: 113
Location: Right behind you

PostPosted: 24.07.2006 17:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo neke od navedenih stvari sam prepravio

_________________
"If this world makes you crazy, than everything is ok with you" - ~demony
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jokla



Joined: 30 Oct 2004
Posts: 113
Location: Right behind you

PostPosted: 26.07.2006 13:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
ne sviđa mi se fiksna veličina fonta


samo za tebe sam promijenio Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
"If this world makes you crazy, than everything is ok with you" - ~demony
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 26.07.2006 14:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

https://addons.mozilla.org/firefox/138/

evo, uživaj Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 26.07.2006 14:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

samo za njega i ostale 2 milijarde ljudi Razz

(više-manje... puk'o sam brojku bez veze)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 26.07.2006 14:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
samo za njega i ostale 2 milijarde ljudi Razz

a, Sulien, sada umanjuješ važnost Smile

fala jokla, vidiš koliko je sada bolje Wink

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jokla



Joined: 30 Oct 2004
Posts: 113
Location: Right behind you

PostPosted: 26.07.2006 16:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@mile
pa bolje je ako koristiš IE . . . nije valjda da ti je to omiljeni browser Very Happy Very Happy Very Happy


@pike
kako da koristim tu extenziju kad nisam na svome kompu ? ? ? kako da vidim svoje omiljene linkove ? ? ?


ako bi se regirstiriao na neku stranicu i tamo imao svoje omiljene linkove, treba mi link za tu stranicu, username i password . . . šta kod moje stranice ne treba pošto je URL meni poznat i ne moram se nigdje logirati

_________________
"If this world makes you crazy, than everything is ok with you" - ~demony
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 26.07.2006 18:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jokla wrote:
@mile
pa bolje je ako koristiš IE . . . nije valjda da ti je to omiljeni browser Very Happy Very Happy Very Happy

paaa..ovaj, nije.. Very Happy

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group