Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
redizajn: prijatelji-zivotinja.hr

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kkweb



Joined: 10 Jun 2005
Posts: 7

PostPosted: 27.07.2006 00:54    Post subject: redizajn: prijatelji-zivotinja.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav,
Molim komentare na redizajn http://www.prijatelji-zivotinja.hr .
Tehnologije: html, 1 flash banner Smile, css layout, php, mysql.

(Za usporedbu evo i prijasnje verzije: http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.php)

Thx.
Back to top
View user's profile Send private message
zelenko



Joined: 29 May 2004
Posts: 107

PostPosted: 27.07.2006 02:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odlično, 'clean style' bash za jedan ovakav ozbiljniji portal...

_________________
Oj djevojko Hercegovko suzo moja moje oko, srce si mi ukrala Smile !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 27.07.2006 14:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Puno bolje od stare verzije... Ova izgleda ozbiljnije, ali mislim da ste pretjerali s količinom sadržaja na naslovnoj strani. Kampanje, koje su sigurno jedan od najvažnijih kategorija sadržaja, uopće ne dolaze do izražaja na indexu... Ostatak sitea je lijep, ugodan oku te bogatstvom sadržaja mislim da PI spada među zanimljivije projekte HR webspacea...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
targetICQ



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 117
Location: Zagreb

PostPosted: 27.07.2006 17:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svakako ugodnije od predhodne verzije Wink
Back to top
View user's profile Send private message
daenerys



Joined: 17 Jul 2006
Posts: 17

PostPosted: 28.07.2006 07:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bolje nego prije, ali malo je jednolicno, sve izgleda jednako vazno i ne znas gdje prije gledat. a navigacija na lijevoj strani je losa, linkove treba istaknit malo drugacije.
Back to top
View user's profile Send private message
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 30.07.2006 17:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni se svidja nova verzija... daleko bolje od prosle. Trazio sam neke informaicje, pa sam se iznenadio na sto sam sve naletio Wink

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
kkweb



Joined: 10 Jun 2005
Posts: 7

PostPosted: 01.08.2006 09:08    Post subject: Re: redizajn: prijatelji-zivotinja.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

kkweb wrote:
Pozdrav,
Molim komentare na redizajn http://www.prijatelji-zivotinja.hr .
Thx.


Hvala svima na komentarima.
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 01.08.2006 10:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Definitivno iygleda bolje od prošle veryije.. i što se mene tiče ti si okej obavio svoj posao..
moje zamjerke idu na pretrpanost homepage-a informacijama.. kad otvoriš neke druge rubrike bude samo naslov i jako kratki tekst.. (ne znam je li to samo skica) ali kad vidim da ima tako malo informacija onda mi nije jasan ovako prepun homepage.. mislim da portalski layout nije najbolje rješenje za ovakvu stranicu.. po meni stvarno fali nešto što bi bilo više u promotivne svrhe.. nešto viyualno atraktivnije i informacijski čistije

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 01.08.2006 13:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je također naslovna stranica prenatrpana

inače dobar posao, većina stvari je na mjestu, još samo početi koristiti BLOCKQUOTE umjesto <P><EM>, maknuti target i name atribut i bit će super

ali ono što mi se zaista sviđa kod sajta je kako je sve isprepleteno... što god čitaš, u tekstu imaš hrpu relevantnih linkova, kao i sa lijeve i desne strane, i gdje si god na sajtu sve je super povezano i to je za svaku pohvalu Smile čak i ja ovako krut i bezosjećajan koji ne marim za tu tematiku ni promil već klikam po sajtu već više od sat vremena jer surfanje tu jednostavno ima neki ugodni, neprekinuti flow
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 11.08.2006 17:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
ali ono što mi se zaista sviđa kod sajta je kako je sve isprepleteno... što god čitaš, u tekstu imaš hrpu relevantnih linkova, kao i sa lijeve i desne strane, i gdje si god na sajtu sve je super povezano i to je za svaku pohvalu


potpisujem, lijepo je kad se ne gubiš po site-u ...

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
IvanVk



Joined: 14 Sep 2004
Posts: 91

PostPosted: 19.08.2006 11:07    Post subject: Re: redizajn: prijatelji-zivotinja.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

kkweb wrote:
Pozdrav,
Molim komentare na redizajn http://www.prijatelji-zivotinja.hr .
.


meni se sviđa. a vidi ovu web
http://www.ferretquest.bloger.hr/
http://free-vk.htnet.hr/dcindri1/ferret.html

momak ima i video na drugoj
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group