Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
LOST in TRANSLATION
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tina



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 156

PostPosted: 03.02.2004 21:43    Post subject: LOST in TRANSLATION Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lost in translation - juce sam gledala -genijalan film.
Genijalan soundtrack.
Bill Murray zasluzuje oskara.

film ce se svidjat svima onima kojima su se svidjali slijedeci filmovi:

before sunrise
the bridges of madison county
horse whisperer
the prince of tides
up & close and personal
out of africa

have fun!
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 03.02.2004 21:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Supe super super..

Ne znam da li poznajes Sofiu i Spike Jonze-a.. uglavnom oni su bili skupa do nedavno, ovo je zapravo istinita prica o onome kako su oni prekinuli.. tj.. tako se barem govori..

John tj. muz od Charlotte je zapravo direktna kopija Spike-a.. ista odjeca i ponasanje..
A Charlotte je vrlo slicna Sofii.. Smile

Nice.. a film.. oscar oscar!!!

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Tina



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 156

PostPosted: 03.02.2004 22:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yeaaah!! Very Happy

da,..znam ih,..ali nisam znala da su prekinuli Shocked

ali film mi je sam po sebi genijalan,.. njih dvoje gledati - uzitak...

kad si gledao?
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 03.02.2004 22:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prosli tjedan po nekoliko puta.. imam na divx-u ali svejedno mislim u kino jer je fantastic..

Tocno vidis da je drukciji, ali naravno, filmovi imaju drukciji efekt na sve tako da ovo moze biti za nekoga crap - but.. what the hell does he know..

Mislim da mozes suditi i razumjeti ovakav film samo ako si prosao/la odredjenu situaciju, recimo situaciju u filmu, onda mozes onako, 100% reci.. ja ga kuzim ili ja ju kuzim..

Just my opinion..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Tina



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 156

PostPosted: 03.02.2004 22:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
prosli tjedan po nekoliko puta


Laughing tocno znak kaj hoces reci,.. ja sam bila juce i danas CIJELI dan mislim: MORAM OPET U KINO!! Very Happy

Quote:
Tocno vidis da je drukciji, ali naravno, filmovi imaju drukciji efekt na sve tako da ovo moze biti za nekoga crap - but.. what the hell does he know..

Mislim da mozes suditi i razumjeti ovakav film samo ako si prosao/la odredjenu situaciju, recimo situaciju u filmu, onda mozes onako, 100% reci.. ja ga kuzim ili ja ju kuzim..



yeah!! Smile thats it!
tocno tako,.. ako si prosla/ o jednu situaciju nevjerojatno intenzivnu, a da znas da nemas sanse da traje ili da se ostvari.... damn,...that hurts like hell,...a opet si na neki nacin poslije toga vracen sam sebi i zaokruzen kao cijelina kao da te netko dobro ozeo u centrifugi i prostro na suncu,...

Smile
odi u kino, neces zazalit,..ipak je to drugciji feeling
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 03.02.2004 22:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam jucer bio u kinu i brijem si pogledat lost in translation, a kad ono vidim neki teen horor igra - "the wrong turn". reko, aj mozda je to oke. gadni zajeb... Smile
sad cu ic pogledat lost in translation :>
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 03.02.2004 22:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@maxy: http://www.popcorn.hr/recenzije/view/297/
reviewed by me and it's not good.. mislim ovaj Wrong Turn!!

@tina: ici cu definitivno.. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Tina



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 156

PostPosted: 03.02.2004 22:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

have fun both of you Smile

@ maxy; napisi nam kak ti se svidio..

Smile
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 03.02.2004 23:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lost in translation gledo prije tjedan na dvdu
svidja mi se jako, volim 'takve' filmove.

a sad volim tokio jos vise.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 03.02.2004 23:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

po tvojoj recenziji, ovaj pogrešno skretanje je izgleda za maxy-a bilo kobno Smile
al srećom, ima i drugih kina.
nisam gledao, baš me sad zanima.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 14.02.2004 02:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja gledo danas i bas mi je fino sjeo, super :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 14.02.2004 14:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pogledo lost in translation (u kinu). film je _Z_A_K_O_N_. icu ga nabavit na dvdu da ga gledam jos jedno 6000 puta Smile
treba znat napravit nesto tako dobro bez nekih djindji od efekata, pistolja i sl. pizdarija.
Back to top
View user's profile Send private message
Tina



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 156

PostPosted: 14.02.2004 19:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bas mi je drago da vam se svidja,..
Smile
Back to top
View user's profile Send private message
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 17.02.2004 14:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

film je super..sve..nema sta vise reci:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 17.02.2004 16:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Film mi je taaaaako dobro sjeo. Jedan od rijetkih gdje te sasvim obične i iskrene životne situacije tako od srca nasmiju.....vizure Tokia....hm............apsolutno inspirativno........site na kojem upravo radim ima veeeeeliki prozor sa vizurom grada Smile...... ostalo ću vam otkrit kad sve bude official i online.....
Back to top
View user's profile Send private message
Tina



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 156

PostPosted: 17.02.2004 18:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na ovogodisnjoj dodjeli nagrada "The Orange British Academy Film Award" 15.02 2004
http://www.bafta.org/film/announce.htm

dobili su njih dvoje nagrade za vodece uloge u Lost In Translation

Smile Smile
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 01.03.2004 06:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Oscar Sofiji za režiju. prva ženska režiserka amerikanka uopce nominirana. brao!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 01.03.2004 09:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
Oscar Sofiji za režiju. prva ženska režiserka amerikanka uopce nominirana. brao!

Nisam skuzio, ovo si rekao u stilu kao da je Sofia dobila oskar za režiju ili kao u stilu da bi trebala dobiti Oscar. Dobila ga je samo za originalni scenarij.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 01.03.2004 11:45    Post subject: Re: LOST in TRANSLATION Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tina wrote:

film ce se svidjat svima onima kojima su se svidjali slijedeci filmovi:
before sunrise
the bridges of madison county
horse whisperer
the prince of tides
up close & personal
out of africa

disclaimer:
za gledanje LiT nije potrebno pozitivno misljenje o gorenavedenim filmovima.
odite u kino, cak i ako smatrate da su svi nabrojani filmovi najgora ziheraska holivudska ljiga.
Back to top
View user's profile Send private message
SalEX



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 78
Location: home

PostPosted: 01.03.2004 11:55    Post subject: Re: LOST in TRANSLATION Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:

disclaimer:
za gledanje LiT nije potrebno pozitivno misljenje o gorenavedenim filmovima.
odite u kino, cak i ako smatrate da su svi nabrojani filmovi najgora ziheraska holivudska ljiga.

Applause Applause
Back to top
View user's profile Send private message
Tina



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 156

PostPosted: 01.03.2004 13:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

YEAH,.. oscar za najbolji scenarij... Very Happy Bill je nazalost ostao praznih ruku,... Crying or Very sad

@blackduke: jesi ti gledao prijenos ili se budis tako rano??

_________________
==I don’t want to leave..
::::So don't. Stay here with me. We'll start a jazz band.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 01.03.2004 15:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Smile Ja sam se probudio danas oko 07:00, upalim CNN i tamak pricaju o oscarima, pise gore "LIVE", bas je kao zavrsilo i tip je pricao tko je sve pobrao itd.. nice.
Ali ipak mi je zao sto je BIll ostao praznih ruku, ali opet, niti Sean Penn i Tim Robbins nisu za bacit, stvarno su bili mrak tako da ono, nice work. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Tina



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 156

PostPosted: 01.03.2004 16:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ Philatz : ja sam pocela gledati negdje oko 0100 i jednostavno nisam mogla prestati.
Billy Crystal je bacio nevjerojatan show cijelo vrijeme - za umrijeti od smijeha Laughing

je ,.gledala sam i mystic river - glumci jesu bili za pet - pogotovo tim robbins, i sean je za svoj talent takodjer definitivno zasluzio oscara,.. ali sveukupni dojam filma mystic river mi ni najmanje ne dostize dojam koji imam nakon lost in translation,.. i ti likovi: bob harris i charlotte su mi toliiikoo blizi,..tako da ono Sad

_________________
==I don’t want to leave..
::::So don't. Stay here with me. We'll start a jazz band.
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 01.03.2004 16:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uuuh meni je Oscar garancija za NE ici u kino Confused eventualno ga pogledam ako prodje na tv-u ali i to je maybe.
osim ako prije toga nesto pokupio u berlinu, veneciji ili cannesu Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 01.03.2004 16:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@filac: da, trebala je dobit.
ja joj dajem :)

@tin: gledo sam prijenos
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group