Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
design. what does it mean to you?
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 04.02.2004 01:56    Post subject: design. what does it mean to you? Add user to your forum ignore list Reply with quote

pocinjem osjecat nekakvo glupo tupilo nakon ovolikog sjedenja isprid kompjutera. ponekad mislim kako sve ovo nema nikakvog smisla...radim svaki dan po nekoliko sati nekad i vise(cesto) i ne mogu uvijek pohvatat smisao tog rada...ponekad dodem sebi i pogledam sta radim i tad skuzim da vec neko vrijeme tucem glavom od zid i onda se vratim na pocetak i stalno tako. stalno slijepe ulice i stalno vracanje na pocetak.
ne znam vise koliko dugo crtam i koliko se dugo vec zelim bavit dizajnom, nije tako puno, ali znam da vise ne zelim nista drugo. znam koliko sam los, ali ne znam koliko mogu bit dobar. mozda sam vec napravija svoj najbolji rad, a mozda ga necu napravit jos 20 godina. mozda cu jednog dana prestat radit sranja i pocet radit nesto sta ima smisla.

ponekad mi se ucini da tu postoji ipak nesto vise od samog slaganja pixela. Smile ali to opet nestane i vecinu vremena pokusavam nesto pogodit u mraku u krivoj prostoriji...

ne mogu vise odustat jer ne znam vise za nista drugo...ni ne zelim vise nista drugo. osjecam se kao ovisnik. Smile ali neka...ja to volim, makar me unistilo.

ocito sam napisa previse gluposti za danas...sad je dosta.

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 04.02.2004 02:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dirljiva priča Crying or Very sad ...

PS....ti si daleko od "simple mind"-a Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 04.02.2004 03:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i'm not a junkie, i just got used to it Very Happy
addiction.....beautiful thing indeed Shocked

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 04.02.2004 11:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma to ti je kriza identiteta Laughing bit ce s tobom sve super..vec te vidim kao uspjesnog dizajnera..a ako ne uvijek mozes raditi neki glupi posao i biti nesretan:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 04.02.2004 11:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

klasik case privremenog zasicenja pixelima :)
idi na vidilicu, sidi u onaj lipi kafic tamo, zapali pljugu, bulji doli u Split, doci ce taj feeling nazad sam, and than you’ll know, your name is the Lord and you’ll lay your vengence up on them! :)

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.02.2004 11:26    Post subject: Re: design. what does it mean to you? Add user to your forum ignore list Reply with quote

orange wrote:

ponekad mi se ucini da tu postoji ipak nesto vise od samog slaganja pixela. Smile


Znas i sam da postoji i to radis tako da ono.. cut the crap i nastavi.. Smile Ovakva pitanja svaki covjek prodje, naravno uz pitanja kao "Meaning of life" itd... Smile

naravno, postoji jos jedna opcija.. Hatred.. Smile

A ovo sto si napisao nisu gluposti vec reality, to je tako, to radimo, to zivimo .. itd..
Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.02.2004 11:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hans wrote:
and than you’ll know, your name is the Lord and you’ll lay your vengence up on them! Smile


Cool HOT!!

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 04.02.2004 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

osim sto se slazem sa svima da ti je to kriza od pixela pogodilo me ovo sto kazes

Quote:
znam koliko sam los, ali ne znam koliko mogu bit dobar

po ovome naslucujem da mozda jos ne radis nesto za neku konkretnu lovu (ispravi me ako grijesim), i to je ono sto te najvise dizorijentira.
ne samo da uopce nisi los nego si jako dobar ali iz iskustva znam da samo kad si dobro placen za svoj posao pocnes cijeniti ono sto radis Smile

samo naprijed orange, odi u onaj kafic sto ti je rako hans, daj ocima i mozgu malo sunca i sve ce biti bolje Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 04.02.2004 12:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hans wrote:
and than you’ll know, your name is the Lord and you’ll lay your vengence up on them! Smile

ludo mi je ovo Smile
nisam to nikad tako zamislja...dosad!
but now...my name is LORD !!! Twisted Evil
ok, ok..not yet.

abeja wrote:
a ako ne uvijek mozes raditi neki glupi posao i biti nesretan:)

i totaly agree with that.

definitivno mi se dogodilo nekakvo zasicenje pixelima...u biti ne bas zasicenje nego se tu i tamo probudim i zapitam se sta ja u biti tu radim i sta zelim od toga.

keye wrote:
po ovome naslucujem da mozda jos ne radis nesto za neku konkretnu lovu (ispravi me ako grijesim), i to je ono sto te najvise dizorijentira.

pa i ne radim...jos...ali nije to to. Smile
skuzija sam da u zadnje vrijeme vecinu stvari radim krivo...dogadalo mi se to i prije...u biti skuzim da trebam bacit(maknit sa desktopa) sve sta sam dosad radija, sve psd-ove, sve ideje i gluposti i pocet iz pocetka. to je ono sta svi mrze, ali ima to nekog smisla. valjda. svejedno, cak i ako nema ja cu rec da ima da kasnije ne ispadnem neki tamo simple minded orange freak. Smile

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 04.02.2004 12:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
PS....ti si daleko od "simple mind"-a


često je simple najkompleksnije..

===

Ma eh. Orange daj se sred. Uhvati malo nešto drugo. Pleti? Kukičaj? - Bilo šta da se odmoriš.

Nemoj sad počet slagat loše pic-prezentacijske stranice (IdeaLaughing) zato jer si se zasitia.

Malo počisti desktop od tih pustih draftova i smeca i stavi neku pozadinu:)

Ah... dizajn.. ja san se počea bavit time nedavno.. neko vrime nakon orinđa.
Je, loš san u odnosu na neke,... lošiji san valjda od orinđa jer još tražin svoj stil i ideje. Testiran, gledan, probajen, odustajen, šaljen sve k vragu pa se vraćan nećem drugome, pa opet dizajnu itd. Iman hrpe radova u svim mogućim tehnikama, stilovima, ukradenih, kopiranih, originalnih, bolesnih itd... Al uglavnom se polako nalazim tu negdje.

Ma bitno je da se from time to time malo odmoris. Kad ne forsiraš dođe ti bolja inspiracija.
Tribaš bit odmoran za radit nešto dobro.


A šta se tiče plaćanja... e tu je keye u pravu. dok te ne plate za ono šta radiš, sve će ti, ma koliko dobro bilo, izgledat besmisleno.
Ali, kad te plate, pa makar to bilo i loše, to te digne:)

Eto...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 04.02.2004 14:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
A šta se tiče plaćanja... e tu je keye u pravu. dok te ne plate za ono šta radiš, sve će ti, ma koliko dobro bilo, izgledat besmisleno.
Ali, kad te plate, pa makar to bilo i loše, to te digne:)

ma ne znam, ne gledam ja to tako...besmisleno je ako nemas barem neke svoje ciljeve koje zelis postic...u ovom tvom slucaju kojeg si navea, ti dizajniras da bi zaradiva. ja zelim zaradivat od dizajna, to nije uopce upitno, ali ne vjerujem da ce mi motivacija ikad bit zarada. ja necu mislit o sebi da sam bolji ako budem vise zaradiva...
kroz dizajn mozes rasirit odredene poruke, razmisljanja i ko zna sta sve ne...

a treba se i odmorit katkad Smile
e pa ja se idem sad setat... Cool

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 04.02.2004 14:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

orange wrote:
edgar wrote:
A šta se tiče plaćanja... e tu je keye u pravu. dok te ne plate za ono šta radiš, sve će ti, ma koliko dobro bilo, izgledat besmisleno.
Ali, kad te plate, pa makar to bilo i loše, to te digne:)

ma ne znam, ne gledam ja to tako...besmisleno je ako nemas barem neke svoje ciljeve koje zelis postic...u ovom tvom slucaju kojeg si navea, ti dizajniras da bi zaradiva.

Ne! .. skoro suprotno. Ja dizajniran iz gušta.. Jer mi se svidilo.. Jer volin sve šta daje imalo prostora kreativnosti... eto zašto... I 2D dizajn, web dizajn, digital art, 3D dizajn... sve mi se sviđa i sve san proba:)
Naravno, i dizajnirat da bi zarađiva je gušt. Znaš da svi oni sati koje si iz gušta potrošia pred monitorom imaju i neku dodatnu korist! - e to je lijep posao.

Quote:

ja zelim zaradivat od dizajna, to nije uopce upitno, ali ne vjerujem da ce mi motivacija ikad bit zarada. ja necu mislit o sebi da sam bolji ako budem vise zaradiva...
kroz dizajn mozes rasirit odredene poruke, razmisljanja i ko zna sta sve ne...

a treba se i odmorit katkad Smile
e pa ja se idem sad setat... Cool


rekoh ne mora zarada bit motivacija... to moze biti samo dodatna nagrada....Smile

aj šetat.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 04.02.2004 15:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:


rekoh ne mora zarada bit motivacija... to moze biti samo dodatna nagrada....Smile

.


e to Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 04.02.2004 15:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
edgar wrote:


rekoh ne mora zarada bit motivacija... to moze biti samo dodatna nagrada....:)

.


e to :)


je, ali samo dok ti to nije posao (onaj od kojeg placas stan, racune, bla...), jer ja svoju placu ne bih nazvala "dodatna nagrada"....dapace :)
ali osjecala sam se tako na pocetku (kao da mogu zivjeti samo od zraka, samo da me puste dizajnirat)....

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 04.02.2004 16:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma da 4th. To je tako sad u početku, no kasnije pređe u ono kako me orinđ prvo skužio: dizajnirat da bi zarađivao pare.

Ma sve se danas kad tad svede na novac... sve se vrti oko novca..

Ljudi su danas spremni prodat sve za dobru lovu, svoje stvari, hobije, rodbinu, sebe...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 04.02.2004 16:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa u principu bi trebalo funkcionirat da radis za lovu, a ne za slavu ne? Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 04.02.2004 17:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i s tim da je, fkorz, velika razlika da li pri tome radis posao koji volis ili ti je muka od toga svako jutro + po mogucnosti da ga radis u humanim uvjetima (tj. da ti nije muka od kolega i ostalo)...

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 04.02.2004 18:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ljudi pa svi mi prodjemo kroz to krizno vrijeme kad u tomu svemu vidimo NISTA! al onda opet kad se maknes od tog kompjutora i kazes da neces vise to radit, dodje ti neka luda ideja u glavu i opet sjedas na svoj stolac, uzimas misa i sve ispocetka...ma to je ko droga...nema tu spasa...ni pare nas vise nemogu spasit!!!

don`t worry be happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 04.02.2004 19:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:
ma ljudi pa svi mi prodjemo kroz to krizno vrijeme kad u tomu svemu vidimo NISTA! al onda opet kad se maknes od tog kompjutora i kazes da neces vise to radit, dodje ti neka luda ideja u glavu i opet sjedas na svoj stolac, uzimas misa i sve ispocetka...ma to je ko droga...nema tu spasa...ni pare nas vise nemogu spasit!!!

don`t worry be happy Very Happy


meni obicno dojde telefonski racun koji me prikuje nazad na stolicu... Smile
Back to top
View user's profile Send private message
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 04.02.2004 22:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
ali osjecala sam se tako na pocetku (kao da mogu zivjeti samo od zraka, samo da me puste dizajnirat)....

totalno kul osjecaj Smile

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 04.02.2004 22:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:

meni obicno dojde telefonski racun koji me prikuje nazad na stolicu... Smile


mrzim dan (i dane poslije) kad dodej tel. racun.. Sad

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 04.02.2004 22:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kul osjecaj zivit od zraka.. je je...

a znas kako je onaj učia magarca da ne jede...
i taman kad ga je naučia onda mu je magarac umra....Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 04.02.2004 22:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
a znas kako je onaj učia magarca da ne jede...
i taman kad ga je naučia onda mu je magarac umra....Very Happy


je, je...pricala mi je to moja baka Smile

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 05.02.2004 01:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

No nije li ovoliko buljenje prijetnja i drustvenom zivotu?

svi se dignu pa vise za kompom, pa rucaju, pa opet vise za kompom.. u meduvremenu malo uce (ako jos uce) i izadju s curom...

a ovo ostalo... khm.. zamrlo....

nocni seks i izlaske ipak preskacem, iako se cesto dogadja da se i tada sjedi i bulji:)

jelte?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
smrklj



Joined: 23 Dec 2003
Posts: 28

PostPosted: 05.02.2004 09:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pazi orange . postoji jedan bauk koji se zove samopouzdanje,da su neki ljudi u povijesti imali više samopouzdanja nebi se događali ratovi i slična sranja. stoga nađi nekog tko će ti platit za tvoj intelektualni rad i osjećat ćeš se bolje u protivnom si prijetnja za okolinu
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group