Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Tamron

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 11.08.2006 18:45    Post subject: Tamron Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ima neko iskustva s tamron objektivima?

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 11.08.2006 19:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa ak malo prošvrljaš po netu vidjet ćeš da ih svi hvale kao odlične objektive. A ak uzmeš u obzir da su jeftiniji od konkurentnih Canonovih onda je to još bolje.
Ali... nema ih u Zagrebu ni u HR.
Ja 22. idem u London na tekmu i namjeravam si kupit 90mm f2.8 macro objektiv koji je na svim testovima proglašen najboljim, odnosno dijeli prvo mjesto s canonovim 100mm (u klasi makro objektiva naravno). No, Canonov košta oko 4,5 - 5k... a Tamron u Londonu dodje 269 funti. Ak uzmeš u obzir da u nekim dućanima nude i filtere uz to, i ak uzmeš da ću ga ja prošvercati u HR i još k tome uzeti VAT natrag... Mislim da ti niš više ne moram govoriti...
Za otprilike dva tjedna ti javim iz prve ruke kakvi su... mada ne sumnjam da ce me oduševiti...
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 11.08.2006 23:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bond wrote:
Pa ak malo prošvrljaš po netu vidjet ćeš da ih svi hvale kao odlične objektive.

a znam, lunjam već danima ... ustvari radi se o tome da su naručene 2 sigme 70-300mm F4-5.6 DG MACRO nikon mount, i čekamo ih već mjesecima ... u međuvremenu smo se sjetili dućana u trstu u kojem je kupljen moj aparat, a oni su zastupnici za tamron ... i sad kontamo ić tamo po tamronov isti takav. (al za manje pare)
pa rekoh da pitam ima ko mitrijevski iz prve ruke, nekako domaćima i onima bliže vjerujem više nego tamo nekom ameru Very Happy

anyway, tenks, javi kako služi taj tvoj ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
genius



Joined: 18 May 2005
Posts: 41

PostPosted: 12.08.2006 11:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kakarinče, prijateljice stara.....priča oide ovako....imao sam Tamrona 70-300 f3,5/5,6 (mislim da je)....moram iskopat neke fotke da vidiš kako radi....ukratko - presuper objektiv...ako ga želiš, mislim da je nekih 100 € jer lik kojem sam ga ja prodao za 1000 kn s njim ne radi apsolutno ništa ! s drugim Tamron objektivima nemam iskustva !

_________________
emo
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 12.08.2006 20:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

genius wrote:
Kakarinče, prijateljice stara.....priča oide ovako....imao sam Tamrona 70-300 f3,5/5,6 (mislim da je)....moram iskopat neke fotke da vidiš kako radi....ukratko - presuper objektiv...ako ga želiš, mislim da je nekih 100 € jer lik kojem sam ga ja prodao za 1000 kn s njim ne radi apsolutno ništa ! s drugim Tamron objektivima nemam iskustva !

da, to je taj ... samo ovaj je 4/5.6 ... hvala braderz, Tamron it is Smile

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 12.08.2006 21:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

canon 75-300 4/5.6 kosta oko 1500 kn lol
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 12.08.2006 21:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
canon 75-300 4/5.6 kosta oko 1500 kn lol

a lol je zašto?

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
genius



Joined: 18 May 2005
Posts: 41

PostPosted: 13.08.2006 10:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
genius wrote:
Kakarinče, prijateljice stara.....priča oide ovako....imao sam Tamrona 70-300 f3,5/5,6 (mislim da je)....moram iskopat neke fotke da vidiš kako radi....ukratko - presuper objektiv...ako ga želiš, mislim da je nekih 100 € jer lik kojem sam ga ja prodao za 1000 kn s njim ne radi apsolutno ništa ! s drugim Tamron objektivima nemam iskustva !

da, to je taj ... samo ovaj je 4/5.6 ... hvala braderz, Tamron it is Smile


hočeš da pitam lika jel ga hoće prodat ?

_________________
emo
Back to top
View user's profile Send private message
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 13.08.2006 15:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
-polygon wrote:
canon 75-300 4/5.6 kosta oko 1500 kn lol

a lol je zašto?


pa spika je da je neki lik platio rabljenog tamrona 1000 kn a isti canon novi je 1500 a govorite kak nisu bas canon al su prilicno dobri. konfuzija Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 13.08.2006 17:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

genius wrote:


hočeš da pitam lika jel ga hoće prodat ?

trebao bi ovaj stić za nekih 10ak dana .... ako zajebu ti se javim?

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group