Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kritike i pohvale
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 11.02.2004 17:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

njava wrote:
- invision trenutno uopce nije u konkurenciji jer je mi3 jezgra cvrsto integrirana s phpbb-om
- phpbb nije radio takve probleme dok nismo uveli varijabilnu velicinu fonta. nakon toga su se neki problemi pojavili, sad smo ih potamanili i sve 5


al phpbb je zao i los Sad
da integrirate invizn? :>
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 11.02.2004 19:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:

al phpbb je zao i los Sad


Shame on you

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 11.02.2004 20:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
al phpbb je zao i los Sad


zasto je phpbb zao i los?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 11.02.2004 21:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prvo je uzasno spor jer u reply loada sve postove. nema toliko opcija ko invision, koji je ujedno i brzi od njega (te se jako ljepo da modificirat via administration, ukljucujuci dodavanje/micanje featurea). osim tog, invision ima par predivnih opcija ukoliko se integrira sa skriptama tipa hivemail, a ima i opciju za real time chat (doduse, znam da se to moze isprogramirat i za phpbb, ali invision to vec ima).
da ne nabrajam sve feature invisiona koji nisu potrebni za mi3, istaknut cu onu najbitniju - invision je daleko brzi od phpbb-a. vjerujem da se jednako dobro moze integrirat u mi3 ili bilo koji drugi sajt kao phpbb. ali dost mog tupljenja kad ionak necete stavit invision (osim ak neka cura to ne zatrazi) Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 12.02.2004 21:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
vjerujem da se jednako dobro moze integrirat u mi3 ili bilo koji drugi sajt kao phpbb.


a ko sam ja da osporavam tvoje vjerovanje. zato najbolje da dodjes tu kod nas i integriras invision u mi3 Wink

Quote:
ali dost mog tupljenja kad ionak necete stavit invision (osim ak neka cura to ne zatrazi) Very Happy


dobra Smile (i fora dobra i cura mora bit dobra)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 12.02.2004 22:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

njava wrote:

a ko sam ja da osporavam tvoje vjerovanje. zato najbolje da dodjes tu kod nas i integriras invision u mi3 Wink


ispricavam se sto sam pokusao ukazati na brzi forum. Sad
Back to top
View user's profile Send private message
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 13.02.2004 01:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Intergrirajte invison u mi3 v.3 Smile

u usporedbi invisiona i phpbb-a (verzija 2.0.x) invision vodi za barem 1 koplje.
freaking je brzi sto se tice listanja, ima jos mogucnosti - recimo subforumi, sto se tek uvodi u phpbb 2.2 (ili za sada u razvoju je 2.1.2), neznacajni birthday
thingie, users online -> dodano jos malo razvrstavanja po grupama i dodano prepoznavanje botova od googlea itd, itd.

sto se tice admin dijela -> invision opet vodi.

uglavnom - develeperi phpbb-a sada rade na phpbb-u 2.2 koji ce sadrzavati mogucnosti ko invision 1.3 (najavljena je alfa 2.0, sto znaci da ce se naci u ist vrijeme (otprilike) za glavu jaci invision 2.0 i phpbb 2.2)..

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 25.03.2004 11:35    Post subject: sajt kika esove Add user to your forum ignore list Reply with quote

ljudi sajt rokaaaaaaaaaaa majku.........

pozdrav tomashu i emtiju

ps. eto i ja se rego.......koji casak previse mi terbo a jebiga neki su sporiji=)))))))))

sajt je preeeeeedobarrrrrrrrr iSSSSSSSSSvrstan stovishe jednostavno neprejebif....


kipupdgudvrk

ARBEIT MACHT FREI=))))))))
Back to top
View user's profile Send private message
solo



Joined: 22 Mar 2004
Posts: 18

PostPosted: 28.03.2004 22:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mi3dot.org je super ... s vremenom ce se pokazati koliko je dobar ..
i to je to ....
meni drago da su svi ovdje kulturni .. .to mi se svidja ...

_________________
pixel + blur = fleka
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 28.03.2004 23:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa normalno da smo kulturni :)
that's our moto
kultura za kulturne :)))

neam pojima, serem

anyway, nice to have you here, be creative!
cheers
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 29.03.2004 15:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

solo wrote:
mi3dot.org je super ... s vremenom ce se pokazati koliko je dobar ..
i to je to ....
meni drago da su svi ovdje kulturni .. .to mi se svidja ...


Svaki community je dobar kada okuplja dobru ekipu... Smile Mi3 je dokaz te teze...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
forca



Joined: 29 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 29.03.2004 19:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
solo wrote:
mi3dot.org je super ... s vremenom ce se pokazati koliko je dobar ..
i to je to ....
meni drago da su svi ovdje kulturni .. .to mi se svidja ...


Svaki community je dobar kada okuplja dobru ekipu... Smile Mi3 je dokaz te teze...


apsolutno Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
1ONE



Joined: 13 Mar 2004
Posts: 136
Location: Zagreb

PostPosted: 30.03.2004 01:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve 5 , samo Renault 4

_________________
have fun
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 30.03.2004 08:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
solo wrote:
mi3dot.org je super ... s vremenom ce se pokazati koliko je dobar ..
i to je to ....
meni drago da su svi ovdje kulturni .. .to mi se svidja ...

Svaki community je dobar kada okuplja dobru ekipu... Smile Mi3 je dokaz te teze...


Smile nice one Fortius...

nego.. ajd jedan off topic dok sam vec tu, naime ne radi mi ovaj emic :-& .. tj. sick.. e htio sam ga stavit onak, 100 puta i kad sam god stavio nece.. e pa vrijeme je da se pobunim i zatrazim da on proradi cuz I got things to do and people to see s ovim emoticonom.. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 08.07.2004 20:02    Post subject: POHVALAAAA! ^^ Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo posto sama brljam nesto na kompu i pokusavam stosta sklepat (rekla bih ne bas uspjesno), frend mi preporucio da pogledam ovu stranicu - Shocked Shocked ZAKON Shocked Shocked
odmah sam saveala sve tutoriale Very Happy
uff.. kad cu ja znat tako @_@

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 08.07.2004 20:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

welcome and enjoy!

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group