Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Fallout i Pip boy slike

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dissident



Joined: 21 Jul 2006
Posts: 91
Location: In Between Dreams

PostPosted: 01.09.2006 10:59    Post subject: Fallout i Pip boy slike Add user to your forum ignore list Reply with quote

Trebao bih pomoć malu.
Zanima me da li itko može nabaviti veće slike Pip boy-a iz Fallout serijala. ja sam malo googlao ali jedino sam našao male slike ne veće od 150 pixela.

Htio bi si staviti na majce koju sliku ali nigdje da nabavim ni jednog pipa Crying or Very sad
zanima me ovakav crtani pip boy

ali i drugi http://www.fallout.warparadise.com/images/pipboy/82.gif

i ovaj npr

http://pnmedia.gamespy.com/planetcnc.gamespy.com/images/oldsite/clusterimages/guns.gif
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 01.09.2006 12:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa nije uopće kompliciran crtež.. tako da ti je najbolje da ga "vektoriziraš" u ilustratoru ili freehandu.. mislim da je to jedini način da dobiješ preciznu sliku na majici

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
dissident



Joined: 21 Jul 2006
Posts: 91
Location: In Between Dreams

PostPosted: 01.09.2006 12:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
pa nije uopće kompliciran crtež.. tako da ti je najbolje da ga "vektoriziraš" u ilustratoru ili freehandu.. mislim da je to jedini način da dobiješ preciznu sliku na majici


nikad radio ni u jednom ni u drugom a ni nemam ih
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 01.09.2006 13:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

još jednostavniji od njih je Flash.. jer moš crtat ko u paintbrush-u - imaš čak i gumicu.. postupak ti je vrlo jednostavan. napraviš u time line-u dva layer-a jedan sa pipboyom (moš ga zaključat) i jedan prazni na kojemu crtaš.. i kad dobiješ vektor moš ga exportat u bilo koju veličinu ili format

za nabavit flash.. možeš preko Soulseek-a, Shareaze, Limewire-a.. ili naći na googleu kad upišeš Flash MX +rapidshare ili takvo nešto

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 01.09.2006 13:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam svojevremeno nasao dvi-tri vece slike pipboja i stavio si jednu na majicu Razz Razz
ako ih jos imam na kompu stavim ih na imageshack

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group