Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
MB Art Portfolio
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dblchckd



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 106

PostPosted: 08.09.2006 02:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@astolitu

Zasto prilikom resajzanja browsera onaj desni dio koji sluzi za skrolanje ne ragira odmah kao i slika u podlozi, nego u nekim dosta sporim vremenskim intervalima?
Ma naoko nevazan detalj ali eto, zanima me.. pa ak ti nije mrsko
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 08.09.2006 07:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobar site mada mi je ovaj stil na lijevoj strani već pomalo 'isfuran'. scroll je opičen - vrlo sviđam. jedino što bih ja još dodala je da na lijevoj strani radi i scroll button kao alternativa. time di se naravno pomicao i ovaj dio desno.

EDIT .ebiga sad mi odjednom radi scroll button (trebalo je samo jednom kliknuti)... pa zaboravi na taj dio komentara

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2006 09:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dblchckd wrote:
@astolitu

Zasto prilikom resajzanja browsera onaj desni dio koji sluzi za skrolanje ne ragira odmah kao i slika u podlozi, nego u nekim dosta sporim vremenskim intervalima?
Ma naoko nevazan detalj ali eto, zanima me.. pa ak ti nije mrsko



Zato sta sam tako napravia, 0.3 meni nije sporo Very Happy

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dblchckd



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 106

PostPosted: 08.09.2006 11:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
dblchckd wrote:
@astolitu

Zasto prilikom resajzanja browsera onaj desni dio koji sluzi za skrolanje ne ragira odmah kao i slika u podlozi, nego u nekim dosta sporim vremenskim intervalima?
Ma naoko nevazan detalj ali eto, zanima me.. pa ak ti nije mrsko



Zato sta sam tako napravia, 0.3 meni nije sporo Very Happy


Very Happy
Da, to sam i mislio, da radi na setInterval... i to spor interval, zato da ne trosi resurse pretpostavljam... ali cini mi se da bi bilo bolje da si napravio onResize listener koji bi jos manje trosio resurse a ne bi bilo delaya u regiranju (osim ako nisi bas to htio)... Think
Back to top
View user's profile Send private message
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2006 12:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa napravia sam listener Cool

@peoples, peoples, peoples

hvala na komentima

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 08.09.2006 13:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

skrolanje mi je ok, i to što se koriste pixel fontovi. Ali stranica ima previše praznog prostora...
Back to top
View user's profile Send private message
yozzzo



Joined: 02 Jul 2006
Posts: 74
Location: Samobor

PostPosted: 08.09.2006 19:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

- predugo učitavanje pogotovo u odnosu na težinu sadržaja... loša optimizacija flasha
- previše puta viđene stvari tako da ne drži vodu ova "pustimo umjetnike..." spika
- zahtjeva previše mozganja za prejednostavne stvari... skrol, nema backa nego klika po slikama, usability slab pogotovo uzimajuć u obzir da je sadržaja malo.
- s jedne strane naguran sadržaj s druge totalni void.
- čemu ove skice / ploče u portfoliu, što je to? apstraktna umjetnost, skice, nacrti? čemu to u portfoliu?

_________________
DARUJMO.NET - daruješ što ti doma smeta i skuplja prašinu, uzmeš besplatno što ti treba
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
scip



Joined: 19 May 2005
Posts: 25
Location: osijek

PostPosted: 09.09.2006 02:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yozzzo wrote:
- predugo učitavanje pogotovo u odnosu na težinu sadržaja... loša optimizacija flasha
možda je loader lažnjak ko u starim flashovima?
yozzzo wrote:
- previše puta viđene stvari tako da ne drži vodu ova "pustimo umjetnike..." spika
pustimo ..
yozzzo wrote:
- zahtjeva previše mozganja za prejednostavne stvari...
ovisi o mozgu; pa ni to ..
yozzzo wrote:
- s jedne strane naguran sadržaj s druge totalni void.
rezolucija; ma trebalo je ić na 800x600 ili manje !!!!! Smile
itd ..

tako se koristi flash ! dobar sajt ..

_________________
Let Your Bookmarks Define You ..
Back to top
View user's profile Send private message
yozzzo



Joined: 02 Jul 2006
Posts: 74
Location: Samobor

PostPosted: 09.09.2006 02:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to rođo... živio ti nama dugo i prosperitetno. možda se jednog dana i priučiš dobroj ironiji. nada umire zadnja.

_________________
DARUJMO.NET - daruješ što ti doma smeta i skuplja prašinu, uzmeš besplatno što ti treba
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 09.09.2006 09:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yozzzo wrote:

- čemu ove skice / ploče u portfoliu, što je to? apstraktna umjetnost, skice, nacrti? čemu to u portfoliu?


lol

mozda bi tebi bilo draze da su naslikani "konji u polju" Embarassed

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
yozzzo



Joined: 02 Jul 2006
Posts: 74
Location: Samobor

PostPosted: 09.09.2006 11:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
yozzzo wrote:

- čemu ove skice / ploče u portfoliu, što je to? apstraktna umjetnost, skice, nacrti? čemu to u portfoliu?


lol

mozda bi tebi bilo draze da su naslikani "konji u polju" Embarassed


zasigurno...

takve crteže tijekom osnovne i srednje smo inače brisali s ploče nakon sata.
kažeš, možda bolje da smo si ih poslikali pa sačuvali za apstraktnu rubriku portfolija?
nikad neznaš danas-sutra kad će ti poslužit...

_________________
DARUJMO.NET - daruješ što ti doma smeta i skuplja prašinu, uzmeš besplatno što ti treba
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
scip



Joined: 19 May 2005
Posts: 25
Location: osijek

PostPosted: 09.09.2006 11:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yozzzo wrote:
to rođo... živio ti nama dugo i prosperitetno. možda se jednog dana i priučiš dobroj ironiji. nada umire zadnja.


nije stvar u ironiji, nego u korištenju flash-a i razumjevanju problematike.
možda se jednog dana i priučiš.. nada umire zadnja.

_________________
Let Your Bookmarks Define You ..
Back to top
View user's profile Send private message
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 09.09.2006 13:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
... a sve treba biti u funkciji promocije.. ne do dolaska do konkretne informacije.. ove primjedbe za "tri klika" trošite na neke portal sajtove.. ovo je tako mali odmak od standardne navigacije
Shocked

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group