Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Pergola nekretnine

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 03.09.2006 22:21    Post subject: Pergola nekretnine Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hi društvo...
upravo sam dovršio jedan site ...istina još nije pušten vanka jerbo fale neki materijali kao što ćete vidjeti... zanimaju me kako vama izgleda i da sugerirate možda neke od detalja za promjeniti (u veće zahvate sigurno neću ulaziti ...premalo love Wink ) ...
da i naravno javite ako vam se raspada nekaj ...Embarassed
programiranje mi je odradio frend ... pa tu nisam imao utjecaja ...

e da link http://www.pergola-nekretnine.hr

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 04.09.2006 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

malo pre plavo. treba izvuci bitne detalje 'ponudu' i slicno. upada mi u oko jako onaj krov od kuce, vidi se onaj antialising. malo pobrisati pa staviti nesto u back ili png roknut.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 04.09.2006 13:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Istina za ovo da je preplavo ... ja osobno uopće nisam zadovoljan sa stupcom desno "posebna ponuda"... vjerovatno ću ga redizajnirat i nekako istaknut... a što se tiće krova kuče znam da se vidi šugavo rub ... pokušavao sam j ai sa PNG-om ali mi je file ispadao puno veći.... bum probao to danas srediti

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 04.09.2006 13:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

+ Složio bi se sa cosmosom poradi komentara...

+ E da...kaj si ti radio i logotip ili im je netko drugi radio? Pitam zato jer su mi malo čudne usporedb ekonja i nekretnina. Ne znam....

_________________
BOlje biti mrtav Pijan nego mrtav Trijezan...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 04.09.2006 20:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma logo je Embarassed ...ali morao je biti konj jer gazdarica brije na konje Laughing .... maaaa bilo je tu boljih rješenja ali.. .

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 04.09.2006 21:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
malo pre plavo.

i ovaj donji dio malo zbunjujuć sadržajno ... tuku se plava i bijela ...

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 04.09.2006 21:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dalo bi se tu raditi još kao i uvijek.... poraditi ću sigurno na nekim stvarima... ali probode me ovaj PNG... pogledajte sada sliku krova gore ... ne znam zakej ali u FF i Operi izgleda super ali zato IE mother fucker to sjebe... u IE je slika nazubljena ... jer znate kako bi to riješio provao sam razne exporte ...mali pomaci ali uglavnom on je drugačije prikazuje ??? Question

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 04.09.2006 21:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kada sam ti spomenuo png pretpostavio sam da znas ga ie jos uvijek ne renderira kako treba te se moraju koristiti neki 'hackovi' da mu kazes da taj objekat ima prozirnost, bilo je vec govora na forumu pretrazi.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 04.09.2006 22:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zgodno Confused ...glavno da rješenja ima
živio Cheers!

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 05.09.2006 00:29    Post subject: Re: Pergola nekretnine Add user to your forum ignore list Reply with quote

ole wrote:

zanimaju me kako vama izgleda

Krivo.
Pozadinski pattern je jaaako staromodan, i loše izgleda, a čak su mu i pixeli krivo složeni za kosu liniju, čini mi se. Ako tražiš neki jednostavan pattern možeš naći nešto kvalitetnih na http://k10k.net.

Trokut ispod Logotipa je višak (osim ako nije dio logotipa, a onda bi ga opet trebalo maknuti).

Bijeli tekst na žarko plavoj pozadini ubija oči.

Sajt je složen u tablicama, što je isto -.

Linkovi izbornika nisu tekstualni, nego slike !?!.

Nema strukture sadržaja, nepregledno, nabacano, previše stisnuto. Povećati razmak između redova teksta radi čitljivosti.

itd.

ole wrote:
(u veće zahvate sigurno neću ulaziti ...premalo love Wink ) ...

Vjeruj mi, nije premalo love. Trebao bi napraviti ispočetka, ako želiš napraviti iole pristojno, bez obzira na lovu. Ako ti se ne da, nisi smio ovo naplatiti nikome.

Bez uvrede, samo kritika sajta.

sretno

P.S.
tiće => tiče
kuče => kuće
Wink Very Happy

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 05.09.2006 13:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Rolling Eyes pravo zboriš i totalno znam gdje sam pogriješio ...nisam trebao trpati u tablice sadržaj ..istina ...
i da sada idem raditi ponov site bio bi 100 bolji u to sam siguran, ...ova plava probija za popi... i mislim da ću je promijeniti (meni je doma na LCD-u izgeldala prihvatljivo i totalno drugačije kad sam je vido na poslu ...hmmmm koma Brick wall )...

što se tiče ponovnog rada ....jeeeeaah... di ti živiš (meni je u potpunosti jasno da se moglo puno bolje odraditi ... ) stvar je u tome da bi im za ovaj posao tvoja ili bilo koja druga firma uzela 3 puta više... i naravno to odradila puno bolje...

Ali iskreno njima se svidjelo i tako su nešto tražili ... logo ...njihova idea kao i neke druge stvari ... svakako ću neke stvari ispravljati još dobrano ... pa ću vam i pokazati, ali neću presložiti cijeli site ...sumnjam

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 05.09.2006 17:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ole wrote:
što se tiče ponovnog rada ....jeeeeaah... di ti živiš (meni je u potpunosti jasno da se moglo puno bolje odraditi ... )

ovo ti je lejm izjava.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 05.09.2006 18:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ole wrote:

što se tiče ponovnog rada ....jeeeeaah... di ti živiš (meni je u potpunosti jasno da se moglo puno bolje odraditi ... ) stvar je u tome da bi im za ovaj posao tvoja ili bilo koja druga firma uzela 3 puta više... i naravno to odradila puno bolje...


da zvuči užas ...još kak si to "stručnjački" izdvojio ...mrak ...ma uglavnom znam da je zvučalo dabski ..

ali nisam mislio kako se oko svog rada ne treba potruditi i da treba uzeti lovu ... ali ljudi su čudni i situacije su različite ....a ako njih nešto veseli Wink

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 05.09.2006 21:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ole wrote:


što se tiče ponovnog rada ....jeeeeaah... di ti živiš (meni je u potpunosti jasno da se moglo puno bolje odraditi ... ) stvar je u tome da bi im za ovaj posao tvoja ili bilo koja druga firma uzela 3 puta više... i naravno to odradila puno bolje...

krivo krivo skroz krivo .... i šta, kad budeš radio portfolio, stavit ćeš ovo pod reference i napisat: ovaj je mogao bolje da su platili .... cccccc

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 05.09.2006 21:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ak oš uspjet _svaki_ site ti mora bit bolji nego što je plaćen

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 05.09.2006 22:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
ak oš uspjet _svaki_ site ti mora bit bolji nego što je plaćen


Ili loš al još lošije naplaćen. Laughing (omjer je isti Very Happy )

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 05.09.2006 22:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
ak oš uspjet _svaki_ site ti mora bit bolji nego što je plaćen

jakooo dobra Applause ... što je najgore ja znam da je to tako ali ...tako su se stvari "posložile" moš ga je...t,

hvala na kritici jer je bila na mjestu meni se iste stvari ne sviđaju ... što ću prepravit vidjet ćemo ...
Wink

ima tu i do ljudi, kad se nema nikakvog materijala, slika, ideje, ali hoće site sa SATOM (koji sam ublažio u datum) i 100 điđi ... uffff vjerujem da ste se našli u takvim situacijama ...
naravno posao sam napravio ja a ne oni Laughing ...

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 05.09.2006 22:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Btw. Ako ti ljudi iole znaju surfat webom (a ne čini se da su surfali baš, ako ti je vjerovat na riječ), onda nisam siguran koliko je ti pametno na taj način pisat o njima i njihovim zahjevima. Zna se desit da kad ekipa upiše domenu u google, on ih odvede ovdje, jer je mi3 visoko među rezultatima.

hint:

http://www.google.hr/search?q=pergola-nekretnine

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 05.09.2006 23:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i opet u pravu Laughing ... bilo bi fakat glupo da kroz neko vrijeme po tom keyword site ostane tako visoko ..hmmm ... valjda neće
što se tiče cure kojoj sam radio site... nije neki bad i vjerovatno ću joj ovo i pokazati,
ali sam joj ovo sve i rekao ..., ajmo reć da smo se skompali i da je prihvatila kritiku po tom pitanju

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 05.09.2006 23:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ole wrote:
jakooo dobra Applause

jel još netko osim mene čuje pljesak kada je ovaj smiley na stranici...? ili je vrijeme da prestanem raditi noću..?

što se tiče ovoga što maratz kaže, ja odavno nastojim raditi po principu 'underpromise, overdeliver' i mislim da je to dobra taktika i za tebe i za naručitelja posla.

što se tiče stranice, ako si svjestan ovih glavnih nedostataka onda nema smisla da ja sada ponavljam.. mogu ti samo savjetovati da si ponovno posložiš korake u izradi stranice jer mi se čini da je ovo sklepano umjesto da je fino isplanirano..

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 05.09.2006 23:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
ole wrote:
jakooo dobra Applause

jel još netko osim mene čuje pljesak kada je ovaj smiley na stranici...? ili je vrijeme da prestanem raditi noću..?


Čujem i ja. Al svejedno prestani radit noću. Nema ljepšeg nego kad ti u Slavoniji ujutro ptice cvrkuću, a prerano je za buku ljudi. Smile

mile wrote:
što se tiče ovoga što maratz kaže, ja odavno nastojim raditi po principu 'underpromise, overdeliver' i mislim da je to dobra taktika i za tebe i za naručitelja posla..

Morat ću ovo uokvirit u ured. Razz

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bacic



Joined: 14 Apr 2005
Posts: 56

PostPosted: 15.10.2006 12:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prekricavo plavo
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group