Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
its showtime?
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 05.09.2006 23:15    Post subject: its showtime? Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://macdailynews.com/index.php/weblog/comments/10784/

12/09

movie servis (full length movies on iTunes)? novi iPod? 23" HD iMac? vPod? wtf? Smile)

G.
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 06.09.2006 00:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cini mi se da ce moviez bit ziher (vec su se i cijene bile pojavile), to mi je nekako i logican korak za itunes...

al mene ipod zanima, taj neki nano featured mini aluminumd touch-screend uredjajcic Smile

I naravno, da bolje lijepe rubove matrice na cinemama Razz
Back to top
View user's profile Send private message
flek



Joined: 15 Jun 2005
Posts: 172
Location: Split

PostPosted: 06.09.2006 11:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma predstavit ce telefon Smile

Iako me zanima onaj adapter za bezzicni prijenos videa i audia, mljac

Last edited by flek on 06.09.2006 12:30; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 06.09.2006 12:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Movies će biti, jer kao što kaže stripe, za njih se već dobro zna. Opet, misteriozna pozivnica sigurno krije neko iznenađenje... Sigurno će biti nešto u stilu, joj sad imamo iTunes movies, ali na ćemu ih gledati? Novi widescreen iPod? Smile Moguće je par stvari, ali se sigurno radi o consumer uređaju. Tko zna, možda vidimo i neki poseban media centar odnosno "nabrijani" Mac Mini za svako kućanstvo, više usmjeren prema centru za multimediju nego desktop računalu? Tko zna, iPod novi ili možda tablet?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 06.09.2006 14:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
Tko zna, iPod novi ili možda tablet?


ma zajebi Very Happy

salji bad karma negdje drugdje, necu tablet Very Happy

Iskon nesto drobi isto http://www.net.hr/tehnoklik/page/2006/09/06/0090006.html al ti filmovi mi opce nisu sexy, ni widescreen ipod (ak je samo zbog filmova, kolko bi baterija onda trajala), ja bi neki novi touchscreen nano, taj rumor mi je najsexy

Kakav multimedia center mac, to je chemmerska ideja Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 06.09.2006 15:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
Movies će biti, jer kao što kaže stripe, za njih se već dobro zna. Opet, misteriozna pozivnica sigurno krije neko iznenađenje... Sigurno će biti nešto u stilu, joj sad imamo iTunes movies, ali na ćemu ih gledati? Novi widescreen iPod? Smile

Nope. Na novom 24" iMacu. Smile

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 06.09.2006 15:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uh...to bi bilo nice Smile

iako, ja se nadam mobatelu

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 07.09.2006 08:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

24" iMac ... 1999$

svi iMacovi imaju core2duo procesore i još neke điđe, 17" iMac je nešto dobio, a nešto izgubio, al j jeftiniji (999$)

mini je osvježen, svi su coreduo procesori (ne core2duo) , al slabijeg i dalje prodaju sa combo driveom ... mamu im...

dakle 12. je rezerviran za iTunes novosti i eventualno nove podove ....

G.
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 12.09.2006 18:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

upravo počelo ...

http://www.macrumorslive.com/

* Welcoming of Media Members
* Discussion on iTunes software, iTMS integration into iTunes, and iTMS sales and facts.
* Announcement of iTunes version 7.0
* Announces better search feature for Music Store
* Announces Movie Store. Available Immediately will be movies from Disney and Pixar, among other studios.
* New iPod Nano Announcement (nice brushed casing, while it will have same features as first gen, only a longer battery life)
* New iPod Announcement (Widescreen, Bluetooth, and featuring virtual touchweel. Does not include Wi-Fi, or any other protocols)
* One More Thing?.TubePort. A $99 2-piece set that includes a dongle that connects via USB to your mac, and another dongle that connects via included HD cables or regular Component cables to your TV. The movie is accessed on your Mac via an iDisk-like storage component hosted by Apple.

Frequent the Apple iTunes page for the download of iTunes 7 when it is made available. And after that, check out the Apple Store for product releases


G.
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 12.09.2006 18:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.engadget.com/2006/09/12/live-from-the-steve-jobs-keynote-its-showtime/

some pics ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 12.09.2006 19:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

valjda je to to ... upgrejdani podovi (not yet "true videoiPod" ili iPhone) movies i upgrejdani iTunes (izgleda moćno) i set top box ... i naravno filmovi ...

vrlo dobar 4

G.
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 12.09.2006 19:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a damn Evil or Very Mad htio sam neki mali widescreen nano...

this will have to do...

sve 5 Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 12.09.2006 23:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve je to super, ali recite mi tko bi gledao cjelovečerni film na malom iPod nano ekranu??! Pa čak i da je widescreen! Rolling Eyes

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 12.09.2006 23:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jurka wrote:
sve je to super, ali recite mi tko bi gledao cjelovečerni film na malom iPod nano ekranu??! Pa čak i da je widescreen! Rolling Eyes


ma to mu i nije namjena, gledas serije na tome kad ides na u grad/na posao/fax, da ne gledas smece od reklama koje stavljaju na telki, ja ne kuzim ni tko bi gledao "cjelovecernji" Very Happy film na onim portable dvd playerima, to mi isto nije gust, al za podcaste, serije i to ipod je odlicno rjesenje (sam da je taj velki ekran)...

a to forsanje filmova za onaj 2,5" ekran je idiotizam, ovo sto su sa tv serijama poceli tu su trebali i stat - ovo je muznja love Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 12.09.2006 23:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam vrlo zadovoljan updateom.
30gb ipoda za 250baksa je super deal.. jos da je priblizno tako kod nas. al jebiga.

very pleased inace.
i JAKO jako volim firme sa jednostavnom ponudom, drago mi je bilo kad su pojednostavili vec prije. mrzim kada postoji 40 modela necega, jako to nema smisla.

post pictures!!!1.

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 13.09.2006 00:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

novi šafl je super

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 13.09.2006 11:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
novi šafl je super


ok je al meni je bio draži stari jer je služio i kao memory stick ... za ovaj će valda trebati nositi kabel?

filmovi su za gledanje na telki ... zato su i predstavili set top box (aka iTV) doduše dostupan početkom godine na koji će se streamati film koji kupiš na iTunsima u HD ili dvd kvaliteti ... form factor je isti kao mini mac ali upola tanji (kontam da će biti stackable) ...



more pics:
http://www.ilounge.com/index.php/ipod/review/apple-computer-itv-tentative-name-media-server/

G.
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 13.09.2006 12:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kul, itunesi su napokon dobili gapless playback...
samo još fali firmware koji će to omogućiti i ipodu.
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 13.09.2006 19:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
kul, itunesi su napokon dobili gapless playback...
samo još fali firmware koji će to omogućiti i ipodu.


koliko sam skužio to je do iTunes softwarea ... iPod (barem gen5) bi trebao podržavati to i par sitnica ... nove brightness postavke itd ... u svakom slučaju novi firmware će bit dostupan preko soft updatera ako već nije ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 15.09.2006 17:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
koliko sam skužio to je do iTunes softwarea ... iPod (barem gen5) bi trebao podržavati to i par sitnica ... nove brightness postavke itd ... u svakom slučaju novi firmware će bit dostupan preko soft updatera ako već nije ...

aaahhhh...
nema novog firmwarea. sinoć sam napravio standardni update ipoda u novim itunesima, krenuo pješice doma, pustio hospitalised... i... nema gapova... sve radi... fino i glatko... ahhhhh...
moram priznat da su mi zasuzile oči. jedina zamjerka koju sam imao spram ipoda je nestala.

dakle, ipod (barem video) sada službeno podržava gapless playback.
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 15.09.2006 20:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
grzzi wrote:
koliko sam skužio to je do iTunes softwarea ... iPod (barem gen5) bi trebao podržavati to i par sitnica ... nove brightness postavke itd ... u svakom slučaju novi firmware će bit dostupan preko soft updatera ako već nije ...

aaahhhh...
nema novog firmwarea. sinoć sam napravio standardni update ipoda u novim itunesima, krenuo pješice doma, pustio hospitalised... i... nema gapova... sve radi... fino i glatko... ahhhhh...
moram priznat da su mi zasuzile oči. jedina zamjerka koju sam imao spram ipoda je nestala.

dakle, ipod (barem video) sada službeno podržava gapless playback.


eto viiš Smile

baš gledam ovaj zune od microsofta i malo mi je smiješan ovaj pokušaj microsofta ... sad ispada da ih je apple uspio potući u i cijeni (249 baksa za 30Gb umisto 299 koliko je prije koštao iPod i koliko je microsoft mislio naplatiti zune ...)

nervira me sad što ne mogu do cd arta ako nisam registriran na iTunes ... a ne mogu se registrirati jer sam u hrvatskoj ... a baš sam htio testirati kako izgleda vrtiti ove covere ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 15.09.2006 22:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
nervira me sad što ne mogu do cd arta ako nisam registriran na iTunes ... a ne mogu se registrirati jer sam u hrvatskoj ... a baš sam htio testirati kako izgleda vrtiti ove covere ...

postoje drugi softwarei koji ti skeniraju stanje foldera i nadju missing cover art.....
pa ono, searchaj malo (neznam za maca)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 15.09.2006 22:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
postoje drugi softwarei koji ti skeniraju stanje foldera i nadju missing cover art.....
pa ono, searchaj malo (neznam za maca)

meni najdraži:
http://www.gfxworld.org/index.php?categoryid=9&p2000_articleid=302
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 15.09.2006 23:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
blackduke wrote:
postoje drugi softwarei koji ti skeniraju stanje foldera i nadju missing cover art.....
pa ono, searchaj malo (neznam za maca)

meni najdraži:
http://www.gfxworld.org/index.php?categoryid=9&p2000_articleid=302

eto gg :)

(btw grzii, mene je isto ful iritiralo kaj se nemozemo na itunes regat.. al su me sad natjerali da si sredim music folder, updateam sa album arteom i tak :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 15.09.2006 23:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je, naša sam par, al problem je što su slike uglavnom u nižoj rezi nego što bi bilo poželjno ... neznam u kojoj su rezi slike na iTunesu doduše ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group