Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
stranica nije na sredini ako nema sadržaja

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
davorr



Joined: 10 Aug 2006
Posts: 82
Location: Vž / Ka

PostPosted: 06.09.2006 20:42    Post subject: stranica nije na sredini ako nema sadržaja Add user to your forum ignore list Reply with quote

eh taj css Smile sami delikatni problemi

struktura stranice je
1head
2content
2.1. sidebar
2.2. main_content
3footer

događa mi se kada sadržaj stranice ne zauzima cijeli ekran da se stranica pomiče za nekoliko pixela u desno. ako nafilam 2.1 ili 2.2 sa sadržajem opet se vraća na sredinu.
?

edit:
mislim da je u pitanju margina kod definiranja containera.
marginu sam definirao: margin: 0px auto; da dobijem poravnanje na sredinu.
ako malo eksperimentiram i stavim margin: 0px 0px; poravnanje će biti lijevo i stranica neće biti pomaknuta u desno za nekoliko px.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
ON AIR
Guest





PostPosted: 06.09.2006 21:03    Post subject: Reply with quote

MARGIN: 0px auto
ok?
Back to top
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 06.09.2006 21:43    Post subject: Re: stranica nije na sredini ako nema sadržaja Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda ti se to ucini da se pomakne zbog scrollbara koji se pojavi desno? ako sam dobro skuzila

davorr wrote:
eh taj css Smile sami delikatni problemi

struktura stranice je
1head
2content
2.1. sidebar
2.2. main_content
3footer

događa mi se kada sadržaj stranice ne zauzima cijeli ekran da se stranica pomiče za nekoliko pixela u desno. ako nafilam 2.1 ili 2.2 sa sadržajem opet se vraća na sredinu.
?

edit:
mislim da je u pitanju margina kod definiranja containera.
marginu sam definirao: margin: 0px auto; da dobijem poravnanje na sredinu.
ako malo eksperimentiram i stavim margin: 0px 0px; poravnanje će biti lijevo i stranica neće biti pomaknuta u desno za nekoliko px.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
davorr



Joined: 10 Aug 2006
Posts: 82
Location: Vž / Ka

PostPosted: 06.09.2006 22:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ON AIR - tako i koristim
@abeja - Laughing istina, ovaj glupi post uzrokovan je ne znam... možda previše buljim u ovaj glupi monitor.

nego kad smo već kod tog pitanja smeta mi kada jedan stranica ima scrool a druga nema. da li da ostavim tako ili ?? viš IE mi uvijek ima zamrznut scrool tako da se to ne deševa. prva mana firefoxa Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 06.09.2006 22:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

davorr wrote:
@ON AIR - tako i koristim
@abeja - Laughing istina, ovaj glupi post uzrokovan je ne znam... možda previše buljim u ovaj glupi monitor.

nego kad smo već kod tog pitanja smeta mi kada jedan stranica ima scrool a druga nema. da li da ostavim tako ili ?? viš IE mi uvijek ima zamrznut scrool tako da se to ne deševa. prva mana firefoxa Crying or Very sad


ma neznam..meni to ne smeta...ali da...bilo bi mozda elegantnije da je "zamrznut" kako kazes.
Mozda postoji neko rjesenje..ja ga neznam:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 07.09.2006 02:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Code:
html { height: 100%; margin: 0 0 1px; }

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
davorr



Joined: 10 Aug 2006
Posts: 82
Location: Vž / Ka

PostPosted: 07.09.2006 17:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala maratz car si
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group