Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Dual quad-core mac

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 14.09.2006 09:38    Post subject: Dual quad-core mac Add user to your forum ignore list Reply with quote

Idealno za speed freakove i tehno fetišiste:
http://www.anandtech.com/mac/showdoc.aspx?i=2832&p=6
Back to top
View user's profile Send private message
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 14.09.2006 09:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

radim na njemu vec. nije lose, mada pc je pc

_________________
ideas are all that you need | www.ideaisall.com
brainstorming magazine | use the brain to get ideas | www.brainstorming.ba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 14.09.2006 10:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wxyzrusmir wrote:
radim na njemu vec. nije lose, mada pc je pc


S obzirom da postoji samo jedan, i to od prekjučer, rekao bih da si se malo zajebunio.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 14.09.2006 11:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moja greska dual core G5. vise neznam ni na cemu radim jer nisam ljubitelj mac-a nikako.
natjeran sam to jeste prinudjen da radim na tim masinama i vjeruj mi nikad necemo bit prijatelji heheh

_________________
ideas are all that you need | www.ideaisall.com
brainstorming magazine | use the brain to get ideas | www.brainstorming.ba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 18.09.2006 20:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wxyzrusmir wrote:
moja greska dual core G5. vise neznam ni na cemu radim jer nisam ljubitelj mac-a nikako.
natjeran sam to jeste prinudjen da radim na tim masinama i vjeruj mi nikad necemo bit prijatelji heheh


zasto onda pises u mac forumu?

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 18.09.2006 22:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vidio neki dan ... dobro je znati da je upgrade path vjerojatno lakši nego je bio ...

@wzyz ... čisto me zanima što te smeta konkretno na hardweru ili softweru ... meni je koma kad moram na pc sisti, kontam uglavnom stvar navike i estetike, pa me zanimaju razlozi kad je obratna situacija ...

btw danas sam instalirao FC pro cili paket nekoj školi (posao od kojih 4 sata ... 45 Gb aplikacija) pa sam čitao malo: Apple Confidential 2.0: The Definitive History of the World's Most Colorful Company ... koji show Smile najbolji mi je dio sa carl saganom- butt head astronomer...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 18.09.2006 23:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hardware nije frka. mislim isti je kao i pc. smetaju mi neke aplikacije a najvise mi smeta boss koji se kurci sa macovima. produktivnost kompletnog dizajn tima je opala za nekih 50 % sto ce da kosta firmu u brzini i poslu.

nervira me isto tako nasi karakteri. muku mucimo sa čćšđž. corel nepodrzava ostale aplikacije kako imse cefne. u tome je bit svega. kad radim za nekog klijenta moram da mu preradim fontove da bi imao te karaktere. dobije G5 dual core i nece da instaliraju win kao poidrsku jer je studio radio cijelo vrijeme na pc i corelu 11 i 12
ilustrator nekoristi niko kod nas, sad sam prinudjen da radim sa njim

bezveze. ostale aplikacije nisu lose iste su kao i na pc. kratice se daju podesiti.
hmmm sta me jos nervira. ja godinama radim na pc i brzi sam na njemu. znam ga udusu. druga stavr postavili su nam mac-ov server koji je karina. nedozvoljava dodavanje aplikacija u dock bez dozvole administratora. jutros sam poludio zbog toga. imam debila kao it managera koji ni sam nezna da se potpise kako treba. sta da ti kazem jos.


fuck mac.

_________________
ideas are all that you need | www.ideaisall.com
brainstorming magazine | use the brain to get ideas | www.brainstorming.ba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 19.09.2006 09:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

..... zvucis ko kinezi kaj se svjetskom trzistu kurce svojim autima
Back to top
View user's profile Send private message
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 19.09.2006 09:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nema ovo nikakve veze sa kurcenjem . ako imas sta pametno da kazes onda reci.

_________________
ideas are all that you need | www.ideaisall.com
brainstorming magazine | use the brain to get ideas | www.brainstorming.ba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 19.09.2006 09:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wxyzrusmir wrote:
hardware nije frka. mislim isti je kao i pc. smetaju mi neke aplikacije a najvise mi smeta boss koji se kurci sa macovima. produktivnost kompletnog dizajn tima je opala za nekih 50 % sto ce da kosta firmu u brzini i poslu.

nervira me isto tako nasi karakteri. muku mucimo sa čćšđž. corel nepodrzava ostale aplikacije kako imse cefne. u tome je bit svega. kad radim za nekog klijenta moram da mu preradim fontove da bi imao te karaktere. dobije G5 dual core i nece da instaliraju win kao poidrsku jer je studio radio cijelo vrijeme na pc i corelu 11 i 12
ilustrator nekoristi niko kod nas, sad sam prinudjen da radim sa njim

bezveze. ostale aplikacije nisu lose iste su kao i na pc. kratice se daju podesiti.
hmmm sta me jos nervira. ja godinama radim na pc i brzi sam na njemu. znam ga udusu. druga stavr postavili su nam mac-ov server koji je karina. nedozvoljava dodavanje aplikacija u dock bez dozvole administratora. jutros sam poludio zbog toga. imam debila kao it managera koji ni sam nezna da se potpise kako treba. sta da ti kazem jos.


fuck mac.

znači, na macu te smeta:
1. to što nije pc,
2. to što nemaš fontove sa hr znakovima,
3. to što ne znaš raditi u illustratoru,
4. to što imaš debila kao it managera.

sjajno.
fuck mac.


btw, ikone u dock ne možeš dodati zbog ograničenje na accountu. to nema veze sa osx serverom (koji si tako stručno recenzirao).
Back to top
View user's profile Send private message
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 19.09.2006 10:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam samo dao svoje misljenje. k a to misljenje djele svi dizajneri u firmi.

_________________
ideas are all that you need | www.ideaisall.com
brainstorming magazine | use the brain to get ideas | www.brainstorming.ba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 19.09.2006 11:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma pustimo ga ljudi... nek zivi u neznanju... neka mu njegovi virusi, adawarei, spyweari, regystry i ostala cuda PC svijeta... I taj svemocni os... XP... ma cudo... cudo od softvera...

Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 19.09.2006 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wxyzrusmir wrote:
ja sam samo dao svoje misljenje. k a to misljenje djele svi dizajneri u firmi.


velika vecina pravih dizajnera (stvarno dizajnera, ljudi koji se profesionalno bave dizajnom) preziru PC
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 19.09.2006 12:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gaston wrote:
wxyzrusmir wrote:
ja sam samo dao svoje misljenje. k a to misljenje djele svi dizajneri u firmi.


velika vecina pravih dizajnera (stvarno dizajnera, ljudi koji se profesionalno bave dizajnom) preziru PC


"Preziru" je malo preoštra riječ i nije joj tu mjesto. Sjetimo se što simbolizira odgrižena jabuka.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 20.09.2006 12:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wxyzrusmir wrote:
hardware nije frka. mislim isti je kao i pc. smetaju mi neke aplikacije a najvise mi smeta boss koji se kurci sa macovima. produktivnost kompletnog dizajn tima je opala za nekih 50 % sto ce da kosta firmu u brzini i poslu.

nervira me isto tako nasi karakteri. muku mucimo sa čćšđž. corel nepodrzava ostale aplikacije kako imse cefne. u tome je bit svega. kad radim za nekog klijenta moram da mu preradim fontove da bi imao te karaktere. dobije G5 dual core i nece da instaliraju win kao poidrsku jer je studio radio cijelo vrijeme na pc i corelu 11 i 12
ilustrator nekoristi niko kod nas, sad sam prinudjen da radim sa njim

bezveze. ostale aplikacije nisu lose iste su kao i na pc. kratice se daju podesiti.
hmmm sta me jos nervira. ja godinama radim na pc i brzi sam na njemu. znam ga udusu. druga stavr postavili su nam mac-ov server koji je karina. nedozvoljava dodavanje aplikacija u dock bez dozvole administratora. jutros sam poludio zbog toga. imam debila kao it managera koji ni sam nezna da se potpise kako treba. sta da ti kazem jos.


fuck mac.


ako imaš g5 onda nemoš instalirati windowse ...

nije mi jasno zašto su vam kupili macove ako radite u corelu ... btw moje mišljenje o corelu nije baš sjajno, al corel nije aplikacija koja je ikada na macu radila kako treba, imaš illustrator koji je uglavnom bolja aplikacija.

hrvatski fontovi rade na macu.

ove druge stvari su čisto stvar navike ... kad se navikneš na mac (i illustrator) povratak na pc/corel kombinaciju će ti biti koma. i mislim da je normalno da vam je produktivnost pala kad se neznate služti novim alatima ... kad naučite biti ćete brži ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 20.09.2006 14:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bond wrote:
I taj svemocni os... XP...

Smile


e al sad dolazi windows vista Laughing Laughing Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=3QdGt3ix2CQ
Back to top
View user's profile Send private message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 20.09.2006 15:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:

e al sad dolazi windows vista Laughing Laughing Laughing


znas ono... isto njesra, drugo pakovanje... Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 20.09.2006 15:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:


e al sad dolazi windows vista Laughing Laughing Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=3QdGt3ix2CQ


Laughing Laughing Laughing
care... tek sam sad vidio link Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group