Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
wannabe
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
demon cleaner



Joined: 13 Sep 2006
Posts: 16

PostPosted: 15.09.2006 02:32    Post subject: wannabe Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovako...
htel bi nesto radit..tocnije web sajtove (lol...ispricavam se na ovako smijesnom uvodu)... nego...i gledam ja tako na moj-posao.net i nadjem par ponuda i svugdje traze reference...bar pet...zaboga... imam nekaj kaj sam napravil...ali pet? to je malo previshe...
pa, sad...
da li mozda znate...na koji nacin da ja natucem te reference (glede web-dizajna i nesto malo asp-a ako je nuzno)?
i da li znate za josh koje mjesto za trazenje poslova te vrste osim vec navedene web-lokacije?

_________________
Midnight, behind the box.
I'll be the Hyena...you'll see...
Back to top
View user's profile Send private message
tubak



Joined: 14 Mar 2005
Posts: 133
Location: Istra

PostPosted: 15.09.2006 04:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
bar pet...zaboga... imam nekaj kaj sam napravil...ali pet? to je malo previshe...


Kakva su to pitanja! Ti bi htio radit, a nemas nista za pokazat, ono kao ja to znam vjerujet mi na rijec. Koji sef ce te zaposlit i onda gledat tebe kako se ucis, na njegovoj placi!

Ako imas zelju i volju za ucenjem, a nemas klijenata i konkretnih poslova siguno imas susjedu koja izraduje lutke od kukuruza, brat ti je u lokalnom harry potter udruzenju, ti si izmislio neku high-end user aplikaciju i za svih si napravio presentational web sajt, ono kao za njih, a sebi si izgradio portfolio i pokupio dodatnog iskustva..... (nadam se da si skuzio)

na kraju krajeva, ne moras raditi sajtove (iako bi to bilo najbolje), napravi samo konkretan dizajn u Photoshopu i pokazi slike.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ogirogi



Joined: 20 Oct 2005
Posts: 103

PostPosted: 15.09.2006 09:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo ja ću gađati u prazno...ja bi si htio napraviti stranicu vezano uz digitalni tisak...materijale imam (pripremam se vec jaaaaako dugo) ali ne znam ništa o webu i ne stignem. Napravi meni stranu pa ćeš imati jednu referencu Laughing evo žrtvujem se da pomognem

_________________
RESISTANCE IS FUTILE
(if < than 1 ohm)
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 15.09.2006 10:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo slusaj sto ti ogirogi predlaze Smile



ps. kontaj uvijek da covjek koji ti daje posao samo hoce vidjet tvoj potencijal i sto znas radit, nemoj mislit da morad slozit sajt za renault da bi bio faca i imao nesto u referenci.
dovoljno je ono sto znas i umijes Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ON AIR
Guest





PostPosted: 15.09.2006 11:45    Post subject: Reply with quote

keye wrote:
dovoljno je ono sto znas i umijes Smile


Rolling Eyes eh ako je vec tvoje znanje neupitno, onda lagano od vrata do vrata, kuc kuc (poput jahovinih svjedoka) pitas dali nekome trebaju usluge tvoje, a nadam se da znas i to da nepostoji taj koji se sa referencama rodio ..
Back to top
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 15.09.2006 12:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ON AIR wrote:
keye wrote:
dovoljno je ono sto znas i umijes Smile


Rolling Eyes eh ako je vec tvoje znanje neupitno, onda lagano od vrata do vrata, kuc kuc (poput jahovinih svjedoka) pitas dali nekome trebaju usluge tvoje, a nadam se da znas i to da nepostoji taj koji se sa referencama rodio ..


mislim da nisi uopce skuzio sto sam mu rekla.
ne mora imat super reference, dovoljno je da moze pokazat bilo kakve radove koje predstavljaju ono sto zna i umije.
ja kad sam nasla posao nisam imala mozda jedan gotov sajt ali sam imala brdo skica i ideja koje su se covjeku svidjele.
pokazi bilo sta gdje se vidi sto znas, that's all.
ako ne znas i to ce se vidjeti Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
chris



Joined: 28 Oct 2005
Posts: 151
Location: Zagreb

PostPosted: 15.09.2006 12:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni treba site...prezentacija fotografija je u pitanju...eto. Very Happy

_________________
"Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail better." S. Beckett
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 15.09.2006 13:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

chris wrote:
meni treba site...prezentacija fotografija je u pitanju...eto. Very Happy
ja i sinke ti napravimo za velke pare Very Happy

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 15.09.2006 14:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vec je par ljudi doslo ovdje sa istim problemom, pa procitaj sto smo njima rekli:
http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=5355
http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=6146

gl Wink

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
chris



Joined: 28 Oct 2005
Posts: 151
Location: Zagreb

PostPosted: 15.09.2006 14:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gOrangutan wrote:
chris wrote:
meni treba site...prezentacija fotografija je u pitanju...eto. Very Happy
ja i sinke ti napravimo za velke pare Very Happy


ha, pravog ste našli! Very Happy nemam ja tih para. Wink

_________________
"Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail better." S. Beckett
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 15.09.2006 14:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja i gale ti napravimo za šteku ronhill lightsa Wink

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 15.09.2006 14:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shuba wrote:
ja i gale ti napravimo za šteku ronhill lightsa Wink


prebrzo spustas cijenu Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ogirogi



Joined: 20 Oct 2005
Posts: 103

PostPosted: 15.09.2006 14:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto...imas već 2 ozbiljne "mušterije" Very Happy + moguće suradnike s kojima ćeš kompenzirati u cigama

_________________
RESISTANCE IS FUTILE
(if < than 1 ohm)
Back to top
View user's profile Send private message
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 15.09.2006 14:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

chris wrote:
gOrangutan wrote:
chris wrote:
meni treba site...prezentacija fotografija je u pitanju...eto. Very Happy
ja i sinke ti napravimo za velke pare Very Happy


ha, pravog ste našli! Very Happy nemam ja tih para. Wink
XEXE onda kompenzacija za jedan makro objektiv za CANON A1 Razz ...100 mm molim

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ON AIR
Guest





PostPosted: 15.09.2006 15:16    Post subject: Reply with quote

chris wrote:
meni treba site...prezentacija fotografija je u pitanju...eto. Very Happy

naucis me fotkati i imas sajt od mene, oko za oko, pasta za zube ..
Back to top
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 15.09.2006 15:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ON AIR wrote:
[
naucis me fotkati i imas sajt od mene, oko za oko, pasta za zube ..


http://www.youtube.com/watch?v=uyDd6_nkWtI
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
ON AIR
Guest





PostPosted: 15.09.2006 19:25    Post subject: Reply with quote

:cosmos: wrote:
http://www.youtube.com/watch?v=uyDd6_nkWtI

nije smijesno !
Back to top
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 15.09.2006 21:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ON AIR wrote:
chris wrote:
meni treba site...prezentacija fotografija je u pitanju...eto. Very Happy

naucis me fotkati i imas sajt od mene, oko za oko, pasta za zube ..


jednostavno je. okrenes aparat prema onome sta zelis slikat i kliknes. mogu ja dobit sajt?

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 15.09.2006 22:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ON AIR wrote:
:cosmos: wrote:
http://www.youtube.com/watch?v=uyDd6_nkWtI

nije smijesno !

word
glupo je ismijavati se ljudima koji nemaju ni uvjeta za život, a kamoli da školuju djecu...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 15.09.2006 22:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ej djeco, iz filmica se trebala izvuci pouka Smile

a to za djecu, jebiga,, svako se snalazi na svoj nacin
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
demon cleaner



Joined: 13 Sep 2006
Posts: 16

PostPosted: 16.09.2006 01:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tubak wrote:

Kakva su to pitanja! Ti bi htio radit, a nemas nista za pokazat, ono kao ja to znam vjerujet mi na rijec. Koji sef ce te zaposlit i onda gledat tebe kako se ucis, na njegovoj placi!

imam ja nekaj za pokazat, ali velim da to nije pet komada...imam recimo tri koji su bash xhtml i css valid...a ostale niti necu stvaljt ko referencu kad su to prosle stvari (tablice-lame-dizajn)...
tubak wrote:

Ako imas zelju i volju za ucenjem, a nemas klijenata i konkretnih poslova siguno imas susjedu koja izraduje lutke od kukuruza, brat ti je u lokalnom harry potter udruzenju, ti si izmislio neku high-end user aplikaciju i za svih si napravio presentational web sajt, ono kao za njih, a sebi si izgradio portfolio i pokupio dodatnog iskustva..... (nadam se da si skuzio)

e...to sam i pocel radit...napravil sam nekim ljudima koje poznam sajt za apartmane za par litri domaceg vina ili protuvrijednost u filanim paprikama kad dojdem na more...
a inache...buduci da zivim na selu (da, lol...) bash i nema ovdje puno prilika za radit stranice ljudima kad niti sami ne znaju da internet postoji (ovo na zalost nije pretjerivanje)...
tubak wrote:

na kraju krajeva, ne moras raditi sajtove (iako bi to bilo najbolje), napravi samo konkretan dizajn u Photoshopu i pokazi slike.

Very Happy jako dobro...uopce to nisam gledal na taj nacin to...istina...

nel`chee wrote:
slusaj, ajd ti najprije svoj web zavrsi. ne valjda ti se petljat u druge poslove dok tvoje nije gotovo..

dobar savjet... Very Happy sad za sebe chak i nekaj radim...nesto totalno apsurdno...lol

_________________
Midnight, behind the box.
I'll be the Hyena...you'll see...
Back to top
View user's profile Send private message
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 16.09.2006 10:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Klineru: izmisli firmu, izmisli simple logač, pukni dummy text, dizajniraj, kodiraj. Ak ti je to dosadno, zamisli da te imaginarni klijent davi i da neće tvoju lijepu plavu nego zelenu. Neće navigacju desno, nego lijevo. Fino to zglancaš i imaš referencu više.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 16.09.2006 11:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

red wrote:
Ak ti je to dosadno, zamisli da te imaginarni klijent davi i da neće tvoju lijepu plavu nego zelenu.

CARE!!11

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 16.09.2006 11:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Smile

Malo se zezam, ali mislim najozbiljnije, da ne bi bilo zabune. Nema posla? OK, izmisli nekaj i radi. Kolko vremena i truda uložiš, it's up to you.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
demon cleaner



Joined: 13 Sep 2006
Posts: 16

PostPosted: 17.09.2006 01:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

red wrote:
Klineru: izmisli firmu, izmisli simple logač, pukni dummy text, dizajniraj, kodiraj. Ak ti je to dosadno, zamisli da te imaginarni klijent davi i da neće tvoju lijepu plavu nego zelenu. Neće navigacju desno, nego lijevo. Fino to zglancaš i imaš referencu više.

ah..samo sam cekal da mi se javish
nu...ma nema problema... mozda bum delal za ogirogija...pa bumo vidli...a usput i kombiniral za sebe nekaj...

_________________
Midnight, behind the box.
I'll be the Hyena...you'll see...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group