Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
vip & carnet

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
demon cleaner



Joined: 12 Sep 2006
Posts: 16

PostPosted: 19.09.2006 01:00    Post subject: vip & carnet Add user to your forum ignore list Reply with quote

here's the story...
meni treba u zagrebu u stanu (iznajmljenom) nesto brze od modemske veze, a adsl ne dolazi u obzir zbog komplikacija sa gazdom...
i sad..ja naso da vip u posebnoj ponudi u suradnji sa carnetom nudi u pola cijene bezicni internet (vodafon mobile connect)...paket od 128 mb 45kn ili paket od 512 95kn i josh kartica 0,91kn (ili tako nesto)..
pa da pitam prije nego uzmem...dal ima netko iskustva s tim? mislim kakva je veza, dal divovske betonske zgrade jako utjechu na vezu i to...stan je konkretno na prvom katu unutar zgrade socijalistickog tipa kad se sve radilo od betonskih blokova..

_________________
Midnight, behind the box.
I'll be the Hyena...you'll see...
Back to top
View user's profile Send private message
ogirogi



Joined: 20 Oct 2005
Posts: 103

PostPosted: 19.09.2006 10:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Yo!
Ima moj kolega na poslu to...on si je kupio adapter karticu za to, pa to ima u obicnom kompu. Kaze da mu zgrada ima pun k... debele zidove i da mu je uvijek na 2 crtice signal i da super radi. To je odlicno rjesenje za izbjegavat probleme sa gazdom ali mislim da ti i onaj njihov vodafone homebox nije uopce los...dobijes za 150 kn pretplate 150 min razgovora i 1gb prijenosa podataka brzinom od 384 kbit/s samo ne znam tocno uvjete za to...procitaj na stranici ili ih zvrcni

_________________
RESISTANCE IS FUTILE
(if < than 1 ohm)
Back to top
View user's profile Send private message
demon cleaner



Joined: 12 Sep 2006
Posts: 16

PostPosted: 19.09.2006 12:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prije zaboravio stavit...o tome ovdje..
josh ne znam dal bi uzel 128 ili 512...

a ovo..vodafon homebox...ne treba mi bash sve to...mislim razgovori i slicno...a i cijena je onda visha naravno...
jer ipak placm racune za net i kod kuce i u stanu u zagrebu..pa sad..

_________________
Midnight, behind the box.
I'll be the Hyena...you'll see...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group