Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
image hosting
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
cindreta



Joined: 10 Dec 2004
Posts: 30

PostPosted: 19.09.2006 16:05    Post subject: image hosting Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm...samo bude blagi sada
http://www.imput.net
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 19.09.2006 16:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Server not found

Firefox can't find the server at www.imput.net.

* Check the address for typing errors such as
ww.example.com instead of
www.example.com

* If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.

* If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
that Firefox is permitted to access the Web.

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
cindreta



Joined: 10 Dec 2004
Posts: 30

PostPosted: 19.09.2006 16:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stari sorry al sve radi čovječe ja derem sada i sa firefoxom i operom i ieom...evo još jednom
http://www.imput.net/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 19.09.2006 16:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kod mene ne radi

_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mturkov5



Joined: 24 Mar 2006
Posts: 216
Location: Rijeka

PostPosted: 19.09.2006 16:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imaš, previše praznog prostora, malo to stisni...

Last edited by mturkov5 on 21.09.2006 07:47; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 19.09.2006 16:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To je vrlo jednostavno za napraviti... No problem...

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Anchy



Joined: 23 Jun 2005
Posts: 38
Location: Zagreb

PostPosted: 19.09.2006 16:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ni kod mene ne radi.... Confused
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
cindreta



Joined: 10 Dec 2004
Posts: 30

PostPosted: 19.09.2006 16:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ mturkov5 oke znam to popunit ću ja to uskro sada kada zavšim registraciju usera i galerije i tak sve to.

@ostali kojima ne radi ne moguće jer evo kunem se ja sam tu stalno na netu i stalno na tom sajtu a i prema ostalima koje znam sam pito da vide sve radi
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 19.09.2006 17:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Blješti ova gej boja, gore nego moj fashion.dot.hr.
Smile)

Last edited by Adrian on 19.09.2006 17:46; edited 1 time in total

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vicevi



Joined: 10 Mar 2006
Posts: 132

PostPosted: 19.09.2006 17:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
Blješti ova gej boja, gore nego moj fashion.hr.
Smile)


...ali svejedo cu ga koristiti, tj. vec jesam, samo zato sto je domace Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 19.09.2006 17:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

boju il fashion?

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cindreta



Joined: 10 Dec 2004
Posts: 30

PostPosted: 19.09.2006 17:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da vas pitam za stručno mišljenje, da li mislite da bih trebali napraviti recimo prive i public upload slike tako da onaj tko želi da se njegova slika vidi bude svima dostupna a onaj tko ne ostaje samo za njega? pitanje je sad.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 19.09.2006 18:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pitanje je sad... Zasto uopce radis taj servis?To je lagano napraviti i imas vec brdo takih na netu...

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cindreta



Joined: 10 Dec 2004
Posts: 30

PostPosted: 19.09.2006 18:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zašto to radim da znam da ih ima puno,svjestan sam, ali nema još u hrvatskoj zašto imamo 3 blog servisa kad ih u svijetu ima mali milijun, može stari ti napravi onda još bolje od ovaga pa nas potci, mi s ovime nismao gotovi verzja dva se već sprema sa nekim stvarima koje milim da nijedan image host nema..ne znam vidjet ću kako bude išlo ako ne šta sve skupa sam platio cijenu domene tako da nisam puno u gubitku. iako hvala na savjetu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
ylodi



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 90

PostPosted: 19.09.2006 18:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Na naslovnici u najavi piše prvi Hrvatski image hosting site, ali to nije točno. Postoji najmanje jedan takav servis (Blogspremnik), a možda ih ima i više..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ON AIR
Guest





PostPosted: 19.09.2006 18:39    Post subject: Reply with quote

kao prvo i osnovno domena ti je odron, zatim kao što neko već reče boje su hej gej, uglavnom loše viđenje druge dimenzije weba, uglavnom malo više truda na samom izgledu i brandu nebi nikome škodilo, a naravno je da su neophodne opcije tip public ~ private ..
sve u svemu sajt bi trebao i nadam se da će imati pozitivnu budućnost, mnogo sreće ..
Back to top
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 19.09.2006 19:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cindreta wrote:
Zašto to radim da znam da ih ima puno,svjestan sam, ali nema još u hrvatskoj zašto imamo 3 blog servisa kad ih u svijetu ima mali milijun, može stari ti napravi onda još bolje od ovaga pa nas potci, mi s ovime nismao gotovi verzja dva se već sprema sa nekim stvarima koje milim da nijedan image host nema.. [...]

čudo koliko pravopisnih pogrešaka čovjek može uvaliti u samo jednu rečenicu.

kolor shema je pregay čak i za mene Confused
podržava samo 4 image formata, dok drugi podržavaju ico, swf, a i ne-slikovne fileove (npr blogspremnik).
nekako mislim da ostajem pri photobucket-u.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 19.09.2006 20:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...još uvijek ne radi... Cool ...ne, niti jedan brauzer ju ne otvara...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 19.09.2006 21:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Inace ne koristim takve servise pa necu ni ovaj, ali za razliku od drugih ovaj djeluje vrlo neozbiljno.
Pravila koristenja su, najblaze receno, vrlo nespretno srocena i puna pravopisnih pogresaka. Kada disejblam css stalno mi se vrti "podizem sliku" flash, loading gif, uglavnom bez stila stranica je stvarno "bez stila".

Kad kliknem na "Uploadaj svoju sliku", a nista ne odaberem, kaze :

Morate odabrati datoteku pritiskom an "Browse" dugme.
Morate se složiti s Pravila Korištenja.

Cudan neki jezik.

Ona tri nazubljena gumba (upload, get codes i share) necu ni komentirati.

Uglavnom imam dojam da je sve sklepano nabrzinu i uopce mi ne ulijeva povjerenje kao pouzdan servis za koristenje.
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 19.09.2006 21:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda je do providera, to se zna dogoditi. ja sam na T-com DSL Confused

btw, osim sto nije tocno da ste prvi, ovo zvuci kao "mozda smo losi ali bar smo prvi" - dakle, malo se vise potrudite prije nego pustite stranicu u promet, nema vam se zasto zuriti.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 19.09.2006 21:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
Blješti ova gej boja, gore nego moj fashion.dot.hr.
Smile)



Notice: Undefined index: User in /var/www/virtual/fashion.hr/htdocs/app/app_controller.php on line 61

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/virtual/fashion.hr/htdocs/app/app_controller.php:61) in /var/www/virtual/fashion.hr/htdocs/cake/libs/session.php on line 134

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/virtual/fashion.hr/htdocs/app/app_controller.php:61) in /var/www/virtual/fashion.hr/htdocs/cake/libs/session.php on line 134

Notice: Undefined index: User in /var/www/virtual/fashion.hr/htdocs/app/app_controller.php on line 61

_________________
ideas are all that you need | www.ideaisall.com
brainstorming magazine | use the brain to get ideas | www.brainstorming.ba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 19.09.2006 22:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U cijeloj toj priči mislim da je najmanje bitno koji ste po redu ...
Kvaliteta je apsolutno najbitnija ...
ne bi da vas obeshrabrujem, al znate onu narodnu: prvi mačići se u vodu bacaju ...

meni to sve skupa amaterski izgleda
em ti nazubljeni veliki gumbi
em tu mač te gej boje
okvir mi se nikako ne sviđa

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 19.09.2006 22:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

samo da skrenem paznju na tren, prvi hrvatski image hoster je http://www.imagesforme.com/

[/frajer]

:)))

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cindreta



Joined: 10 Dec 2004
Posts: 30

PostPosted: 19.09.2006 22:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dakako dako..hvala,hvala sve ćemo što prije ispraviti. Naime nas je jako malo nas smo dvojica od toga je jedan radio sve i da bili smo brzopleti samo da to okačimo gore tako da desilo se što se desilo...pokušat ću u roku ovih par dana rješiti boje...sada bih molio da li netko ima kakv prijedlog,što bi vi voljeli vidjeti i što bi Vam pasalo? znam da ovo zvuči opasno mogu i sam boje izabrati ali želim baš da to bude netko odavde. Što se tiče slovnih grešaka sada sam dao rofesoru hrvatskog nek to ispravlja....zatim što je nelche rekla da joj je malo tipa,naime kada sam to pravio ubacio sam u "cms" i opciju za pdf,zip i swf no to sam poisključivao jer sam mislio da sam image hosting a ne rapidshare..da a za ico format sam totalno zaboravio...ispričavam se zbog grešaka i svega, a sada da li netko vidi potencijal u tome i u kojem smjeru boja da to rješim...hvala puno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
demon cleaner



Joined: 12 Sep 2006
Posts: 16

PostPosted: 20.09.2006 00:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

khm...ovaj...ne znam dal su to drug primjetili..ali...nekaj fali na pocetku koda...nesto kao doctype Confused
a i ostatak koda..zaboga... Rolling Eyes

_________________
Midnight, behind the box.
I'll be the Hyena...you'll see...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group