Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
image hosting
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
robot



Joined: 23 Feb 2006
Posts: 29
Location: Ogulin

PostPosted: 20.09.2006 09:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

promijeni boju.
i kad već stavljaš "CSS Valid", potrudi se da barem nemaš "Errors" odnosno da uistinu bude "CSS Valid"
BTW prijedlog: ako je već "prvi" hrvaCki imidž hosting nek' barem bude na hrv.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 20.09.2006 10:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni šljaka ... OK koliko sam stigao vidjet, mislim da ima ovakav servis smisla i u Hrvata i ako ih je hrpa već na netu sa 100put boljim opcijama ... neka Wink

što se tiče vizualnog dijela...
- učini nešto sa slikom u header-u, loša je totalno (ko ulje na platnu Smile ) ...mislim to ti je gotovo jedina grafika na siteu pa nek bude OK
- boje su po meni malo prekričave i kako bi neki reklli gay ... svakako trebaju biti svijetle i vesele bojice ali malo si ga po meni fulao
- rub na gumbima u sredini ... uhhh oni su mi totalno čudni ...OK kaj su veliki nego taj njihov hover (gore dole) mene probija
- malo dosljednosti na site-u ... KONTAK FORMULAR ti je koma ... znam da je to servis i treba sve biti čisto i jasno ko suza ...ali ipak treba imati neki ton koja se proteže kroz cijeli site..

aj cja

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
cindreta



Joined: 10 Dec 2004
Posts: 30

PostPosted: 20.09.2006 11:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dajte ljudi da to rješimo što se tiče boja ima ko kava prijedlog? hvala
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 20.09.2006 13:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cindreta wrote:
Zašto to radim da znam da ih ima puno,svjestan sam, ali nema još u hrvatskoj zašto imamo 3 blog servisa kad ih u svijetu ima mali milijun, može stari ti napravi onda još bolje od ovaga pa nas potci, mi s ovime nismao gotovi verzja dva se već sprema sa nekim stvarima koje milim da nijedan image host nema..ne znam vidjet ću kako bude išlo ako ne šta sve skupa sam platio cijenu domene tako da nisam puno u gubitku. iako hvala na savjetu


Hm... Onda samo naprijed i sve ih potuci da se zna sta mi mozemo... A cuj, ja to ne radim jer za to ne dobijem gotovinu... Cool Cool

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cindreta



Joined: 10 Dec 2004
Posts: 30

PostPosted: 20.09.2006 13:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A znam da su sve danas novi a što ćeš. meni je samo smješno i sad sam shvatio da malo malo imput.net ne radi T-com dsl userima, naime evo upravo sad ne možemo pristupiti imputu sa T-com DSla. No npr sa ISDN dsla radi, na dial up vezama radi. tako da isprika svima koji koriste T-com, nismo mi krivi što se oni nadograđuju i dio njihove mreže ne radi. Zar to nije zanimljivo.hehehe

Da novci, da mislim a mora netko nekad i radit za buhe. Rolling Eyes Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group