Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
lcd monitori??? upomoc

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mia_



Joined: 06 Mar 2004
Posts: 26
Location: rovinj

PostPosted: 21.09.2006 19:46    Post subject: lcd monitori??? upomoc Add user to your forum ignore list Reply with quote

pozdrav svima,
doslo vrjeme da kupim novi monitor, i totalno sam izgubljen u moru opcija koje se nude:?
naucio sam na stare crt_ove, ali sad bi kupio lcd.....
trenutno mi je za oko zapeo dell 2407wfp Wide-Screen model...po karekteristikama i cjeni zvuci mi kao dobra investicija, ipak nista neznam o monitorima pa ako imate kakve savjete i preporuke jako dobro bi mi dosle...negdje u tom rangu monitora
a pogotovo ako ima netko tko ga koristi, kakvi su utisci????

eto svaki savjet je jako dobrodosao jer sam vec izludio citajuci i trazeci

pretezno se bavim 3d-om ali i ponesto za stampu, pa bi mi bio vazan vjeran prikaz boje, dok me igrice i video ne zanimaju (na njemu)
evo limka na dellov model:
http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&l=en&cs=19&sku=320-4335

hvala
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hugama



Joined: 24 Feb 2006
Posts: 60
Location: Varazdin

PostPosted: 18.10.2006 19:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, nasla sam nesto sto ce ti mozda pomoci u tvojoj odluci (ako nije kasno)


http://forums.cgsociety.org/showthread.php?t=418837&highlight=lcd+monitor
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group