Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Web zarada & portfolio
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
TreeZZ



Joined: 13 Feb 2004
Posts: 94
Location: Istra

PostPosted: 14.02.2004 13:59    Post subject: Web zarada & portfolio Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo jedne stranice

http://zarada.axynet.org

za nju me ne zanima recenzija jer znam da suxa dizajn (ipak napravljen je u 30 minuta)

nego zanima me za ovo

http://www.axynet.org/v3/

hvala!

_________________
axynet.org
one step closer to the end
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 14.02.2004 14:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da si uložio malo više vremena u oboje, nešto bi valjalo; ovako je loše.

barem meni...

---
(promijenio bezobraznu izjavu Embarassed )

Last edited by edgar on 15.02.2004 15:26; edited 2 times in total

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
TreeZZ



Joined: 13 Feb 2004
Posts: 94
Location: Istra

PostPosted: 14.02.2004 14:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prema tvome odgovoru shvatio sam da pises iz neke mrznje...vjerojatno prouzokovane mojom temom ali nije mi bitno...hvala na primjedbi!

_________________
axynet.org
one step closer to the end
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 14.02.2004 16:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se ne svidja onaj uzorkovani background (na 2. sajtu, prvog nisam pogledao), a na shoutboxu se ne vidi scrollbar pa ne znam kolko moram skrolat do dolje da postam ista (ovo me jako zivcira). inace je sajt pregledan, nista posebno ali nije ni smece kako je to edgar strucno i argumentirano objasnio.
od 1-10, 4 za trud, vjerovatno mozes bolje od toga.
Back to top
View user's profile Send private message
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 14.02.2004 16:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prvo ne lajkam.

dizajn portfolia vec ti je odavno online Very Happy . nije mi nesto, mozes ti to bolje. mozda da sve malo prosiris.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 14.02.2004 16:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma nema tu mržnje, o cemu ti?

Samo sam iskren.

Dizajn je u oba slučaja bezvezan. A u drugom slučaju sam dobio osjecaj ko da si krenuo crtat neku dobru ideju pa si odustao nakon 25 minuta

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 14.02.2004 17:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

isao sam ti pogledati portfolio , neki dobrilovic sajt , kad mi je NOD32 izbacio ovo :

Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 14.02.2004 18:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shocked wow!

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 14.02.2004 19:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TreeZZ wrote:
prema tvome odgovoru shvatio sam da pises iz neke mrznje...vjerojatno prouzokovane mojom temom ali nije mi bitno...hvala na primjedbi!


ovo mi još uvijek nije jasno(?!)

o čemu ti čovječe?
kakve mržnje... nisi normalan...


kakva tvoja tema?

---
htio sam reci da mi je losh malo layout, da imas malo premalo detalja i da mi se ne svidja prekriženi tekst.
Stil mi je već viđen, a boje su bljak:
no o ukusima se ne raspravlja.
Oba sajta izgledaju kao da su nacrtana na brzinu i nekako mi izgleda nedorađeno.
---


eh i da kažem da mi se sviđa onaj detalj u portfoliu gdje na dnu popisa s desne strane ona crta medju kockicama stoji... onako kako svjetlucaju.. ko ono ispod screen-a u star trek brodovima:)

kewl

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Foxxy



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 115
Location: Osijek

PostPosted: 15.02.2004 09:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...a baš sam tražila nešto o zaradi Surprised cool!

_________________
+++ MARINSHE - http://www.marinshe.com - FOTOGRAFIJA - http://marinshe.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
TreeZZ



Joined: 13 Feb 2004
Posts: 94
Location: Istra

PostPosted: 15.02.2004 10:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gaston wrote:
isao sam ti pogledati portfolio , neki dobrilovic sajt , kad mi je NOD32 izbacio ovo :

Evil or Very Mad Evil or Very Mad


to si je taj lik sam kriv.... on je nesto prckao po sajtu i sad ga je dobio....

_________________
axynet.org
one step closer to the end
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TreeZZ



Joined: 13 Feb 2004
Posts: 94
Location: Istra

PostPosted: 15.02.2004 10:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

phageon wrote:
prvo ne lajkam.

dizajn portfolia vec ti je odavno online Very Happy . nije mi nesto, mozes ti to bolje. mozda da sve malo prosiris.

a mogu da samo treba vremena i ideje.....

_________________
axynet.org
one step closer to the end
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 15.02.2004 10:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mala digresija: dosta ljudi trazi ocjenu svog sajta te je vecina manje-vise na cistom oko toga kakvu im sajt ocjenu zasluzuje. edgar je zasad prvi koji je nekome bubno da mu je sajt smece, a to je imho malo bezobrazno jer je uzasno nepristojno rec "e sajt ti je cisto smece". ovdje je bilo postanog "smeca", ali ja sam se suzdrzavao od takvih komentara jer oni odma znace, kako je treez to protumacio - neprijateljstvo. novi covjek dobije dojam da ovdje visi stalna ekipa koja se drugima smije a sami o sebi misle da su neki uber1337eri u izradi sajtova, sto nije tocno. kazes nekome da mu sajt ne valja, a ne da je smece, te ako imas takvu primjedbu onda ponudis i alternativu - kako popravit sajt, dodat nesto, maknut nesto, krenut ispocetka i sl.
nhf, ali ako se stanje oko komentara radova nastavi na ovaj nacin, ja cu otic odavde jer mi se ne da biti u communityu koji je dekonstruktivan i mislim da nitko ne zasluzuje hladan tus kad se tice nekog rada.
da me se ne shvati krivo - mi3 rula kao dizajn komuna, bilo bi mi zao otici ali ne volim pljuvanje po necijim radovima ukoliko nije dana alternativa kako popraviti trenutno stanje sajta/skripte/biloceg.
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 15.02.2004 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy, svaka cast.
protiv ovog "nekonstruktivnog pljuvanja" se borim cijelo vrijeme.
nemoj otic nego svaki put kad vidis tako nesto interveniraj. s vremenom ce ljudi shvatiti.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TreeZZ



Joined: 13 Feb 2004
Posts: 94
Location: Istra

PostPosted: 15.02.2004 12:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
mala digresija: dosta ljudi trazi ocjenu svog sajta te je vecina manje-vise na cistom oko toga kakvu im sajt ocjenu zasluzuje. edgar je zasad prvi koji je nekome bubno da mu je sajt smece, a to je imho malo bezobrazno jer je uzasno nepristojno rec "e sajt ti je cisto smece". ovdje je bilo postanog "smeca", ali ja sam se suzdrzavao od takvih komentara jer oni odma znace, kako je treez to protumacio - neprijateljstvo. novi covjek dobije dojam da ovdje visi stalna ekipa koja se drugima smije a sami o sebi misle da su neki uber1337eri u izradi sajtova, sto nije tocno. kazes nekome da mu sajt ne valja, a ne da je smece, te ako imas takvu primjedbu onda ponudis i alternativu - kako popravit sajt, dodat nesto, maknut nesto, krenut ispocetka i sl.
nhf, ali ako se stanje oko komentara radova nastavi na ovaj nacin, ja cu otic odavde jer mi se ne da biti u communityu koji je dekonstruktivan i mislim da nitko ne zasluzuje hladan tus kad se tice nekog rada.
da me se ne shvati krivo - mi3 rula kao dizajn komuna, bilo bi mi zao otici ali ne volim pljuvanje po necijim radovima ukoliko nije dana alternativa kako popraviti trenutno stanje sajta/skripte/biloceg.

e to je vec covjek...svaka cast..mislim da cu ipak ostati ovdje...jer nisam htio htio sam se odjavit jer ja postam svoj prvi post na ovom forumu i pojavi se lik i odmah smece...reko ja sam sebi"koji cu qrac ovdje kad mi ovi ljudi ne daju ni savjete, ni primjedbe, ma bas nista nego samo seru po tebi...ma bjezi" ali nakom maxy-evog posta - ostajem....

_________________
axynet.org
one step closer to the end
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
forca



Joined: 29 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 15.02.2004 13:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy ja te volim!!! Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
TreeZZ



Joined: 13 Feb 2004
Posts: 94
Location: Istra

PostPosted: 15.02.2004 13:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oooo koji utjecaj imam..na mojoj temi se radjaju nove ljubavi.... Cool Very Happy

_________________
axynet.org
one step closer to the end
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 15.02.2004 15:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TreeZZ ispričavam ti se za pljuvanje.

Pretjerao sam i bio bezobrazan.

Embarassed Crying or Very sad

Ah da, i tamo gdje je Gaston dobio virus dobio sam ga i ja. Nešto nije u redu s tim Dobrilovićem.
Meni ga je Sophos presereo.

Nema nikakvog neprijateljstva. Nemoj me krivo shvatiti.

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Foxxy



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 115
Location: Osijek

PostPosted: 15.02.2004 17:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bravo Maxy!!
Meni se ista stvar dogodila prije 5-6 mjeseci na ovom forumu kad sam stavila svog Harry Pottera http://www.hpcro.com na kritiku. Umjesto kritika dobila sam hrpu uvreda. Zapravo, već sama tema "Harry Potter" je bila dovoljna za sprdnju. I još kad taj web radi neka mala... Stvari se od tada baš i nisu nešto popravile, ali još uvijek ima odličnih web stranica koje volim vidjeti. Zato sam i ovdje.

_________________
+++ MARINSHE - http://www.marinshe.com - FOTOGRAFIJA - http://marinshe.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 15.02.2004 18:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hm...sto se pljuvanja tice....forumi su ko stvoreni za flejmanje...i uvijek se nakoti trolova koji seru (ne pokazujem prstom u nicijem smjeru), ali opet uvijek postoji dio ljudi koji su spremni sherati svoje znanje sa drugima...Razlog zbog kojeg ja dolazim na mi3 je zato sto je takva populacija jos uvijek u vecini...a i sam se trudim da tako ostane.

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
TreeZZ



Joined: 13 Feb 2004
Posts: 94
Location: Istra

PostPosted: 15.02.2004 18:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
TreeZZ ispričavam ti se za pljuvanje.

Pretjerao sam i bio bezobrazan.

Embarassed Crying or Very sad

Ah da, i tamo gdje je Gaston dobio virus dobio sam ga i ja. Nešto nije u redu s tim Dobrilovićem.
Meni ga je Sophos presereo.

Nema nikakvog neprijateljstva. Nemoj me krivo shvatiti.

nema beda stari...prihvacam ispriku....

e da ako netko zna kak da rijesim liku taj virus? izgubio sam psd tog fajla (od tog dobrilovica)...kad sam formatirao disk zaboravio sam ga spremiti....

_________________
axynet.org
one step closer to the end
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TreeZZ



Joined: 13 Feb 2004
Posts: 94
Location: Istra

PostPosted: 15.02.2004 18:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
Hm...sto se pljuvanja tice....forumi su ko stvoreni za flejmanje...i uvijek se nakoti trolova koji seru (ne pokazujem prstom u nicijem smjeru), ali opet uvijek postoji dio ljudi koji su spremni sherati svoje znanje sa drugima...Razlog zbog kojeg ja dolazim na mi3 je zato sto je takva populacija jos uvijek u vecini...a i sam se trudim da tako ostane.

pa tako i treba....

_________________
axynet.org
one step closer to the end
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 15.02.2004 21:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Foxxy wrote:
Bravo Maxy!!
Meni se ista stvar dogodila prije 5-6 mjeseci na ovom forumu kad sam stavila svog Harry Pottera http://www.hpcro.com na kritiku. Umjesto kritika dobila sam hrpu uvreda. Zapravo, već sama tema "Harry Potter" je bila dovoljna za sprdnju. I još kad taj web radi neka mala... Stvari se od tada baš i nisu nešto popravile, ali još uvijek ima odličnih web stranica koje volim vidjeti. Zato sam i ovdje.


Mislim da nije bas okej trpati hpcro thread u isti kos s ovim. Za Harry-ja (http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=420 ) si dobila dosta konstruktivnih komentara. Uvredu niti jednu. Jedino si se odmah zapjenila cim je par ljudi reklo da im se ne svidja.

Zato ti je emti i reko...
Quote:

Gle Marina, odgovorili su ti sto se njima ne svidja na sajtu. Ako zelis da ti svi odgovore sa: "Odlicno mi je!", molim te da to napises u svom postu. Ako zelis subjektivne komentare na svoj sajt, onda se nemoj ljutit ako se ljudima to ne svidja.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Foxxy



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 115
Location: Osijek

PostPosted: 15.02.2004 21:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sad baš radim na redizajnu hpcro i poslušala sam sve emptyjeve savjete. Trebao bi biti gotov do kraja mjeseca, te se nadam da će sada biti puno bolji. Ipak, taj način na koji je napisao reply baš i nije ok. Nisam željela kritike "odlično je" nego konstruktivan savjet.
Priznajem, i ja sam se krivo izrazila. Bila sam razočarana jer sam cijeli vikend radila taj layout a ništa nevalja. Fraze poput "Nema uzbudjenja, nema humora, nema topline, nema osjecaja - imas ljubicastu fleku <-- el trebam posebno napisat sto znaci ovaj paragraf? " i sl. objašnjenja...nisu na mjestu. Napisao je reply kao da sam neka mala glupača koja traži pohvale, pa je priložio i detaljna objašnjenja. Sad Naravno da sam nakon toga otišla s ovog foruma.

_________________
+++ MARINSHE - http://www.marinshe.com - FOTOGRAFIJA - http://marinshe.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 15.02.2004 22:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Foxxy wrote:
... Napisao je reply kao da sam neka mala glupača koja traži pohvale, pa je priložio i detaljna objašnjenja. Sad Naravno da sam nakon toga otišla s ovog foruma.


No daj se ohladi. Smiri se malo curo.

The world is not against you!

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group