Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
novi pcchip
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Codemaster



Joined: 10 Jul 2006
Posts: 189
Location: Metkovic

PostPosted: 10.11.2006 17:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za to G ćemo vidit kad bude demo verzija online, odnosno kad ga isprobamo, ali i ovako se čini strava Smile

_________________
Let's play!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Dr01



Joined: 05 Sep 2004
Posts: 324
Location: Zagreb

PostPosted: 10.11.2006 18:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. Sustav odgovora na pitanja jako mi se svidja, izvrsna je ideja.

1.1. Taj sustav odgovora na pitanja kod komentara ne bih niti aktivirao ukoliko se ne pokaze potreba. Naime slicni sustavi znaju biti totalni turnoff i znaju odbijati ionako rijetke juzere koji zele poslati komentar.

2. Ja bih se slozio s vecinom i definitivno dodao malo zivljih boja. Po mom ukusu malo je preanemicno. Pritom ne mislim da sve vristi od boje, ali meni je ovo previse dull.

3. Cudo je sto sve covjek moze nauciti od grafickih urednika tiskanih medija. Naime na ovoj stranici nezna se sto je vise bitno, a sto manje. Oko mi nekako beznadno luta po stranici. Trebao bi imati neku fokus tocku.

4. Sirina srednjeg stupca koji nosti glavnu pricu na pojedinom tekstu je presiroka.

5. U IE7 se sve raspada, no to ces silom prilika rijesiti jer ce to vjerojatno postati najrasprostranjeniji browser

My2c.

Doc

_________________
Ja uništiti sve što ne razumeti!!!1
Back to top
View user's profile Send private message
yozzzo



Joined: 02 Jul 2006
Posts: 74
Location: Samobor

PostPosted: 18.11.2006 22:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

komentirat ću isključivo dizajn.

moram priznat da mi se isti nikako ne sviđa i da se tu moglo još dobrano potrudit.

shvaćam ja to furanje na web tu ziro fore, ali ovolika doza sterilnosti i bjelila stvarno djeluje prebezlično i predosadno za bilo koga. Slabo je naglašeno tj istaknuto o kojoj se rubrici radi, a i content layout ti je identičan praktički na svakoj stranici bez obira radi li se o naslovnici ili rubrici tako da i to pridonosi dojmu bezličnosti i neprepoznatljivosti.

što konkretno tebi vjerovatno i nije za zamjeriti jer pcchip je oduvijek gajio takav imidž neprepoznatljivosti što je šteta jer često bude vrlo kvalitetnih tekstova i općenito dobrih autorskih članaka koji se izgube u toj općoj monotonosti i sivilu... na to sve upućuje, počevši od logača njihovih izdanja, prijeloma i grafika u časopisima, kritikama čitatelja, tržišnoj poziciji i utjecaju itd... no dobro. možda njima masovna izdanja i posjećenost sajtova nisu cilj... al sad je to već malo OT.

gradijenti headera i formi su ok, što se nikako ne može reći za ovaj tamno sivi gradient koji je i tako dosta ružan i onda još staviš sivi font na njega. promašaj. vidim, nisam jedini koji je to primjetio.

meni se to sve skupa čini samo kao "još jedan od" sajtova


btw, fali ti kvačica na istrazivanja

_________________
DARUJMO.NET - daruješ što ti doma smeta i skuplja prašinu, uzmeš besplatno što ti treba
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
rookie



Joined: 21 Nov 2006
Posts: 1

PostPosted: 24.11.2006 02:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Naime na ovoj stranici nezna se sto je vise bitno, a sto manje.


potpisujem...ovo se nazalost moze vidjeti na sve vise stranica

Quote:
U IE7 se sve raspada, no to ces silom prilika rijesiti jer ce to vjerojatno postati najrasprostranjeniji browser


i ovo je nazalost istinito, sve kucanice ce koristiti IE7... neke web aplikacije (koje su uredno radile u ie6 i ff) sada mi imaju problema sa ie7 i (necete vjerovati) ispada da u ie7 ima bugova... Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group