Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.palotinci.hr
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vinko24



Joined: 27 Oct 2006
Posts: 16

PostPosted: 11.11.2006 20:56    Post subject: www.palotinci.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

pozdravljam vas sve.
Ja sam amater, i iako mi dizajn nije jača strana, recite mi kakva mi je "web strana"
www.palotinci.hr
Back to top
View user's profile Send private message
Tommy



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 176
Location: Sarajevo

PostPosted: 12.11.2006 12:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Izgleda mi baš biblijski Very Happy tj. hocu reci prejednostavno.

Kao prvo promijenio bih header, onda font je odvratan i svaki tekst je pisan različitim što mi se ne sviđa. Onda bi 'traži' prebaci ispod link grupe 'OStalo' jer je gore ružan.

_________________
Interficio, ergo sum!
TheWaver.net | Last.fm | Imdb
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
civ



Joined: 30 Nov 2004
Posts: 78

PostPosted: 12.11.2006 15:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da je koloritet totalno pogrešan. Više bi pasali tonovi /bordo crvene/tamno zelene / crna / bež / ....topli tonovi
font je pogrešan jer ne dočarava to o čemu se čita
ima jako puno mogućnosti da stranica izgleda puno bolje....
Back to top
View user's profile Send private message
vinko24



Joined: 27 Oct 2006
Posts: 16

PostPosted: 13.11.2006 08:29    Post subject: font i boje Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dragi ljudi,
pa rekoh da sam amater i da se jos ucim. I ja bih volio da znam napraviti neku slozeniju stranicu...

Mislio sam da je sadrzaj puno vazniji od dizajna, ali u zadnje vrijeme primjecujem da i dizajn igra vrlo veliku ulogu.
Što misllite o joomli? Da li se u njoj nesto napraviti a da je funcionalno ilijepo? A bez puno znanja?
Back to top
View user's profile Send private message
vinko24



Joined: 27 Oct 2006
Posts: 16

PostPosted: 16.11.2006 15:06    Post subject: Ima li ovdje web mastera koji bi mi pomogli napraviti sajt Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ima li ovdje web mastera koji bi mi pomogli napraviti sajt.

Meni to ne ide, ima li među citateljima dobrih ljudi koji bi mi za male pare (ili nikakve) napravili dobar layout??
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 16.11.2006 15:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nikad se ne zna ali bojim se da pitaš na krivome mjestu

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
matthew



Joined: 14 Feb 2006
Posts: 67
Location: Virovitica

PostPosted: 17.11.2006 22:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kako ovakvi "web majstori" nađu put Mi3a?!? Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vinko24



Joined: 27 Oct 2006
Posts: 16

PostPosted: 20.11.2006 23:48    Post subject: ha ne znam Add user to your forum ignore list Reply with quote

"Matej" reče
Quote:
Kako ovakvi "web majstori" nađu put Mi3a?!?


E pa sasvim slučajno.I da budem iskren nisam bas skuzio o čemu je ovdje riječ. Kakva je ovo zapravo stranica? Samo za amatere ili možemo i mi seljaci koji tek počinjemo pomalo kuzit čudo od interneta dolaziti vamo?
Back to top
View user's profile Send private message
Gabriel
Guest





PostPosted: 21.11.2006 01:03    Post subject: Reply with quote

A vinko vinko, nemoj se zivcirat, mi3 je sasvim ok, a iako ne sudjelujem aktivno patim ga vec dosta dugo i uvijek se jave neki biseri koji se "prave pametni", ali tako ti je svugdje.

Djelom si sam kriv i ubuduce nemoj traziti od nekoga da radi za malu lovu ili nikakvu jer to onda nije ozbiljan dizajn i iskreno vrijeda ljude koji se time bave. Ako trazis nekoga volonterski onda to i naglasi, jer siguran sam da ovdje ima dobrih ljudi koji ce ti dragovoljno pomoci i to za 0 kuna, a ne da prostituiraju svoje znanje i dizajn za sitnu lovu.
Back to top
vinko24



Joined: 27 Oct 2006
Posts: 16

PostPosted: 21.11.2006 09:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gabriel wrote:

Djelom si sam kriv i ubuduce nemoj traziti od nekoga da radi za malu lovu ili nikakvu jer to onda nije ozbiljan dizajn i iskreno vrijeda ljude koji se time bave. Ako trazis nekoga volonterski onda to i naglasi, jer siguran sam da ovdje ima dobrih ljudi koji ce ti dragovoljno pomoci i to za 0 kuna, a ne da prostituiraju svoje znanje i dizajn za sitnu lovu.


Vidim i ispričavam se ako sam nekog uvrijedio. Nisam mislio omalovazavati majstore "sitnom lovom", nego sam više mislio da mi netko pomogne volonterski.
Nadam se da cu naći nekoga tko ce mi za bespla sloziti nesto.

Pozdrav svima i Bog vas blagoslovio.

www.palotinci.hr
Back to top
View user's profile Send private message
moko



Joined: 02 Dec 2003
Posts: 159
Location: zagreb

PostPosted: 21.11.2006 10:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma site ti je super! pusti ti njih!

naravno da ima mjesta za promjene, standarde, optimiziranje, table-discardanje...ali uzevši sve u obzir ovo je super...ima profesionalnih siteova lošijih od ovog.
da je ovaj profesionalan...nije.

kad već ljudi blate bez konstruktivne kritike mogu ja i hvalit bez konstruktivne kritike.

_________________
to explore and not explode
Back to top
View user's profile Send private message
Blade



Joined: 15 Oct 2005
Posts: 73

PostPosted: 21.11.2006 17:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Složio bi se sa svim što je Tommy rekao. Svakako promjeniti header, sigurno se može naći na netu nekakva sličica sa zanimljivijim vjerskim motivima. "Traži" stavi na dno stranice u možda poseban okvirić. Font je preobičan. Možda da probaš s nekom novom bojom i dodaš još jednu da ne bude baš sve plavo i da stranica malo živne.
Back to top
View user's profile Send private message
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 21.11.2006 20:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako, stranica možda nije tehnički na visokom stupnju, al sadržaj je savršen...

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vinko24



Joined: 27 Oct 2006
Posts: 16

PostPosted: 22.11.2006 22:17    Post subject: Hvala na podršci Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na podršci!
Znam da je dizajn i tehnika na nivou od prije 6 godina, a nije ni za očekivati nista bolje od jednog amatera.

Oko sadržaja se trudim.

www.palotinci.hr
Back to top
View user's profile Send private message
Rin



Joined: 19 Nov 2006
Posts: 9

PostPosted: 23.11.2006 16:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa izgled i nije baš nešto posebno, onak uobičajeno ... al banner bi stvarno trebao promijenit.
Al mislim da je na ovoj stranici puno bitniji sadržaj ... pročitala sam nešto tu i tamo i mogu rec da mi se zbilja sviđa ... tak da samo nastavi tak. A za dizajn, kad ćeš imat vremena ... probaj nešto novo ... ali kao što rekoh ne čini mi se to toliko bitno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vinko24



Joined: 27 Oct 2006
Posts: 16

PostPosted: 28.11.2006 08:07    Post subject: Rin, hvala na podršci Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nakon prva dva-tri odgovora, sam se obeshrabrio...
a sad vidim da ipak to nije tako los dizajn, a da su tekstovi ono sto se trazi.

Za novi dizajn mi se ne žuri sada, a jedan frend koji se kuzi u stvari dizajniranja i programiranja mi je reko napraviti nesto.

Pozdrav svima i Bog vas blagoslovio.
www.palotinci.hr
Back to top
View user's profile Send private message
vinko24



Joined: 27 Oct 2006
Posts: 16

PostPosted: 31.12.2006 11:39    Post subject: Može li netko pomoći Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uredivanje i upravljanje sadržajem radim preko "cutenewsa" i stavio sam mogućnost komentiranja. KOmentari su bili dobro krenuli ali i spam.
Postoji li neko riješenje protiv spam komentara u cutenewsu?
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 04.01.2007 20:07    Post subject: Re: Hvala na podršci Add user to your forum ignore list Reply with quote

vinko24 wrote:
Hvala na podršci!
Znam da je dizajn i tehnika na nivou od prije 6 godina, a nije ni za očekivati nista bolje od jednog amatera.

kako imaš kriv stav ... pa nisi zaglavio u 90ima ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
vinko24



Joined: 27 Oct 2006
Posts: 16

PostPosted: 15.02.2007 20:44    Post subject: hvala na kritici Add user to your forum ignore list Reply with quote

@kanarinac: hvala na kritici, vidim da html i css nije nemoguće naučiti. Trabam se samo malo više potruditi.

Za koji tjedan (ad mi prodju ispiti na faksu) uhvatit cu se u kostac s dizajnom i sredjivanjem stvari koje mi sada izmiču kontroli.

www.palotinci.hr
Back to top
View user's profile Send private message
vinko24



Joined: 27 Oct 2006
Posts: 16

PostPosted: 08.12.2007 08:43    Post subject: Gubim kontrolu Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ljudi gubim kontrolu nad stranicom.
U komentarima imam spama da ga više ne brojim u komadima nego u megabajtima dnevno.

A na serveru su mijenjali nešto pa mi sve stranice koje su imale dopuštenje "777" neučitava nego piše "Internal Server Error".
Mad Mad Mad

Ljut sam!!!

Morat ću ovaj posao ipak prepustiti profićima... Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 08.12.2007 14:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo par komentara. Pogledaj malo web 2.0 tehnologiju, malo ćeš dobiti uvid u kojem se smjeru kreću stvari. Također, puno pažnje posveti samom tekstu, jer ja sam se šokirao kad sam vidio:

Code:
došašće je vrijeme kad čovječanstvo iščekuje svog Spasitelja. ima doći Onaj koji će čovjeka spasiti od grijeha.
ali, ako čovjek živi u uvjerenju da u njegovom životu grijeh uopće ne postoji, od čega onda on očekuje spas? i zašto bi onda on uopće čekao nekakvog Spasitelja? za takvog čovjeka iščekivanje "Onoga koji ima doći" je besmisleno, pa prema tome i nepotrebno.
pa ko onda čeka malog Isusa? kome je On uopće važan?


Veliko početno slovo u rečenici?

Sve u svemu nije loše za ameterski uradak.

Pozdrav,
Vjeko
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vinko24



Joined: 27 Oct 2006
Posts: 16

PostPosted: 13.01.2008 10:13    Post subject: @Vjeko Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vjeko, imaš pravo. Moram poraditi na kvaliteti tekstova.
Našao sam profiće koji će mi napraviti redizajn stranice i postaviti ga stabilniji CMS.

Nadam se da ćete za koji tjedan imat što vidjeti na:
www.palotinci.hr
Back to top
View user's profile Send private message
vinko24



Joined: 27 Oct 2006
Posts: 16

PostPosted: 26.09.2008 10:45    Post subject: Novi dizajn! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pogledajte novi dizajn stranice www.palotinci.hr
što kažete?
Back to top
View user's profile Send private message
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 26.09.2008 10:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve mi je dobro, ali ova svjetlo plava na svjetlo plavoj se nikako ne da citati...

Ja bi malo potamnio taj tekst ili bi potamnio boxove, a text posvijetlio.

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 26.09.2008 12:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Super...

Stranica mi se sviđa, čak bi je svrstio među bolje recencije...

Istina da bi bordo crvena više ležila, ali i ovako super izgleda...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group