Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
spreha.net party

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Uriel



Joined: 09 Nov 2004
Posts: 44

PostPosted: 28.06.2006 18:36    Post subject: spreha.net party Add user to your forum ignore list Reply with quote

Povodom dolaska "praznika" i kraja ispitnih rokova, faksa, škole itd, spreha.net (www.spreha.net) u suradnji sa klubom Bakaga (Mango Mambo promijenio ime Smile , bog zna zašto) radi svoj drugi party ovu subotu, 01.07.2006.

Na party su svi pozvani, i osim dobre atmosfere smo se potrudili srediti jeftiniji upad za sve koji nam se unaprijed jave da dolaze na mail uriel@spreha.net . Naime, upad u Bakagu je inace 20 kuna, ali nakon što se najavite na ovaj mail , stavimo vas na popis za jeftiniji upad (10 kuna). Sve kaj trebate je mailati svoje ime i prezime i koliko frendova mislite dofurati (na jedno ime max +5 ljudi tak da ako želite više ljudi dofurati onda i njegovo ime pošaljite +x). Za taj popis se mozete javiti do subote popodne...

Više informacija o svemu tome na ovom linku http://www.spreha.net/296.htm

Nadam se da cemo se u fino broju okupiti i dobro zabaviti prije kraja "sezone" Smile
Back to top
View user's profile Send private message
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 29.06.2006 07:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bah, meni je zadnji rok 13.07 Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 29.06.2006 11:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Bah, meni je zadnji rok 13.07 Smile

i meni, zasto vjerujem da je to elektronika Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 29.06.2006 12:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hahahaha Smile bingo...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Uriel



Joined: 09 Nov 2004
Posts: 44

PostPosted: 05.07.2006 19:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
gog wrote:
Bah, meni je zadnji rok 13.07 Smile

i meni, zasto vjerujem da je to elektronika Smile


ma kako ste sad elektroniku sad uspjeli ubaciti u ovo? : Laughing Laughing Laughing : isuse kad cu ja to dati Smile


anyway ako koga zanima...

http://www.spreha.net/297.htm rivju plus gro slika

najava na iskonu http://www.net.hr/infocentar/page/2006/06/30/0063006.html
Back to top
View user's profile Send private message
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 06.07.2006 10:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aa, pa zasto ja nisam prije procitao za ovooo, damn, metar tekile 100 kuna, coecee, dammn Shocked Sad Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group