Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
H1 - besplatno telefoniranje

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 15.09.2006 12:03    Post subject: H1 - besplatno telefoniranje Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.h-1.hr/

evo gledam ovu anketu na h1 portalu:

Quote:
Koliko mislite da biste trebali platiti za ovakav paket usluga:

- brzina Interneta 5 Mbit-a
- besplatno telefoniranje unutar Hrvatske
- 20 televizijskih programa
- video on demand
199 kn - 53%
229 kn - 28%
399 kn - 13%
429 kn - 7%



ako zbrojite da ljudi u FR za internet 20Mb, telefon gratis za sve fixne u fr i 15 europskih zemalja (eh da zovem italiju gratis!) + 120 televizijskih kanala --> 29 eura, brijem da u HR ne bi trebalo kostat vise od 199 ni u ludilu.

idite i glasajte ljudi, mozda se i vama posreci! Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 15.09.2006 12:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

di je ta francuska da i ja idem tamo Smile eh da osim toga u pariz stanu dvije hrvatske:)) kaj se ljudi tice:)) malo vece trziste:))
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 15.09.2006 12:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nema to toliko veze s velicinom trzista. italijana je ko francuza pa ih isti operateri zestoko deru dok u FR imaju super ponude Smile

btw, mi imamo 5 operatera koji nude ponude slicne ovoj gore, vama bi bio dovoljan i jedan Smile

ps. gledam, isti H1 naplacuje lokalni telefon (koji u principu stvarno ne kosta nista nijednog operatera) 0,3 lipe po SEKUNDI Shocked

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 15.09.2006 12:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lako s talijanima Smile francuzi bi napravili revoluciju

kak je kod vas sa mobilnim, ovdje u austriji sada 5 centi po minuti u sve austrijske mreze i mjesecno 5 Eura
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 15.09.2006 12:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo isto nude vodatel,T-com i H1, tj. nudit će unutar 14 dana..
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 15.09.2006 13:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

RHnC wrote:
lako s talijanima Smile francuzi bi napravili revoluciju

kak je kod vas sa mobilnim, ovdje u austriji sada 5 centi po minuti u sve austrijske mreze i mjesecno 5 Eura


nemam pojma, da ti iskreno kazem: ja sam ti uzela pretplatu na dvije godine i dali su mi telefon gratis. to ti je 17 eura na mjesec i imam 1 sat razgovora, ako idem vise, platim vise.
al rijetko kad dodjem do sat vremena.
mislim da je opcija na kartice puno skuplja.
Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 15.09.2006 13:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ti puno radis pa nemas vremena za telefonirat:)
Back to top
View user's profile Send private message
lipeno



Joined: 03 Jun 2005
Posts: 100
Location: Zagreb

PostPosted: 15.09.2006 15:54    Post subject: Re: H1 - besplatno telefoniranje Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
http://www.h-1.hr/

evo gledam ovu anketu na h1 portalu:

Quote:
Koliko mislite da biste trebali platiti za ovakav paket usluga:

- brzina Interneta 5 Mbit-a
- besplatno telefoniranje unutar Hrvatske
- 20 televizijskih programa
- video on demand
199 kn - 53%
229 kn - 28%
399 kn - 13%
429 kn - 7%



ako zbrojite da ljudi u FR za internet 20Mb, telefon gratis za sve fixne u fr i 15 europskih zemalja (eh da zovem italiju gratis!) + 120 televizijskih kanala --> 29 eura, brijem da u HR ne bi trebalo kostat vise od 199 ni u ludilu.

idite i glasajte ljudi, mozda se i vama posreci! Very Happy


Pa čekaj malo jesmo u Hrvatskoj ili ne, nećemo se s vama Francuzima uspoređivat. Meni se čini i 229kn skroz dobra cijena, pošto za te pare trenutno dobivam skoro ništa kod t-coma(spori dsl i relativno skupu telefoniju).
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group