Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
webhosting

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fear



Joined: 27 May 2007
Posts: 18

PostPosted: 04.07.2007 16:46    Post subject: webhosting Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pitanja su sljedeća:

Kod kojeg providera imate iznajmljen hosting?
kako ste zadovoljni?
Kojeg providera mi preporučate?

Imam hosting kod netdomene ali mi je potreban još jedan...

Ne sviđa mi se kod netdomene što nema Cpanel i fantastico... pa bih zato možda uzeo hosting kod nekog drugog providera...
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 04.07.2007 16:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

plus.hr

meni su ljudi super, samo pozitivna iskustva do sada...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 04.07.2007 16:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
plus.hr

meni su ljudi super, samo pozitivna iskustva do sada...


takodjer
Back to top
View user's profile Send private message
Jay-S
Guest





PostPosted: 04.07.2007 20:39    Post subject: Reply with quote

www.fiuhost.hr - odlični su!
Back to top
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 05.07.2007 14:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moja proporuka Site5

_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ylodi



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 90

PostPosted: 05.07.2007 20:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jay-S wrote:
www.fiuhost.hr - odlični su!


Bili bi odlični da im se svako malo ne dogodi defejsanje svih hostanih stranica...

Vidi: http://hr.zone-h.org/index.php?option=com_attacks&Itemid=16
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 22.10.2007 19:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da ne otvaram novi topic, pitanje

ne mogu se odlucit izmedju lunarpages i hostgatora. jel ima netko da mozda koristi njihove usluge? vise od 6mj

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 22.10.2007 20:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
plus.hr

meni su ljudi super, samo pozitivna iskustva do sada...

Bili na njima... Prebacili se na HostingCentar, sada ćemo vidjet što će dalje...
Inače samo pozitiva o plusu

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 22.10.2007 20:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

strija wrote:
Moja proporuka Site5


Definitivno...ima sad neka bolesna akcija.
Ja sam za 120 USD dobio 165 GB/5TB na 2. godine.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 22.10.2007 21:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

totohost i fiuhost

fiu dobar ali mi nemaju php5(probali su stavljat ali je pravilo neke probleme, tako nes).

totohost, za sad sam prezadovoljan, imam par sajtova kod njih.
Back to top
View user's profile Send private message
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 22.10.2007 21:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
da ne otvaram novi topic, pitanje

ne mogu se odlucit izmedju lunarpages i hostgatora. jel ima netko da mozda koristi njihove usluge? vise od 6mj

c


HostGator koristim već godinu i pol, preko 50 hostanih stranica među njima 5 relativno dobro posjećenih portala, problema minimalno, i kada se dogode riješe se ili kada ih kontaktiraš (uvijek su online) ili oni sami primjete pa ti jave da su riješili. Hostgator +10

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 22.10.2007 21:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm izvadim topic iz naftalina, a vi tako.. Smile

inace site5 bas i nije na glasu http://www.webhostingjury.com/reviews/site5
dvoumim se izmedju
hostgatora http://www.webhostingjury.com/reviews/HostGator i
lunarpagesa http://www.webhostingjury.com/reviews/lunarpages

cijenama su tu negdje, usluge imaju slicne, supporti su odlicni za oba, uptimeovi i slicno takodjer pri vrhu, a i kritike nisu lose, ne samo na linkovima iznad nego i opcenito.
neznam, mozda hostgator zbog unlimited addon domena, iako ni to nije tako bitno.

fun.ky wrote:
HostGator koristim već godinu i pol, preko 50 hostanih stranica među njima 5 relativno dobro posjećenih portala, problema minimalno, i kada se dogode riješe se ili kada ih kontaktiraš (uvijek su online) ili oni sami primjete pa ti jave da su riješili. Hostgator +10


svi ti gigabajti mi nisu bitni, bitno mi je da nakon 20gb ne pocnu brisati podatke i te spike sto se zna desavati na slicnima. i support, moj prvi site prije 5g je bio bas kod amerikanaca i imam uzasna iskustva, sada sam u hr, ali razmisljam o prebacivanju par sajtova na nesto vece.

thanx.. za sada sam i ja za hostgatora

Last edited by :cosmos: on 22.10.2007 21:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 22.10.2007 21:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
da ne otvaram novi topic, pitanje

ne mogu se odlucit izmedju lunarpages i hostgatora. jel ima netko da mozda koristi njihove usluge? vise od 6mj

c

Nikad čuo za navedene, ali ako ti treba tamošnji hosting, onda mediatemple.net. Plus.hr ima izvrstan support i brži je odziv od svega što je preko bare.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 22.10.2007 21:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
:cosmos: wrote:
da ne otvaram novi topic, pitanje

ne mogu se odlucit izmedju lunarpages i hostgatora. jel ima netko da mozda koristi njihove usluge? vise od 6mj

c

Nikad čuo za navedene, ali ako ti treba tamošnji hosting, onda mediatemple.net. Plus.hr ima izvrstan support i brži je odziv od svega što je preko bare.


plus mi je ok, ali za taj iznos trazim malo vise toga. za sada isto imam dobar support i zadovoljan sam. gledam mediatemple, to ime mi se vuce odnegdje po glavi..

jel si ti na tom? Razz

edit: mt mi izgleda kao odlican izbor, no ne za moje potrebe,, uostalom vidim koje igrace gostaju Smile mozda jednog dana za sada si mogu priustiti 10 baksa mjesecno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group