Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Prozirni lak preko folije?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 04.02.2008 21:27    Post subject: Prozirni lak preko folije? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako, radim jednu reklamu, prvo smo bojali podlogu na bijelu boju (na uljnoj bazi), sada bih gore zalijepio foliju sa reklamom nekom (na ploteru izrezana slova), ali se bojim da se to ne odlijepi na svakakvim vremenskim uvjetima. Da li postoji kakav prozirni lak s kojim bi to sve 'zacementirao' preko? Jer mi je netko rekao da taj lak ošteti tu foliju i ona se na vrhovima počne 'gužvati'. Ima tko iskustva s tim?
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 04.02.2008 22:12    Post subject: Re: Prozirni lak preko folije? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zeus wrote:
Ovako, radim jednu reklamu, prvo smo bojali podlogu na bijelu boju (na uljnoj bazi), sada bih gore zalijepio foliju sa reklamom nekom (na ploteru izrezana slova), ali se bojim da se to ne odlijepi na svakakvim vremenskim uvjetima. Da li postoji kakav prozirni lak s kojim bi to sve 'zacementirao' preko? Jer mi je netko rekao da taj lak ošteti tu foliju i ona se na vrhovima počne 'gužvati'. Ima tko iskustva s tim?


to je samo stvar folije.. proguglaj malo prema 3m folijama za vanjsku upotrebu

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 04.02.2008 22:30    Post subject: Re: Prozirni lak preko folije? Add user to your forum ignore list Reply with quote

suncek wrote:
Zeus wrote:
Ovako, radim jednu reklamu, prvo smo bojali podlogu na bijelu boju (na uljnoj bazi), sada bih gore zalijepio foliju sa reklamom nekom (na ploteru izrezana slova), ali se bojim da se to ne odlijepi na svakakvim vremenskim uvjetima. Da li postoji kakav prozirni lak s kojim bi to sve 'zacementirao' preko? Jer mi je netko rekao da taj lak ošteti tu foliju i ona se na vrhovima počne 'gužvati'. Ima tko iskustva s tim?


to je samo stvar folije.. proguglaj malo prema 3m folijama za vanjsku upotrebu


Da, kuzim ja to, ali sve je vec izrezano... ali nije ni problem ponovno rezat, budem pogledao... ali ako tko ima sto pametno za predlozit, neka samo izvoli Very Happy
edit: Koristim mactac folije.
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 04.02.2008 23:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako ta podloga nije prevelika, mogao bi zalijepiti jednu veliku prozirnu foliju preko svega toga Very Happy

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 05.02.2008 09:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

selotejp, buraz.
uvijek sam tvrdio da se sa čekičem i selotejpom može sve popravit. Cool

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Maxim001



Joined: 24 Dec 2007
Posts: 215
Location: Zagreb

PostPosted: 05.02.2008 09:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drushtveni_otpadnik wrote:

uvijek sam tvrdio da se sa čekičem i selotejpom može sve popravit. Cool

Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
wache



Joined: 15 Jun 2006
Posts: 220
Location: Zagreb

PostPosted: 05.02.2008 10:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

manje vise je sve stvar novca. kvalitetne folije puno kostaju ali zato mogu izdrzati i svakave vremenske uvjete. imas obicne folije, trogodisnje, petogodisnje, sedmogodisnje, reflektirajuce itd. naravno da su npr sedmogodisnje puno skuplje od obicnih, ali ti oni garantiraju da ce izdrzati 7 godina bez odljepljivanja ili skupljanja...

najbolje bi bilo da se raspitas u firmama kojima je to primarna djelatnost (print studio ili tako nesto) koji imaju raznovrsne folije. oni ce ti moci dati najbolji savjet za tvoj slucaj...

_________________
of all the things I've lost, I miss my mind the most..
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 05.02.2008 11:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drushtveni_otpadnik wrote:
selotejp, buraz.
uvijek sam tvrdio da se sa čekičem i selotejpom može sve popravit. Cool


true.
Idea
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 05.02.2008 11:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

p4P3r: nemoj zajebavat Smile

wache: razumijem ja sve to, ali posto podloga nije 100% glatka, nije lim, vec je bojano bojom preko boje, tak da ima i 'brda i dolina' Smile pa me samo interesiralo da li postoji lak kojim bi to sve skupa preko 'zalijepio'
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 05.02.2008 14:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A da probas sa lakom za kosu?

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 05.02.2008 16:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

p4P3r wrote:
A da probas sa lakom za kosu?


prvo sa lakom za kosu,
onda obljepiš sa selotejpom,
onda pošpricaš sa bezbojnim autolakom,
onda opet selotejp,
i onda sve to učvrstiš sa let lampom...

i to mora trajat 100 godina. Razz

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
tubak



Joined: 14 Mar 2005
Posts: 133
Location: Istra

PostPosted: 05.02.2008 22:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisu važna brda i doline, važno je samo da ispod tih slova nemaš mjehurića zraka, i ako to dobiješ folija će ti biti zaljepljena na tu površinu onoliko koliko joj je garancija.

Iako ne bi smetalo da je ravnija podloga!

Uvijek možeš zaljepit neku prozirnu foliju preko svega!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group