Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
WoW

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
TREECKO



Joined: 22 Dec 2008
Posts: 72

PostPosted: 24.01.2009 23:42    Post subject: WoW Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav!
Moze li mi netko reci sve o WoW-u? Koliko se placa i gdje ima za kupiti WoW, koje su ekspanzije itd. Naletio sam na toliko informacija na Web-u da sam ostao totalno zbunjen...
Hvala svima!
Back to top
View user's profile Send private message
Jabba



Joined: 10 Dec 2007
Posts: 326
Location: Rijeka

PostPosted: 25.01.2009 00:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kolko ja znam imaš prvi dio znaci Word Of Warcraft i onda expanzije The Burning Crusade i Wrath of the Lich King.
Otprilike prvi CD od WoWa dodje 105kn-a, Burning Crusade je isto tako a za Wrath nisam siguran iako mislim da nije više od 200kn.
Znaci mozeš kupit bonove 200kn = 2mj. Bonove kao i samu igru moš kupit u svakavim šopovima koji prodaju software (a i hardware) poput recimo NetCom i Hobbit tu u Rijeci.
Zaključak: možeš puno pametnijih stvari za te pare i vrijeme napravit, ak već oš igrat ima tu dosta free ili "jednom platiš miran sto godina" igara Wink

_________________
{COMING SOON!} BenPixel | deviantART | behanceNET
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
TREECKO



Joined: 22 Dec 2008
Posts: 72

PostPosted: 25.01.2009 00:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zainteresirao sam se za WoW ali ne mislim igrati to onako ovisnicki cijele dane vec mozda sat vremena na dan, a ostalo vrijeme koliko inace provodim za kompom (8-12h) nesto pametnije raditi...
Nasao sam u Algoritmu WoW i WoW Burning Crusade za 120Kn + WoW Wrath of the Lich King za oko 220Kn i bonovi. Hvala puno...
Back to top
View user's profile Send private message
aidevise



Joined: 30 Nov 2007
Posts: 128
Location: zg/smb

PostPosted: 25.01.2009 01:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je da
ziher spriher sat na dan Laughing Laughing

ja sam ga igrala online s ekipom davnih dana, tamo neke 98., 99. (ili tu negdje) kad se jos veza na net placala suhim zlatom
i jedno je sigurno - to je igra koju NE MOZES igrat jedan sat na dan
jednostavno ne mozes
ne mozes
ne mozes
ne mozes

sad mi uopce ne pada na pamet da je i gledam u ducanu jer bi mi trebao bar jos jedan zivot za nju
znam sto to znaci instalirati je i zakaciti se, a neminovno je da se zakacis, jer to je takva igra... nemres prestat kad jednom pocnes (svaka cast iznimkama, ofkors)

WoW je za nekog tko ima jako, jako, jako malo obveza i jako,jako, jako puno slobodnog vremena
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 25.01.2009 15:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Make Love, Not Warcraft

Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
bloodymary



Joined: 09 Apr 2005
Posts: 8
Location: zg

PostPosted: 25.01.2009 16:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja igram disciplinirano Very Happy
(citaj:nema me doma veci dio dana, pa ne stignem)

_________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
TREECKO



Joined: 22 Dec 2008
Posts: 72

PostPosted: 25.01.2009 16:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OK!
Ja sam skinuo trial i mogu reci da je igra SRANJE (osim ako ja nisam nesto krivo shvatio no nema nikakve radnje i malo je komplicirano).
Back to top
View user's profile Send private message
bloodymary



Joined: 09 Apr 2005
Posts: 8
Location: zg

PostPosted: 25.01.2009 16:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a ne znam kaj da ti velim Very Happy

_________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
TREECKO



Joined: 22 Dec 2008
Posts: 72

PostPosted: 25.01.2009 17:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne znam ni ja... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
TREECKO



Joined: 22 Dec 2008
Posts: 72

PostPosted: 25.01.2009 20:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moze li mi netko objasniti zasto je igra tako specijalna? Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
aidevise



Joined: 30 Nov 2007
Posts: 128
Location: zg/smb

PostPosted: 25.01.2009 22:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ovisi
nekom je dobra, drugom je pusiona
nemre se to objasnit Laughing

meni se svidaj zato jer se stalno nekaj dogadja
i zato kaj imas stalno nekog posla i moras razmislit oces li zaposlit ekipu s ovim ili s onim - jer neprijatelj nikad ne spava Wink

nekom je to dosadno i glupo
meni je bas super
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
TREECKO



Joined: 22 Dec 2008
Posts: 72

PostPosted: 25.01.2009 23:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja nisam naso neprijatelja niti posla, a nisam naso ni ekipu za zaposlit... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 26.01.2009 00:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne kužim te. Pa ako ti nije dobra, izbriši je i to je to.

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
TREECKO



Joined: 22 Dec 2008
Posts: 72

PostPosted: 26.01.2009 07:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To sam i ucinio... Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 26.01.2009 18:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

WoW je kao krek, danas ćeš samo probat da vidiš u čemu je takav fuss, a sutra....nvm

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
TREECKO



Joined: 22 Dec 2008
Posts: 72

PostPosted: 26.01.2009 20:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za DotA-u sam isto mislio da je sranje ali sam se navuko i jednom maknuo igru i cd vise ne zelim pogledati...
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 28.01.2009 12:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neko je spomenul Wow? uhh... pričaj mi...

Working Day and Night
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group