Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Cvike za spavanje...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 09.04.2004 13:14    Post subject: Cvike za spavanje... Add user to your forum ignore list Reply with quote

E, jel zna netko gdje ima za kupit i koliko bi koštao onaj povez što se pojavljuje u crtićima tipa Tom & Jerry, ono crno što se stavlja na oči kad se ide spavat? Unutra je valjd neki gel, pa se taj povez drži u hladnjaku. Brijem da je dobro s tim spavat, jer recimo noćas sam bio on-line do 3 ujutro, prošlu noć do pola pet"!
Ujutro onda imam podočnjake, i to one masne velike, a i okice me bole jer jedini izvor svjetlosti je monitor i mala stolna lampa koja mi svjetli nad tipkovnicom...

A jutros kad sam se probudio...nemreš gledat! onda sam uzeo mali ručnik, namočio ga hladnom vodom i deset minuta ležao s tim na glavi. Ko preporođen sam se osjećao! preporučujem probati. Al opet, bilo bi jednostavnije imati onaj povez...

Dakle, gdje ima za kupit?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 09.04.2004 13:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stavi krastavce na oci to ti je cool Laughing
e odi si malo prosetati na svjetlost dana, umjetno svjetlo i ekran su smrt za oci.

a ne znam di ima za kupit, sorry Confused

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 09.04.2004 13:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne znam ni ja ziher di ima za kupit, ali mozda ima u Hospitalija ducanima (jel to opce jos postoji?)

Ako ne nadjes nigdje, mozes staviti zlicu (dvije male po mogucnosti, one za kavu, svaka na jedno oko) u frizer malo ili frižider, i poslje toga na oči - works like a charm, isprobano!

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 09.04.2004 14:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ae imam ti ja taj povez, dobila ga u avionu no nema to za led , sta vec, nego samo kao da ti ne smeta svijetlos il koji vec vrag... no pa napravi si sam nekako smotaj u nekave krpe il nesto...al imam filing da bi to stvarno malo pomoglo Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.04.2004 14:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hospitalija.
-> Ilica.. ne znam broj, tamo kod tramvajske stanice (11,6,1) na krizanju sa Frankopanskom. Ali shtef ti si van ZGB-a jelda? Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.04.2004 14:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:
ae imam ti ja taj povez, dobila ga u avionu no nema to za led , sta vec, nego samo kao da ti ne smeta svijetlos il koji vec vrag... no pa napravi si sam nekako smotaj u nekave krpe il nesto...al imam filing da bi to stvarno malo pomoglo Wink

hahaha.. dobila u avionu ha?
Tako sam i ja u busu dobio onaj crveni CEKIC mali za razbijanje stakla u slucaju nesrece. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 09.04.2004 14:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
forca wrote:
ae imam ti ja taj povez, dobila ga u avionu no nema to za led , sta vec, nego samo kao da ti ne smeta svijetlos il koji vec vrag... no pa napravi si sam nekako smotaj u nekave krpe il nesto...al imam filing da bi to stvarno malo pomoglo Wink

hahaha.. dobila u avionu ha?
Tako sam i ja u busu dobio onaj crveni CEKIC mali za razbijanje stakla u slucaju nesrece. Smile

da, znam...
vidio sam te dok si ga "dobijao".. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 09.04.2004 14:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

hahaha.. dobila u avionu ha?
Tako sam i ja u busu dobio onaj crveni CEKIC mali za razbijanje stakla u slucaju nesrece. Smile


ipak je ona stvarno dobila Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 09.04.2004 19:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Hospitalija.
-> Ilica.. ne znam broj, tamo kod tramvajske stanice (11,6,1) na krizanju sa Frankopanskom. Ali shtef ti si van ZGB-a jelda? Smile


Ne, uopće pa nisam Smile
Al imam jednog frenda što studira na agronomskom pa ono...ak ima, nije bed za nabavit...

keye wrote:
e odi si malo prosetati na svjetlost dana, umjetno svjetlo i ekran su smrt za oci.


Šetnja je fizički napor, a fizički napor šteti (pitaj ljude na baušteli Smile)
Svjetlost dana...hm...o tom bi se dalo raspravljati. A što je to uopće svjetlost dana? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group