Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Intervju pitanja: Rootylicious

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 13.10.2003 01:35    Post subject: Intervju pitanja: Rootylicious Add user to your forum ignore list Reply with quote

Na Digital Exchange Croatia smo dogovorili intervju s Rootylicious flash dvojcem - www.rootylicious.com
Sva pitanja na koja bi htjeli dobiti odgovore napišite ovdje pa ćemo ih probati uvrstiti u intervju.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.moody



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 94
Location: tha.Ploče

PostPosted: 13.10.2003 14:07    Post subject: :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

... pitaj ih koliko love dobijaju in America za obavljeni posao ... :=)

jeeaaaa

_________________
.moody
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 13.10.2003 15:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tko su im u počecima bili uzori - ako su imali uzore?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 13.10.2003 16:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kako su se uopće počeli baviti dizajnom, neki savjeti za početnike, gdje dobivaju inspiraciju, itd.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
bulaja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 15
Location: ZG

PostPosted: 14.10.2003 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hnjh, jos cemo i od njih napravit zvjezde, a nisam siguran da li smo ih pitali zele li to uopce...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 14.10.2003 12:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da nije pitanje zele li oni postat ili ne zvijezde... its simpla - ili nisi ili jesi, zavisno od toga "sto radis" a ne "sto zelis" :).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bulaja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 15
Location: ZG

PostPosted: 14.10.2003 12:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Iz vlastitog iskustva - dobro, nisam ja bas neka zvijezda, moja zena je mozda malo vise, ali nas ipak ljudi tu i tamo zaustavljaju na ulici a nasa kumica na placu zna sta radimo - mogu reci da da bi postao zvijezda, moras na tome raditi. Npr, doc na intervju, bit ljubazan s novinarima itd. Ako to ne zelis bit, stvarno mozes izbjec.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 14.10.2003 13:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Rootylicious su pristali na interview - da li na prepad, da li ga stvarno zele - bo.
Super mi je kako rade i sto rade, i drago mi je da su se probili van... jbga, potezi vrijedni divljenja, u krajnjem slucaju :). Pokazali su da se moze, pa makar si i "rus" ;).
Zvali ih mi zvijezdama, ljudima prema kojima imamo restecpa ili nekako trece - jbga, nemaju oni vise tu utjecaja, svidjalo im se to ili ne :).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bulaja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 15
Location: ZG

PostPosted: 14.10.2003 14:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moze, moze, samo "valja rano ustat, kasno lec i cijelo vrime izmedju radt" (vlaska).

Ajde samo nemojte nastavit raspravu u ovom tredu na temu zvijezda.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
helena



Joined: 14 Oct 2003
Posts: 8
Location: zagreb

PostPosted: 14.10.2003 19:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma evo i mene da se malo javim...ja sam naime isto bulaja, jedna od 4 ukupno u nasoj maloj zajednici.... i imam nekako potrebu da kazem da moj muz malo brije ovo sa zvijezdama, kao da je pao s marsa....ma Vinko i Mile su jednostavno receno - Genijalci!!!!... i nema im spasa... : )

nevjerojatno je kako u njihovim kreacijama istovremeno postoji ono nesto sto ih cini globalno prepoznatljivim a istovremeno na svakom kutu ko da si na Peristilu!!!! - kod njih bilo nije samo bilo, ima tu nesto, ima tu ona "bili su bili vrhovi planina, bila je kosulja hajduckoga sina".....i skroz je cool kako to oni suptilno podvaljuju amerima!!!! - ma sta cool, to sto oni rade je "sexi i cool!" - to citiram J. Pavicica koji je za "price iz davnine" izjavio isto, a ja rekoh, ma sve je to super, sve nagrade ovoga svita, al kad ti neko kaze da je to sto radis S&C, e pa stvarno ti izmami osmjeh na licu...ma sta da kazem ..eto...nije da sam i ja iz splita pa da je to sad neki lokal patriotizam, ali ipak ima nesto u tim sfingama razbacanim po nasem malom gradicu...ima, ima virujte mi...

ma koji Joshua, Vinko i Mile su pravi genijalci!....Josh je samo amerikanac, ma i on je genije ali na drugi nacin...da ste vidili kako su mu ispale oci kad je izmigoljio na peristil...ha..nije prestao zahvaljivati sto smo ga doveli u hrvatsku!!!!..ko da je to neki problem....ali cini se da je malo pretjerao, dugo je gledao onu sfingu ravno u oci, pa mu sutradan osvanula magla i nikako da ode iz Splita...hahaha...ma znala sam ja to, ali trebat ce njemu jos godine i godine rada na sebi da sustigne Vinka i Milu.....

mozda da ih pitamo kakv je njihov odnos sa sfingom / sfingama?

helena b.

_________________
JUST DO IT! ... pa makar me tuzili ... ; )
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Rooty



Joined: 05 Dec 2003
Posts: 58
Location: Spljet

PostPosted: 05.12.2003 17:27    Post subject: hebeno Add user to your forum ignore list Reply with quote

I tako evo u pauzi i nakon par pivi odlucimo se oprobat u google gemblanje sa rootylicious topicom i sinjamo da se odi pishe o nama.ma ljudi moji to jest helena , toliko nas nahvalishe da to vise nije normalno, jebote, jebeno.neugodno nam je. Embarassed Shocked
nemamo texta javte se ljudi pa cemo udrit po pivi, a ko nevoli pivo nemora pit pivo.
P.S. kad smo posli DECROA isli na Vis reka san http://www.joshuadavis.com Đoshui da ima ruzne cipele (stvarno je ima najruznije koje san sinja do tad,majke mi) i necete virovat on se naljutija na mene i tek mi je nakon pete cashe bilog vina oprostija i reka da se neljuti al da ga je to pogodilo i da me moli da ako mogu imat obzira prema njemu i njegovim shuzama jer je on ipak The Star.I da mu niko to jos nije nikad reka.ma pazi ti to.Ljudi, sve je to kul.hiz kul jur kul.Jav'te se pa da popricamo .Pozdrav najveci iz zadnje rupe na sviralu.rootcrew. MI3DOT! RESPEKT TU JA OL.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 05.12.2003 18:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobrodošli ekipo!
I mi smo guglali neki dan, ono, rootylicous keyword daje mi3 na 3 i 4 mjestu rezultata. skroz kul Smile
Javite se kad navratite u ove krajeve da popijemo neku uzivo, a u medjuvremenu mozemo ovdje talambat...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 16.05.2004 21:26    Post subject: Jea Add user to your forum ignore list Reply with quote

E pa pitajte dečke, imaju li savjet za nas mlade flash "- ere" kako do posla s ljudima koji imaju para. Very Happy
Ako bi bili voljni opisat kako su oni dosli tu gdje su, (a gdje su ne znam točno), jer priča se svuda o njima da rasturaju u US-fucking-A, no, bilo bi lijepo čuti "službenu" informaciju, iz prve ruke.

May We all live a long and fun life.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group