Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
README.txt: Komentiranje radova

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 25.06.2004 23:28    Post subject: README.txt: Komentiranje radova Add user to your forum ignore list Reply with quote

'bar dan, ovdje opet vaš Jerry Springer, u nešto nadrkanijem nadrkanijem raspolozenju ali u prekrasnoj vecernjoj toaleti Smile.

Glavna poruka cijelog posta je: tolerancija i pristojnost... s "obje" strane.

Za autore radova wrote:

Svaki rad koji se uploada podlozan je kritici. To vam mora biti jasno. Ukoliko ne želite komentar na rad, molimo vas da ga ni ne stavljate u galeriju.
Teško će se svakome svidjeti vaš rad - to vam također mora biti jasno - ma koliko vi bili uvjereni da ste napravili vrhusnko djelo.
Teško će svi i razumjeti vaš rad - što zbog nedostatka vremena provedenog gledanjem u njega, što jednostavno zbog krive valne duljine. Ukoliko želite da vaš rad bude razumljiviji široj publici - iskoristite polje: OPIS RADA.

Ukoliko vam se ne svidja nečiji komentar/ocjena - get over it... preživjet ćeš... to je samo nečiji komentar.
Ukoliko mislis da netko nije u pravu, da je promasio poantu ili slicno - naravno da mu mozes objasnit - i naravno da ces bit pristojan i da neces ic dzonom. Svadjom neces postic nista osim mozda izbacivanje iz ove zajednice. Mi3.crew je ovdje zaduzen za rjesavanje problema, i ukoliko mislis da je neciji komentar bio jako nepristojan, da te vrijedja - duznost ti je javit nama da mi to rijesimo - ili ignorirat.

Ukoliko mislite da nemate dovoljno komentara na radovima - jbga - desi se. Mozda vam radovi nisu dobri za ovu publiku, mozda ne privlace dovoljno paznje, mozda imate losh thumbnail, mozda su jednostavno previdjeni.

Bljuzge u opisu rada tipa: dajte mi sto vise jedinica ili slicno necemo trpjeti - taj rad i korisnik se automatski brišu.


Komentiranje tuđih radova wrote:

Osnovna stvar cemu bi mogucnost komentiranja rada trebala sluzit je pomaganje nekome da bude još bolji (ukoliko mislite da bi to mogao biti) ili hvaljenje te moral buster autoru ako vam se njegov rad svidi.

Komentiranje radova ne sluzi za THRASHANJE nekog ili njegovog rada. Ukoliko vam se rad ne svidja uopce, najbolje je preskocit/ignorirat taj rad ako mislite da mu ne mozete pomoc. Ovo je naravno, prijateljski savjet (vidi text u gornjoj zagradi).

U teoriji je ok napisat da ti se neciji rad ne svidja jer mu tako kazes da ide krivim smjerom pa mu tako pomazes, ali to je teorija a u praksi umjesto subjektivnih komentara pocinje izdrkavanje i preseravanje ko ce bolje strashat/izvrijedjat neciji rad/autora, sto po nama - a jos uvijek se nas pita (mi3.crew) nije ok i necemo tolerirat.

Ako vec moras napisat da neciji rad ne valja - onda taj komentar MORAS objasnit...pa i ako je svima osim autoru jasno da saksa a ti bas ne mozes bez toga da mu kazes da to saksa ili si jednostavno dobra duša - u svakom slučaju - POTRUDIT ĆEŠ SE objasniti svoje stajalište.

Mislim, svi ste vi duhoviti, smjesni, super ste itd. ali save it za neku drugu priliku ili topic na forumu (za FFA u biti).

Također, nismo svi na istom levelu u ovome sto radimo. Po ovome, bi par ljudi moglo sjest i cijeli dan se preseravat u komentarima po ostalima. To bi bilo ok? Meni se cini da ne bi, jer bi cijeli sajt uskoro prekrila smdljiva zelena aura i mi3 bi bilo jedno veliko bojno polje - sto je mozda nekima ok, ali reality check again -> vas se za to ne pita, mi3.crew odlucuje - i nama to jako saksa.

Ukoliko mislite da neko fejka i namjerno zajebava s postanim radovima... pa el bas TI moras bit taj saker koj ce nasjest na provokaciju?
Lik stavi 2 kruga, bevela ih i uploada u galeriju... big deal. Ne treba na tom radu sad natuc 9923421 komentara i potrosit 95243 sati. So what? Mislio autor da je to sam vrhunac umjetnosti ili jednostavno netko provocira - ista stvar - ne svidja ti se, ma zajebi - ima drugih boljih radova na koje mozes potrosit vise vremena i dat neki suvisliji komentar.

Btw. kad smo vec kod 2 bevelana kruga... "tebi" i "meni" vrhunsko sranje i tesko "pocetnicko" odusevljenje autora... jbga - majstor Žiljak svršava na tako nešto i to isto proziva vrhunskim dostignucem kompjuterske grafike. Njegova stvar, al ocu rec - ima ljudi kojima se to i svidja, stoga - fof.


Zee end.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 26.06.2004 05:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Very Happy ,pametno i razumno !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 26.06.2004 08:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda nije karatko al bi trebalo biti jasno svakome. lijepo napisano. super.

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
ozi2002ris



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 79
Location: Zagreb Hrvatska/ Amsterdam Nizozemska

PostPosted: 26.06.2004 08:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Loud and clear! Idea
Back to top
View user's profile Send private message
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 26.06.2004 09:01    Post subject: LA Add user to your forum ignore list Reply with quote

Words of wisdome
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Phiber



Joined: 18 Apr 2004
Posts: 319
Location: Čakovec, Kroejša

PostPosted: 26.06.2004 10:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

you fakin ulizice Smile
ajmo svi masovno emptija poslat u rodno mjesto Smile

_________________
- Xatrix Security news portal -- redizajn napravljen, al radim css Smile
- - TIP / Rapid IT : web design & hosting -- za ovog ne, taj je u ladici Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 26.06.2004 11:08    Post subject: Re: README.txt: Komentiranje radova Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Ukoliko mislite da nemate dovoljno komentara na radovima - jbga - desi se. Mozda vam radovi nisu dobri za ovu publiku, mozda ne privlace dovoljno paznje, mozda imate losh thumbnail, mozda su jednostavno previdjeni.

Ja bih da ovo nekako popravimo. Vidio sam dosta fora radova koji su zaslužili malo više od tri-četiri nekonstruktivna komentara. Na primjer, izdvojeni radovi imaju priliku da ih netko vidi ma koliko su stari. To nije slučaj sa drugim radovima, koji odlaze daleko u pozadinu. Ne, ne mislim na svoje Rolling Eyes Razz

Možda da postoji neki tjedni 'rad pod povećalom' ili tako... Ali to naravno ne bi moglo biti automatizirano

A zašto se ne može napravit klik pa na random rad? Bile su već tone rasprava, ali nikad nisam dočekao odgovor Confused

Inače, jako konstruktivan post Applause
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 26.06.2004 13:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A da svi lijepo prestanemo spammati po postovima s obavijestima... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 27.06.2004 05:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da bi i ocjenjivanje trebali izbaciti, po meni je dosta nerealno ( nije zbog mojih radova ).Ovak, ostavimo samo komentare, a za ocijenjivanje odaberimo 7-8 ljudi koji znaju i koji su koliko- toliko upućeni u ovo što se događa na ovom site-u.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 27.06.2004 09:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Silvijo wrote:
Mislim da bi i ocjenjivanje trebali izbaciti, po meni je dosta nerealno ( nije zbog mojih radova ).Ovak, ostavimo samo komentare, a za ocijenjivanje odaberimo 7-8 ljudi koji znaju i koji su koliko- toliko upućeni u ovo što se događa na ovom site-u.


Ukusi se razlikuju, zato ti se možda i ocjene čine nerealnima... Ovo s "odabranima" za ocjenjivanje ne lajkam, najbolje ili svi ili nitko.. nuf said! Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 27.06.2004 12:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Drago mi je da se razumijemo, thx Smile.

@phiber: "Mislim, svi ste vi duhoviti, smjesni, super ste itd. ali save it za neku drugu priliku ili topic na forumu..." Smile

@fortius: "Mi3.crew je ovdje zaduzen za rjesavanje problema..." Smile

@Sulio Wink: A postoji sortiranje po komentarima... pa odes na zadnju stranicu i browsas unatrag. Inace, ne znam kako to drukcije rijesit a mislim da random rad nije neko rjesenje.
Ovi radovi koji po tebi zasluzuju vise od tri cetri komentara ce valjda dobit vise komentara kada se energija preseli sa mc_posjedon-lajka na ove koji to zasluzuju.

@Silvijo: necemo izbacit ocjenjivanje nego cemo ponudit svakom autoru da izabere da li zele dopustit da mu se taj rad ocjenjuje ili ne.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 27.06.2004 15:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@emti: oki, just commenting a lil .... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group