Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ajme ljudi!!!!!!
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 29.06.2004 12:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma prosle godine sam popizdio u Novigradu kad sam bio. Dodjemo cura i ja i hocemo otici na jednu plazu (ne sjecam se vise kak se zove, mislim da ima neke veze s nekom bojom) i tip nam kaze da je dnevna karta za tu plazu 100 kuna!!!? Shocked

e sad, taj hotel, kraj te plaze, su kupili neki stranci (mislim da talijani), ogradili i plazu u krugu hotela i poceli naplacivati upad na plazu. na pitanje od kud su dosli na cijenu od 100 kuna po danu, dobili smo slijedeci odgovor: "Cijena je zato tako visoka jer zelimo samo elitu na NASOJ plazi!" Shocked

Ne moram vam reci kako sam se osjecao nakon toga, uzas, nevjerica... a prodaje se sve vise i vise...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 29.06.2004 12:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ebote koja elita ak' je mozes dobit za sto kuna Rolling Eyes

ma to ce zavrsiti kao i sa talijanima, iako pristup moru se ni tamo ne smije naplacivati. ali oni imaju te pjescane plaze pa da bi dobio mjesto moras iznajmiti suncobran sa lezaljkama i to te kosta od 20 do 40 eura na dan Rolling Eyes . kad jos zbrojis parkink za auto ... a svi leze jedni po drugima koliko ih je i more im je gadno (samo da me muz ne cuje Embarassed)

ja obicno brijem po tim nekim jadnim divljim plazama kad sam u italiji palacati tako nesto da bi dosao do mora nije normalno!

e da da se vratim na otoke;. mislim da je ful drugacije kad se kaze "kupujem zeljiste na krku" ili "kupujem krk" Confused a strancii su bas doslovno shvatili.. kupujem otok!

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 29.06.2004 13:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drushtveni_otpadnik wrote:
još jednom, ne prodaju se otoci već zemljište na njemu.

@shilokko : i ja živim u lijepoj maloj kučici kraj prirode bez zgradurina okolo i sl. i isto ne bih volio da mi se neko, oprostite na izrazu, nasere pored jer bi mi to kvarilo mir, pogled itd. no nemam izbora, ako netko kupi zemljište do mojeg moći će izgraditi što hoće (dok je to u skladu s prostornim planom) i ja tu nemogu ništa. on je vlasnik parcele i jebi ga. bio on stranac ili ne, jer glupo je očekivati da naši ljudi negdje vani mogu kupiti zemljište dok bi mi tu strancima branili. ne treba smetnuti s uma da je to još uvijek pod suverenitetom RH. a što se tita tiće, ja sam veliki štovatelj njegovih riječi i dijela, i naravno da on to ne bi dopustio, umjesto strancima prepustio bi otoke partiji tak da ti je to isto... ili ovi ili oni... a ti i ja ne! kuzhish...

ma uopce meni ne smeta sto ce kupit stranci. i bolje da oni kupe jer tko zna sto ni ovi nasi napravili od toga. prodat ono sto je vec parcelizirano - nema problema, ali nesto sto je, kao sto keye kaze, drustveno, nije za parcelizaciju i prodaju. od otocica kojima sam okruzen svega ih je par u privatnom vlasnistvu. i te neka prodaju. parcela je parcela. ali ove druge ne. i uostalom, cijeli otok se ne moze kupit jer pojas uz more spada u pomorsko dobro. ali to pak nitko ne postuje
kada bi urbanizam kod nas bio na visem stupnju i kada bi sva ta pravila oko izgradnje bila bolje regulirana, bilo bi puno bolje, a ovako se samo moram nadat da nece gradit na njima kuce neki seljaci i kompleksasi jer onda od kuce necemo vidit ni otok Confused

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 29.06.2004 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Vraga. Ako ti budes prljavo bogat najurit ćeš nas s puškom čim pogledamo tvoj otočić Very Happy hehe

ne, samo tebe Razz

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 30.06.2004 23:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Twisted Evil
Bang!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group