Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
pc chip 110
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 01.07.2004 17:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gle ga, a i majicu dobio. jao krajačiću ( Very Happy ), pa nece im zbog nas tiraza porast. a maxy je napravio dovljno da valjda ima free broj. bisajdz, tak i tak ne kupujem pc chip pa ono... Rolling Eyes

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 01.07.2004 18:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nikola Krajačić wrote:
Brijem da bi mi koji smo u ovom dvobroju spomenuti mogli taj primjerak dobit 4 free Rolling Eyes
Jel tako Maxy, spilja i abeja Wink


ja sam ga imo pred 3 tjedna tak da.. Smile

inace tenkju ppl, bilo je dost posla na tome Very Happy
congrats everyone Applause
Back to top
View user's profile Send private message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 01.07.2004 19:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ne kupujem ga ni ja redovito, al ovaj sam morao kupit Very Happy
i ovaj dodatni budem uzeo...možd čak prekinem s Bugom i nastavim s pcchipom...ak ništ drugo, ljepši mi je nekak Smile

BTW. ja nemam DVD, a ak neko može postat (fkors, ak nije too big) one radove sa Mi3ja koji su bili objavljeni na jednom pcchipovom dvdu...ajd fala!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 01.07.2004 19:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja ostajem vjeran Bugu... Smile) Ovo će biti drugi tek broj PCchipa koji kupujem... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 01.07.2004 20:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam inače uvijek kupovao svaki broj Buga, i stvarno je tha best!

Ali moram priznati da mu je Chip jako jako blizu... Smile

Ako ništa drugo Chip ima 10x bolji dizajn...
Kod Buga jedino kaj je dobro dizajnirano su naslovnice, što pak kod Chipa nažalost nije slučaj... Sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 01.07.2004 21:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dag wrote:
Ja sam inače uvijek kupovao svaki broj Buga, i stvarno je tha best!

Ali moram priznati da mu je Chip jako jako blizu... Smile

Ako ništa drugo Chip ima 10x bolji dizajn...
Kod Buga jedino kaj je dobro dizajnirano su naslovnice, što pak kod Chipa nažalost nije slučaj... Sad


Word.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 01.07.2004 22:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nikola Krajačić wrote:

BTW. ja nemam DVD, a ak neko može postat (fkors, ak nije too big) one radove sa Mi3ja koji su bili objavljeni na jednom pcchipovom dvdu...ajd fala!


mislim da su to bili oni koje mozes naci u izdvojenim radovima

a ako pobrowsas starije postove mozda ces naici i na popis svih, mislim da je netko napisao dok je bilo aktualno...

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 01.07.2004 23:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sorry maxy, ne znam jesi ti radio 108. broj dvd-a, ali meni se ne sviđa, nije mi previše user friendly i dizajn mi je malo klimav, maybe it's just me

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 01.07.2004 23:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nikola Krajačić wrote:
borja wrote:
izlazi i specijalno izdanje chipa za jedno 15ak dana, revijalno dosta i TO je tek puno mi3ja


Brijem da bi mi koji smo u ovom dvobroju spomenuti mogli taj primjerak dobit 4 free Rolling Eyes
Jel tako Maxy, spilja i abeja Wink


tako je...ja sam ga kupila ali da mogu mami poslati jednoga:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 02.07.2004 00:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa jel se već prodaje? Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 02.07.2004 00:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nikola Krajačić wrote:
Pa jel se već prodaje? Confused

mislial sam na ovaj drugi..danas mi nije dan Confused
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 02.07.2004 05:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ivan wrote:
sorry maxy, ne znam jesi ti radio 108. broj dvd-a, ali meni se ne sviđa, nije mi previše user friendly i dizajn mi je malo klimav, maybe it's just me


ne, 108 nije izradjen novom metodom. inace, dizajn novog sucelja dolazi od pcchipovog grafickog urednika dok je prijelom istog za web moj kao i sistem za izradu i linkanje fileova koji se trebaju pojaviti za zadani mjesec (mozda cemo o ovom pricat u nekom drugom topiku).
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group