Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
vozimo se vozimo, vozimo po gradu..
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 19.07.2004 13:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
ista stvar je sa rušnjem bespravnih kuća.....dok nisu srušili kuće/objekte nekoliko medijskih eksponiranih ličnosti, većina je isto razmišljala "ma sredit će se to nekako, rađe dam malo manje pa nemam papire, nego da plaćam više za uredne papire"

Dont' get me started on this...
Jel ti stvarno mislis da svi oni nisu znali i dobili najavu da ce im srusit objekte?

Pa to je sve garant debelo osigurano unaprijed - njima se isplati da im sruse objekt - jer ce ti isti poslije na temelju nekog papira / dogovora / ugovora / sporazuma o bilateralnim odnosima / whatever tuziti hrvatsku, traziti odstetu, ili samo pokupiti insurance money - mislim, to je najbolji i najsigurniji nacin za oprat lovu - nema boljeg, sve legalno. Simple as that.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 19.07.2004 13:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da jedino kako mozes iskorjenit alkohol iz prometa je tako da ga drasticno maknes znaci ili 0 ili 1 .... mislim ima ga il ga nema...jedino tako moze funkcionirat jer svatko misli da zna svoju granicu pa ne staje na jednoj pivi nego na malo vise promila... ako se ne varam do sada se islo na to da s jednom pivom u sebi mozes za volan...e pa ja znam neke ljude kojima je dovojna jedna piva da naprave sranje u bircu jer mozak otkaze ..a kamoli onda za volanom...

a sto setice iskusva mladih vozaca... uvijek pametujemo i nikad nista...
fino je to sredjeno u nekim zemljama na koje se pokusavamo ugledat al ne mi imamo svoj nacin...tipa u njemackoj mozes za volan sa 16 godina....uz pratnu starijeg sto oni jako cesto koriste...tocnije ne bi vjerovali koliko to roditelji forsiraju vise nego djeca..zasto?? evo u kratko:

1 mali navrsi 18 godina .. ne odluci na fax
2. ode radit,polozi vozacki sa 18 u 3 mjeseca i guess vozac je
3.fejs it treba mu 3 mjeseca da si ustedi za kakav takav ali jos uvijek auto
4.mali je lud, ponos sela ima auto..u koji, posto je njegov moze kad oce...
5.ode van prvu vecer napravi sranje pobije par ljudi i tko je kriv??

ovi su skuzili jebi ga..
ajmo ga naucit vozit dok ga jos mozemo kontrolirat sa 16 pa mali vozi sa 16 do 18 uz pratnju starijeg pardon iskusnog vozaca(jer mora vozit sa osobom koja ima najmanje 3 godine iskustva za volanom)...ipak su to 2 godine iskustva sa starijim i iskusnijim pored sebe...i nije isto kao 2 godine iskustva sam...
sa 18 mali nabavi auto nekazem da rizik jos uvijek ne postoji da nece bit sranja...ali da je manji je manji...

zivjeli...
Back to top
View user's profile Send private message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 19.07.2004 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:

Jel ti stvarno mislis da svi oni nisu znali i dobili najavu da ce im srusit objekte?
.


ma znali su. pa svaki investitor ZNA da gradi bez dozvole.
problem nije kaj oni grade, nego kaj ljudi kupe i onda kukaju kako im se ruši....to ti je ono kaj se na zapadu ne može dogodit, ono kaj naši ljudi još imaju debelih problema shvatit.
trebaš bit idiot da kupiš nelegalno izgrađeni objekt.....i nek ruše, i treba.

slično je još sa puno stvari kod nas....nema mi gore stvari nego kad čujem "država nam dala", ma *_______BEEP________* koja faking država? MI smo dali, MI plaćamo državu, pa nije država tu sama od sebe...MI JU PLAĆAMO, MI RADIMO za njihove plaće....svaki put kad kupiš makar i žvake i platiš PDV ti plaćaš tu faking državu.

pogle kolko amerikanci koriste pojam taxpayer i taxpayer's money....tam nema goreg skandala u državi nego rasipanje novca poreznih obveznika....

to kod nas puno ljudi nažalost jednostavno ne shvaća, tu jedan kreten ko Spajić može bit "simpatičan" kad troši novac poreznih obveznika na neki kvazi-nogometni tim sa ustaškim obilježjima....

joooooj....
/me takes his pill
Wink

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 19.07.2004 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam citala sto sve pise ispred, neam volje, umorna sam.. uglavnom.. sam cu napisat svoje misljenje na sve to.. ima par stvari koje me iritiraju, i ne mogu nista napravit u vezi s tim, i to me jos vise onda iritira.. tu je npr. zakon zabrane rada nedjeljom, promjena imena nekih trgova, pa i ovaj.. da se ne smije vozit ni s kapi alkohola.. a i onaj, da se netko s 7 godina iskustva treba vozit s tobom.. ma mislim.. tj. ne.. samo izmedju 23-5 sati, no isto je..
Znam da ima dosta ljudi koji bez beda piju i onda sjednu za volan, i nije ih briga, jer.. nisu samo oni u "opasnosti", vec i drugi auti, aL i ljudi.. aL opet, mislim da malo pretjeruju sa tim zabranama. ovaj zakon mi totalno izgleda kao da hoce samo pobrat pare, a ne da zele sigurnost drugih ljudi. ok je da ne smijes vozit pijan, mislim, ak si pijan, nemoj vozit, aL ovaj 0.0 mi je tu mac, totalno.. protiv toga sam. makar ne vozim, jos neam vozacku, aL sam protiv toga. ne znam sad koliko je u engleskoj, aL kod njih je veliki postotak alkohola za dozvoljenu voznju, a imaju mali postotak nesreca na cestama.. kako njima to onda uspjeva? I ovaj koji ce skoro doc, da se smije vozit samo sa nekim starijim vozacem.. kaj, kad polozim, da idem van sa starcima, da se s njima vozim, odem negdje, i da ih ostavim u autu da ga cuvaju, i onda ih vozim doma.. pa daj molim te..
Kao da ovi iz sabora ne cugaju, ya right.. aL hebe se njima, imaju para, pa onda i vozace.. nije njima tesko u zivotu.. ma necu se vise opterecivati s tim, bas njih briga za sve, oni su izglasali zakon, koliko god glup bio, (i ovim ne mislim samo na ovaj zakon sa alk. vec opcenito) i bas ih briga. Ovaj zakon je jos jedan u nizu NAJ zakona.. vidi se kako smo krasna drzava.. ajmo jos jedan zakon za plackanje ljudi.. jea!!! Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 19.07.2004 15:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne, nee.. moram jos nes napisat..

Quote:
..Čovjek pravomoćno osuđen zbog gaženja 11-godišnje djevojčice i bijega s mjesta nesreće, čovjek koji je ostao nekažnjen isključivo zbog stranačko-političkih veza, primat će plaću iz državnog proračuna za "promicanje i usklađivanje prometno-preventivnih aktivnosti sigurnosti u prometu na cestama i razvijanje prometne kulture sudionika u prometu.


iL jednostavno ovako.. http://www.index.hr/clanak.aspx?id=213638

Evo, kakav je sistem kod nas.. ne, stvarno neam rijeci..
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 19.07.2004 19:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunno, citam tu da svi zvizde na tih nula promila...meni npr. nisu jasne auto skole. 90% mojih frendova koji su tek polozili misle da super voze i da mogu na kraj svijeta u svom autu. mislim hello? po meni pravo ucenje voznje pocinje tek kad dobijes vozacku, ne pada mi na pamet sjest u auto s nekim tko ima manje od barem godinu dana vozackog iskustva.
imam frenda koji je zimus otisao sa starcima na skijanje u austriju i starci su mu dali da vozi tih nekih 800km puta, a vozacku je dobio proslo ljeto i inace bas i ne previse....meni je TO onak ful bolesno, a vozacke se danas daju sakom i kapom koliko sam skuzila, zaboli auto skolu qratz znas li ti voziti, sve se vrti oko para. grejt.
i naravno, prvih par mjeseci pola mladih vozaca ne pije dok su vani, a voze....onda pocne s jednom pivom jer "nece bit nista". a da ne pricamo o brzoj voznji.... Rolling Eyes

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group