Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Learning Maya

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Clansman



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 22

PostPosted: 16.09.2004 06:06    Post subject: Learning Maya Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako jedno kratko pitanjce Smile Dal tu kod nas postoji neki tecaj za Mayu? Ako da gdje to?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 16.09.2004 09:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

alo

neznam za tecaj, a ako ga i ima sigrno je jako skup. maya ima u sebi odlican help i tutorijale koji ce ti pokazati osnove + imas na netu hiljadu siteova s tutorijalima + prosurfaj po amazonu - imas stvarno odlicnih knjiga za pocetnike. ako ikako mozes pokusaj si nabavit ili kupit video dvd-e od gnomona (www.gnomononline.com).

maya je ogroman komad softwarea i ne vjerujem da ce ti tecaj od 3 mjeseca pomoci da je donekle svladas. maya se uci 2-3 godine a kad ju savladas do kraja onda si na "konju" Wink kad bi isao usporedivat mayu i npr. photoshop rekel bi da je maya = photpshop x 20.

nadam se da te nisam obeshrabrio, puno truda, nesto slobodnog vremena i puno maste i spreman si za mayu...

pozdrav

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 16.09.2004 09:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nema tečaja. Probaj sa neta skinuti video tutoriale, ima zaista dobrih. Video tutorial + kvalitetna literature + hrpa slobodnog vremena i savladat ćeš Mayu mnogo brže nego na nekom tečaju. Ja je "gutam" već mjesecima. Na trenutke sam bio poprilično obeshrabren, ali kad shvatiš koje mogućnosti ti pruža jednostavno te tjera na daljnje modeliranje, rendanje, animiranje....

Last edited by TYPE01 on 16.09.2004 10:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
aikon



Joined: 19 Sep 2003
Posts: 166

PostPosted: 16.09.2004 09:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da nema ti tecaja. Najblize kvlaitetno sta ima je u Beogradu. Certificirani su za predavanje Maye i skolu drzi neki lik koji je dosta radia u Americi na CG-u. Ali kosta .puno. Za nasa mjerila.
Ostaje ti da sam ucis. Sta mozes uz tekstualne i video tutoriale. Plus pametno je nabavit par dobrih knjiga, papirnatih.Tako da mozes listat dok si na WC-u Very Happy "Slobodno" vrijeme! Smile

Pregled odlicnih video tutoriala imas na http://www.thegnomonworkshop.com
Ako ih mozes kupit onda ih kupi isplati se. Ako ih ne mozes kupit potrazi ih na Overnetu ili sl P2P mrezi dok ne skupis lovu za originale Smile . Daju se nac i skinit. Isto imas odlicnih Alias/wavefront video tutoriala. Ma ima ih na netu masu, samo triba trazit.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group