Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
seve / bizzo
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
cheezus



Joined: 20 Sep 2004
Posts: 15

PostPosted: 05.10.2004 23:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

malo se tu brkaju pojmovi

sevka je prava ceca, ali moram malo stat na suprotnu stranu kad ste ovdje gotovo uniformirani ustali u obranu heroja ede

1. ne vidim tu neke ksenofobije sto je rekla da slusaju krivu majku. nema nista lose u isticanju svoje nacionalnosti (normalnog covjeka za to nije ni briga)
2. edo je talentiran glazbenik bez sumnje, ali evo nekoliko pitanja za njegove branitelje ovdje
a) nisu dimije hrvatska odjeca, a je li rep bosanska glazba? (ne trebate odgovarati Smile
b) zasto svoju karijeru sustavno gradi na isprdavanje ljudi (zere iz crvene jabuke, sevke...). to je cista komercijala - mozda je nelosa paralela sa moorom koji snima dokumentarac kontra busha - lako budalu zajebavat (sto bi se reklo). ma to je jadno i tako komercijalno... cijenim samo edine stvari kao ona o almi... a ovo ostalo je za podilazenje raji - u tom ne vidim razliku od nase dalmatinke/hrvatice/opatice...

a jesam se uspametario... evo prestajem....
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 05.10.2004 23:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
edo je rekao da njegova suradnja sa t-com.om proizlazi iz suradnje sa Htnet- om i da on nije za to . čak štoviše na samoj press konferenciji je rekao da neće više nikad za "koorporaciju" radit.. i da mu ju žao da je tako ispalo i da nije on nikakva zamjena za kylie (i bosanci imaju ego).
lik je ok jer kaže što misli i što ima za reć.

what he said, istina

bijo na koncertu, nije rekao nista na osnovu seve (bar kolko sam ja cuo, a cuo sam ostalo), radi se o stihu "Svako moze severinu jebat" sumnjam da je "Bices muska Severina" razlog.

Za edu sve najbolje!!
care!

Offtopic, ONtopic za seve: ako je elbahatte na forumu neg se javi
rrrrrrrah
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 06.10.2004 08:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:

Offtopic, ONtopic za seve: ako je elbahatte na forumu neg se javi
rrrrrrrah

Would the real elbahatte please stand up.
Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 06.10.2004 11:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cheezus wrote:


1. ne vidim tu neke ksenofobije sto je rekla da slusaju krivu majku. nema nista lose u isticanju svoje nacionalnosti (normalnog covjeka za to nije ni briga)
....


severinina fraza je opasna je bas zato jer ti u tome ne vidis nista lose. kao ni masu "normalnih" ljudi.
jedno je rec ja sam hrvatica (i to ako te netko pita, jako je glupo tupit svima neku ociglednu stvar pogotovo ako zivis u hr) a drugo je pozivat hrvatske repere jer klinci slusaje ne-hrvatske repere. i da je umjesto maajke stavila eminem meni bi to bilo sasvim isto, jer ne kuzim cemu to pozivanje da se slusa samo "hrvatsko".

"isticanje" nacionalnosti samo po sebi nije nista lose, ali samo u odredjenim kontekstima.

na kraju krajeva kome se obraca seve sa tom pjesmom?
masi nabrijanih nacionalista koji se pale na to sto su hrvati jer ne kuzim sta te toliko moze zapalit u pjesmi koja se zove "hrvatica" i koja poziva na hajku hrvatske repere.
a to hrvatstvo im je valja jedino sto imaju.
i bas mi ih je zao jer je svijet tako lijep bas zato sto smo svi drugaciji jedni od drugih i bas se u toj raznolikosti istice sam po sebi (bez potrebe da se omalovazava druge) osobni identitet i pripadnost jednoj naciji i kulturi.

ali seve i njeni fanovi to nikad nece shvatiti.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 06.10.2004 21:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slazem se keye jer također mislim da i nije problem u tome sta djeca slusaju krivu maajku nego sta se prije tog zovu hrvatski reperi da kazu svoje ili kako vec....

dimije su dio narodne nošnje u turskoj i drugim islamskim zemljama... i nemam ja ništa protiv dimija nego mi je malo smiješno da neko toliko ističe svoju nacionalnost u njima, a ujedno pljuje po onoj kojoj one pripadaju.... a još smiješnije što netko tko je toliko nacionalno osviješten snima u drugoj državi umjesto doma.... ma nije bitno zaboli me za seve....
a da je edo komercijala... ne znam.... ali smatram da su simpa reklame manje komercijalne nego većina rapera na svjetskoj estradi....isto tako mislim da je hip hop za svakoga (bez obzira na rasu nacionalnost i vjeru) ko ima nesto rec njime...jer hip hop kao kultura i je kozmopolitski....ako je eminem bijeli kralj hh-a onda je vanilla ice car... Wink

e da bili ste u pravu nema na spotu bizza zabrijo sam.... Embarassed Embarassed Embarassed

offtopic:
elbahatte mi je zakon i jedan od rijetkih nasih repera koji ne glumi neku zvijezdu... bar ovako di sam ga ja vidjo bio mi je normalan.... za razliku od nekih drugih...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 07.10.2004 01:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vidio sam spot na novoj danas! KAOS!

Zena je truba, kae to pjesma?
Nevezano za topic i flejmanje po njoj, ovo joj je NAJGORA pjesma dosad, po meni bez dvojbe (od ovih stvari koje sam cuo na telki)...

Zena mi je tako digla zivac sa stihovima:
...
bit cu ti vjerna kao opatica,
kao i svaka prava hrvatica,
...(mozda sam jednu rijec fulao ali to je to)

Bio sam na rubu bijesa i smijeha, cudna situacija, znam da je nemoguce ali ovo je stvarno moglo bit cenzurirano (pa makar na to i crkva (koju kao instituciju gotovo prezirem) morala apelirat)

jadno
Back to top
View user's profile Send private message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 07.10.2004 07:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

opće je poznato da se opatice (prave hrvatice) jebu po tajkunskim jahtama s oženjem tipovima na bijelom uz jeftini šampanjac.....

nema mi ništa jadnije i bijednije od ovakvog isfuravanja na hrvatsvo, jebo ja njoj mater kurvinsku, tu se fura kao velika hrvatica, a kao što su neki primjetili snima u Sloveniji jer joj očito ti isti hrvati nisu dovoljno dobri za njene "velike" projekte...

ma ko je ovdi govno...Edo koji kaže šta misli ili ovakvu kurvetina koja se fura na lažno hrvatstvo? ko je ovdi kurva....


inače...slažem se sa keye 100%.

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 07.10.2004 09:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:

...
bit cu ti vjerna kao opatica,
kao i svaka prava hrvatica,
...(mozda sam jednu rijec fulao ali to je to)


Shocked bolje da ne komentiram

Quote:
opće je poznato da se opatice (prave hrvatice) jebu po tajkunskim jahtama s oženjem tipovima na bijelom uz jeftini šampanjac.....

ne znam zasto imam osjecaj da uvijek kad se netko priziva na hrvatstvo (ili opcenito istice bez ikakvog smisla nacionalnost) u stvari zeli prikriti masu govana koja ima iza sebe... Rolling Eyes

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 07.10.2004 10:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:

bit cu ti vjerna kao opatica,


mosh mislit....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 07.10.2004 11:39    Post subject: @ svi Add user to your forum ignore list Reply with quote

pazi vidjeh da neki imaju problem s tim sto edo za neku kolicinu para radi za t-com i jos sam procitao da na nasoj estradi svi daju za pare...

malo cu skrenuti sa teme i ispricavam se..ali...

helouuuu u glazbenoj industriji cijelog svijeta svi daju za pare i rade jos veca sranja od samih sebe..recimo slipknot, paparoach i tak ...sad ce netko skocit na mene jer kao pljujem po slipknotu...iskreno muzika mi nije sad bas neznam kakva ....ima boljih... gledajuci sa glazbenog stajalista kao muzicari su zakon... e sad onaj tko ne zna...bend je stvoren preko javnog natjecaja..znaci samo za pare...samo sto za te pare jos moraju od sebe radit infantilne debile koji jedino kog mogu shokirat jesu americki teenageri s manjkom pouzdanja u same sebe---al hebi ga nije bed ..bed je to sto edo kralj zna unovcit krv svojih ruku preko T com--

nego zasto nitko ne postavi pitanje...zbog cega bizzo upoce prihvaca stat pred kamere sa BABASEVERINOM....hm ne znam mozda za pare??? e pa ja bi radije stao pored t-coma nego pored severine....ostavlja koliko toliko normalniji dojam=))... zivjeli
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 07.10.2004 16:47    Post subject: Re: @ svi Add user to your forum ignore list Reply with quote

morbith wrote:
nego zasto nitko ne postavi pitanje...zbog cega bizzo upoce prihvaca stat pred kamere sa BABASEVERINOM....hm ne znam mozda za pare??? e pa ja bi radije stao pored t-coma nego pored severine....ostavlja koliko toliko normalniji dojam=))... zivjeli

zato sto ne prihvaca stat pred kamere s njom i zato sto nije u spotu?

jesi ti procitao opce postove....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
afrika



Joined: 13 Oct 2004
Posts: 2

PostPosted: 13.10.2004 14:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Confused e koji ste vi jebači rumene kadulje i nikome nije palo na pamet da seve sprda
sve hrvate i hrvatice na račun njene filmske karijere i na kritike koje su proizašle iz tog
filmskog uratka
i tako vi svi uglas seve nacionalista a ono tamo svi vi papci Laughing
stoj te mi dobro i otvorite oči nemojte biti guske u magli Surprised Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 13.10.2004 14:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da precjenjujes sevin QI Laughing




edit: a i tvoj

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 13.10.2004 15:02    Post subject: Re: @ svi Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
morbith wrote:
nego zasto nitko ne postavi pitanje...zbog cega bizzo upoce prihvaca stat pred kamere sa BABASEVERINOM....hm ne znam mozda za pare??? e pa ja bi radije stao pored t-coma nego pored severine....ostavlja koliko toliko normalniji dojam=))... zivjeli

zato sto ne prihvaca stat pred kamere s njom i zato sto nije u spotu?

jesi ti procitao opce postove....


pomalo krivo djuka , on je pristao stati s njom pred kamere , predomislio se tek kada je saznao za stihove o edi. tako da tehnicki njega pjevanje sa severinom ne bedira Wink
(op.a. nebi ni mene bediralo) ipak je to samo biznis

@ silence: crystal je sve osim jeftinog sampanjca .. recimo samo da je dom perignon prema njemu (barem cijenom) desertno vino...
Back to top
View user's profile Send private message
afrika



Joined: 13 Oct 2004
Posts: 2

PostPosted: 18.10.2004 15:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

IQ si mislija
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 18.10.2004 15:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

afrika wrote:
IQ si mislija


ne, mislija san bas QI Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 20.10.2004 03:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ne, mislija san bas QI Laughing

Respect keye za ovo!

@afrika: Qvocijent Inteligencije.

Ja sam isto pogledao spot, ne pratim bas 'rvacke estradne ratove, ali spot je much 2 much! Nikako ne mislim da je Seve spotom ismejala sve ono sto se desilo oko "filmica". Spot je bljuvotina najgore vrste! sto se texta tice, ne usudjujem se komentirati! shocking!

afrika wrote:
e koji ste vi jebači rumene kadulje i nikome nije palo na pamet da seve sprda
sve hrvate i hrvatice na račun njene filmske karijere i na kritike koje su proizašle iz tog
filmskog uratka
i tako vi svi uglas seve nacionalista a ono tamo svi vi papci
stoj te mi dobro i otvorite oči nemojte biti guske u magli

prema godini tvog rodjenja, (1967), ovaj text ne bi trebao biti tvoj, nego nekom ko je rodjen recimo 1987!
neukusno je uci na forum i odmah nazivati ljude papcima itd. jesi li ti negde na forumu procitao da se mi ovde pljujemo i nazivamo imenima? vidis li takve postove ovde?
keye-in komentar na tvoj komentar je dovoljan, ali nisam si mogao pomoci.
@all, except afrika, define: rumena kadulja....

mir.

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group